Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fitamino kullanıcısına yanıt

Bunlar hep böyle Witcher 3 de ki malum sahneler de az değildi hocam bunda 1 tık daha arttırmışlar ama bu arkadaşlar +18 ile kafayı bozmuş kişiler biraz CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 4 Aralık 2020; 11:21:13 >
  • +18 istemeyen Beyaz Show izlesin burada Cyberpunk var CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

Yani o boyut oyun icinde bizi etkilemeyecekse kosarken veya bazi sahnelerde falan o kadar detaya gerek yok CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basın incelemeleri ne zaman düşmeye başlayacak? Umarım oyun beklentilerin altında ezilmez ve bunca ertelemeden sonra sorunsuz bir çıkış yapar.
  • Henüz oyunu almamış iseniz sec hak ortaklığı yapabiliriz %40 olarak
    İletisim: dm
  • Beyler ben şundan kokuyorum +18 sitelerde bu oyunun videoları olması gibi.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Yok mu sanıyorsun
  • Arkadaşlar fazla takılmayın buraya, IGN'de de belirtmişler +18 lik olaylar çok fazla gerçekleşmiyor. GTA'da da olduğu gibi ya da witcher'da olduğu gibi birisiyle birlikte olma sahnesinde tutup +18 film izliyor şeklinde göstermeyecekler ama günlük hayatta ne yaşanıyorsa ona benzerliğe yakın bir şekilde gösterecekler.

Eğer bu kadar buna takılıyorsanız, oyun aynı zamanda Streamer Mode getiriyor, bu mod sayesinde çıplaklık sahnelerini ve copyright'ı olmayan şarkıları blockluyor.

• LakrosEu kullanıcısına yanıt
    Girgirindayiz isin biz hocam o kadar da degil
  • Animasyonun Başındaki Sebastian Kalemba ile yapılan röportaj

-Arabalarda customization olmayacak

-Karakter yaratma ekranı ile çok basit bir şekilde farklı değişiklikler yapabilecekseniz. İlerde bu alana daha fazla eklemeler yapmayı planlıyoruz.

-Life Pathler oyun içerisindeki diyologları etkilediği gibi aynı zamanda ilişkilerinizi geliştirmek istediğiniz karakterlerle yaşayacağınız olayları da etkiliyor. Örnek olarak spesifik bir path bir kişi ile romantik anlar yaşamanızı sağlarken, başka bir path o tarafı bloklayabiliyor.

-Uçan arabaları kontrol edemiyoruz ... ama şimdilik :)

-Oyun içerisindeki her şarkı CP2077 için yaratılmadı, bazı şarkıların hakları satın alındı.

-Next Gen Update yakın bir zamanda çıkacağını umuyorum.

-Oyunu 6 hafta boyunca orjinal sürüm PS4 (pro model değil) üzerinden oynadım ve inanılmaz zevk aldım.

-Easter Eggler hakkında ipucu almak istemedim ki kendim gördüğümde şaşırayım. Oyunda tonlarca Easter Egg var.

-Oyunda New Game Plus olacak.

• DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Sizde neden indirme acilmadi, nerden aldiniz oyuni
  • 43 gblık patch gelecekmiş oyuna.

düzeltme. bu oyunu indirmeden yapacağımız güncelleme. 70+43. bide oyun çıkınca day one patch gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 4 Aralık 2020; 14:42:32 >
  • console-master kullanıcısına yanıt

113 gb mi indireceğiz yani toplamda CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 4 Aralık 2020; 14:48:6 >
  • Ooo herkes kol gibi tarak ile gezer artık. adsfsd

Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kaynak?

twitterda gordum. reddit te erken oyun gidenlerden birisi şunu paylaştı

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

daha sonra buna cd project ten birisi cvp verdi. evet bu bir update(pre update gibisinden) ama oyunun ilk gün patchide olacak diye. twiti bulamadım ama okudum.

Kutulu alanlar olarak 113gb güncelleme bizi bekliyor o zaman oyunu o kadar bekledik birde güncelleme için bekliycez
  • Oh be 60fps keain gibi her türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Kutulu alanlar olarak 113gb güncelleme bizi bekliyor o zaman oyunu o kadar bekledik birde güncelleme için bekliycez

ilk gün patchi değil bu daha fazla olabilir:)

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.