Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
95
Favori
388.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • mr. solucan kullanıcısına yanıt

Sürüş kısmını sanırım önemseyip bir düzenleme yaptılar. Bununla ilgili konu içinde bir muhabbet döndü diye hatırlıyorum.

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

patch mi?

• Arkadaslar tamam oyun Ps4 te oynanmaz. Ps5 guncellemesini bekleyeceksiniz ama bu bilgiyi neden bizle paylasiyorsunuz?

Yani oyunla ilgili bir sey varsa paylasin ben Ps4 e alacagim Ps5 alinca yine oynsr bitiririm. Oyunda 3 farkli arka plan var zaten. Kaldi ki tek hikaye bile 2 kere bitirilebillir farkli kararlar alinarak.

Zaten ps4 alan kisi 5 e yukseltebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 3 Aralık 2020; 13:27:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Oyunun boyutu
  • Çok beklenti yapmamanızı istiyorum bence siz çok sevmeyeceksiniz

• Arkadaşlar kamera açısını 3 kişi olarak seçeneğini sunacaklar mı? Yoksa fps zorunlu mu olacak oyunda. Benim açımdan oyunla ilgili her şey beklediğim gibi ve istediğimi gibi. Bol diyolok. Uzun ve güzel bir hikaye, hiç silaha gerek duymadan sessizce bölüm bitirme. Tek istediğim kamera açısını da bir seçenek olarak sunnaları. Var mı bu konuda bir bilgi ya da açıklama?

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar kamera açısını 3 kişi olarak seçeneğini sunacaklar mı? Yoksa fps zorunlu mu olacak oyunda. Benim açımdan oyunla ilgili her şey beklediğim gibi ve istediğimi gibi. Bol diyolok. Uzun ve güzel bir hikaye, hiç silaha gerek duymadan sessizce bölüm bitirme. Tek istediğim kamera açısını da bir seçenek olarak sunnaları. Var mı bu konuda bir bilgi ya da açıklama?

third person yok bu oyunda. fps tek seçenek

• merhaba dostlar ps4proyu satıp bugün ps5 digital siparişi verdim cyberpunk ön sipariş yapmıştım. Patch beklemeden oynayabilecekmiyim acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wcknzz

merhaba dostlar ps4proyu satıp bugün ps5 digital siparişi verdim cyberpunk ön sipariş yapmıştım. Patch beklemeden oynayabilecekmiyim acaba ?

tabikide bende ps5 te oynayacağım

• Source kullanıcısına yanıt
    Yıllardır hiç değişmedi senin şu önceden oyun alma önceliğin 😁 şimdi bilgi de veremezsin haliyle varı ps5 de nasıl gözüküyor onu söyleyiver 😁
  • oyun ps4'te gayet oynanır bu arada buradaki çoğu arkadaş şımarıklık yapıyor sadece kafanıza takmayın 8 yıldır geliştiriyorlar bu oyunu 7 yılı boyunca da çalıştıkları platform ps4'tü zaten oynanmaz diye bir şey yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Yıllardır hiç değişmedi senin şu önceden oyun alma önceliğin 😁 şimdi bilgi de veremezsin haliyle varı ps5 de nasıl gözüküyor onu söyleyiver 😁

sanırım onun değil oyun. bazı kişilere erken gitti oyun.

• console-master kullanıcısına yanıt
    Hocam ps konusunda source çok ünlüdür erkenden oyun ona gönderilir herkesten önce deneyimini o söyler
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

yeni nesil için güncelleme beklemeye gerek yok bence nezman çıkacaği belli olmiyan ucu açık bir tarih o zamana kadar heryerde video ve spoiler dolar. ps5 deki yüksek fsp ve hızlı yükleme süreleri yeterli olacaktır şuan ilede güncelleme ile tekrar oynanır

• Bu sefer ben değilim
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Hocam ben daha önce PC için ön siparişi vermiştim.Şimdi PS5 siparişi verdim.Koleksiyonluk için PS4 mü daha iyi?Yoksa PS5 mi?Yani PS5 kutulu versiyonunu da çıkartacağından emin miyiz?Orası bayağı tartışılır, dediğiniz gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 3 Aralık 2020; 18:19:0 >
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.