Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Link
    APEX ÇEVİRİ DMC 5 TÜRKÇE YAMASI SON STEAM SÜRÜMÜYLE UYUMLU BURADA MEVCUTTUR!....

DISCORD GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 19 Temmuz 2020; 18:47:12 >

• İnsanlar çeviri kötü ya da vasat derken daha iyisini yapmanız için diyor onu size. O yüzden çeviriyi beğenmeyen ama bunu daha iyisini yapmanız niyetiyle söyleyen kişilere bu tarz bir cevap vermek eğreti olur.

"Konu açıyoruz, yardım istiyoruz, elinizi taşın altına sokmadığınız gibi bir de laf ediyonuz. Paşa gönlünüz bilir bundan sonra ücretli yaparsak parasını öder alırsınız bedava yaparsak linke tıklar indirirsiniz çeviriyi beğenmeyenler" Çok itici, kaba durdu değil mi? Dediğin şey aslında bu. O yüzden biraz dikkat.
    Selamlar, emekleriniz için teşekkürler.
    Diyaloglarda geçen ; "I could use a hand." cümlesini Türkçeye çevirirken "Bir el kullanabilirim." gibi çevirmişsiniz, oyunu açar açmaz gördüm maalesef. V'nin telefonla aracı çağırma sahnesi.
    Bu cümle, "Biraz yardımın fena olmaz." gibi bir cümleye çevrilebilir sanıyorum. Zira talep edilen şey "hand = el"den ziyade bir yardım çağrısı.

Çeviri işlerinin ne denli yorucu olduğunu biliyorum, bu nedenle bu yorumu yapıcı olarak alırsanız sevinirim.
    Eğer çeviride düzeltmeler yaparak v3 çıkarırsınız diye belirtmek istedim.

Saygılar.
  • Şimdiden kolaylıklar dilerim :) Bazı arkadaşların sesine de kulak vermişssiniz sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun, şimdiden %65. Apex çeviri olarak iyi bir giriş yaptınız ve iyi ilerliyorsunuz tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 15 Mart 2019; 18:0:3 >
  • Canı gönülden tebrik ediyorum.

Allah da biliyor ya, başka bir grubun yapmasını çok istiyordum.Birde sizin yapmanız daha güzel oldu.
  • Çok sağ olun. Bizi malum şahısın eline bırakmadığınız için ayrıca teşşekkürler

• Adamsınız ya asayım mı bayrakları apex çeviri diye şuan yaptırıyorum akşama modelleri atarım :D
  • AMD ekran kartı aldım yanında hediye verdiler. İsteyen olursa 50 tl ye veririm.
  • Hayırlısı ile kazasız belasız nihayete erdirmeniz dileğiyle. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim...
  • helal olsun harikasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 15 Mart 2019; 19:6:26 >
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam Capcomla görüştünüz mü acaba ? Konsollara da gelme şansı varmı. Zor bir ihtimal ama yinede soruyum dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlı bi giriş olmuş kaliteli bi çeviri de olursa güzel olur

• borderlands pre sequel yamasını lenon54 %50sini yapmış kaliteli bilinen bir serinin yamasını tamamlamayı düşünürmüsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    '' Hatasız cool olmaz '' derken? Çeviri de böyleyse işe yaramaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolaylıklar dilerim
  • Maşallah bu ne hız Kolay gelsin
  • Elınıze saglık tom yapacagı ısten hayır gelmez.Be happy cevırecegız dıye duyurdular kaldı kımsede cevırmedı en azından onlar duyurdu dıye sızde cevırmemezlık etmemısınız sevındık yoksa bı serı daha kalacaktı cevrılmeden
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.