Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

PS5'de de PS4 gibi çalışacak oyun grafiksel bir fark olamayacak PC'de çok güzel görünüyor grafikler

inşşal ocak ayında gelir ozaman update

• console-master kullanıcısına yanıt
    Tarihte vermiyorlar verseler ona göre karar verilirdi aslında
  • Bilmiyorum oyunu PC'ye alsam yeni nesil sürümü çıkınca PS5'de alırım ama o şekilde de iki kere masraf yapmış olucam çok kararsızım.
  • quote:

Tarihte vermiyorlar verseler ona göre karar verilirdi aslında

bu oyunun pc vesiyonunun hali ozaman yeni nesle gelecek konsolara gelecek updateli hali

• console-master kullanıcısına yanıt
    Banada öyle geliyor ama ufak tefek farklar olma ihtimalde var çünkü yama geç geliyor.
  • Cyberpunk2077 Ps4 Leak

Video dili fransızcadır. ilgilenen varsa bırakıyorum videoyu buraya arkadaşlar. Yaklaşık 20 küsür dakika gameplay.

https://www53.zippyshare.com/v/OxGVA881/file.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 2 Aralık 2020; 15:36:59 >
  • magicans kullanıcısına yanıt

İndirdim sağol hocam CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı base PS 4 mü bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Yüksel ihtimal hocam. pro değildir sanmıyorum. Proda çok daha iyi görüneceğini düşünüyorum oyunun. Muhtemelen ilk çıkan kasadan alınmış bir video kaydı ve muhtemelen 480p kalitesinde alınmış gibi duruyor..

• Cyberpunk 2077 Photo modu tanıtım videosu

• Source kullanıcısına yanıt
    Bende rtxli sistem var fakat iptal edip ps5 için aldım hocam konsol da dualsense ile oynamalı bu oyunu yeni nesil konsollara da o kadar geç çıkacağını sanmıyorum adamlar port etmiş en fazla bir ay gecikirse gecikir yeni nesil konsollar da bekleyen çok kesim var
  • CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

Benim gibi kutulu bekleyenler için 599 TL hayırlı uğurlu olsun. Yine hayallerimiz suya düştü.

• quote:

Bilmiyorum oyunu PC'ye alsam yeni nesil sürümü çıkınca PS5'de alırım ama o şekilde de iki kere masraf yapmış olucam çok kararsızım.

Oyun Pc'de 250 lira yahu. Sağlam da bir sistem varsa şu oyunu Ps5'de çöp etmek nasıl bir mantıktır? Hem de iki katı fazla ödeyerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 2 Aralık 2020; 19:38:7 >
  • Fratos F kullanıcısına yanıt

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı 

Kutulu düşünüyordum ama 459 dijital den akarım valla başlarım haritasına falan.

Oha, yuh ne diyeyim. Overgame falan umarım şımartır bizi.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Dual sense 5 ile efsane deneyim yaşatabilir. Tabi PS4 sürümde bu olur mu bilemiyorum. Açıkçası çok kararsızım.
  • bende de ps4 var pc de rx 570 var aşağı yukarı aynı performansı verir fazlasını alamam monitörümde eski ama tv yeni oyunları ps4 de oynamak daha keyif veriyor. yinede kararsızım ön sipariş versem mi diye. bu oyunu korsan oynamak istemiyorum.

• 7 aralıkta ön sipariş vereceğim o tarihte ön sipariş fiyatının yükselme ihtimali var mıdır?

• *DeviantART kullanıcısına yanıt

OverGame'de de 600 TL olacaktır %100 eminim araştırmasını çok yaptım maalesef.

• İlk gün yamasının boyutu olduğu idda ediliyor.

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.