Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şimdi denedim girdi. Yama için teşekkür ederim elinize sağlık.
  • Yapanların ellerine kollarına sağlık. İki sorum var, yama şu an için steam versiyonunda sorunsuz çalışıyor mu, bir de translate yama değil değil mi elbette bazı yerleri daha özensiz olabilir ama çoğunluğun öyle olduğunu sanmıyorum yine de almadan kontrol etmek istedim.
  • Elinize sağlık şu eleştiri yapan kişilerde artık çevirmenleri biktırmak yerine yapıcı bir dil kullansınlar bıktık usandik artık her çeviri projesinin altında bu tür mesaj okumaktan.Yanlis gördüğün yeri ekran görüntüsü al konuya at yetkililer ilgilensin bu çok zor bişey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adogans A kullanıcısına yanıt
    Yama sorunsuz çalışmaktadır.
  • Selamlar birkaç ay önce yamayı kurduğumda hata almıştım. O gün bir arkadaş yardımcı oldu ama ben fırsat bulup bakamadım. Bugün ise oyunu indirip yamayı kurmadan açmak istediğimde oyun açılmıyor. Şimdide yamayı kurmak istediğimde yine aynı hatayıQuickBMS durduruldu'' hatası alıyorum. Şimdilik oyunu nr yamalı ne de yamasız oynayabiliyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. En azından ingilizce oynamak isterim en kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Discord sunucumuzdan bana ulaşabilirsiniz. Teamviewer ile halledebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Discord sunucumuzdan bana ulaşabilirsiniz. Teamviewer ile halledebiliriz.

Tamamdır hocam sizi birkaç güne ekleyeceğim şu sıralar pc başına pek geçemiyorum maalesef de. Teşekkür ederim şimdiden.

• Teşekkürler.
  • peaceforever81 P kullanıcısına yanıt
    Biz teşekkür ederiz. İyi oyunlar.
  • Dostlar elinize sağlık yama çok güzel olmuş
  • Herkese selamün aleyküm arkadaşlar. Devil May Cry 5'in tüm oyununu türkçe altyazılı olarak paylaştım herkese iyi seyirler.

Metin Çolak

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ]

Devil May Cry 5 Tüm Oyun %100 Türkçe --https://www.youtube.com/watch?v=dJJbWLPPHS0&feature=youtu.be

• Yama çok güzel olmuş emeği geçen arkadaşların eline koluna sağlık.
  • SİLİNSİN
  • uğraşıp emek vermeniz takdir edilecek bi durum fakat çeviri kalitesi google translate ten hallice. okuduğumu algılayamadığım çok yer oldu. çok fazla anlamsız ve devrik cümle var. orta halli ingilizcesi olan arkadaşların oyunu orjinal dilinde oynamasını öneririm. ama hiç ingilizce bilmeyen arkadaşlar için faydalı olacağına eminim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.