Yarbay
09 Eylül 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
41 üye
Görüntülenme
Toplam: 1704 (Bu ay: 42)
Gönderileri

Horror IP | PS5 | ANA KONU


Bloober'dan ayrılan geliştiricilerden Artur Łączkowski oyun geliştirmeye dönmeye karar vermesi uzun zaman aldı. Bu noktada çok fazla açıklama yapamaması ama büyük isimleri ve bütçesi olan büyük bir proje olduğunu dile getirdi. Unreal Engine 5 tarafından desteklenen ileri teknoloji kullanıyorlar.


Paylaşmaya karar verdikleri bu ilk gösteri, doğrudan gerçek zamanlı olarak işlenen oyun motorundan. Amaçları, hiçbir büyük geliştiricinin henüz aşmaya cesaret edemediği bir sınırı geçmek.


Bu noktada sadece bunun üçüncü şahıs bir hayatta kalma korkusu olduğunu açıkladılar.


İlerleyen zamanlarda daha fazlasını açıklayacaklarını söylediler.Bilgiler geldikçe güncellenecektir.!Twitter : https://twitter.com/arturlaczkowski


Youtube : https://www.youtube.com/@Arturaczkowski
Unannounced Project


Artur Łączkowskiyoutube
This first demonstration I decided to share, is straight from game engine rendered in real time. Our goal is to cross a boundary that no major developer has yet dared to cross. At this point I can only reveal that it is a third person survival horror.
https://www.youtube.com/watch?v=8yvaXCmdud8


Project: The Perceiver | PS4 - PS5 | ANA KONU
Çinli geliştirici Papergames ve 17ZHE Studio, PlayStation 5 ve PlayStation 4 dahil olmak üzere birden fazla platform için açık dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver'ı duyurdu. Ancak şuan için bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Sonsuz bir savaş bataklığında, tek çıkış yolunuz mahkumiyettir. Dünyanın her yönünü gözlemleyin ve tanık olun.


Project: The Perceiver, Papergames'in 17ZHE Studio tarafından geliştirilen çok platformlu bir Çin açık dünya aksiyon oyunudur.


Oyun, bir fantezi dünyasında çatışan inançları araştırıyor. Kaos dolu bir dünyayı deneyimleyin ve Varietas Ustası olarak çeşitli karakterlerle tanışın. Ayırt edici ideallerini maskelere dönüştürün ve en şiddetli savaşlara katılın.


Resmi Website :

https://perceiver.infoldgames.com/home


Çıkış Tarihi : Açıklanmadı.
Duyuru Fragmanı :


PlayStationyoutube
Chinese Open world action game. #ps5games #ps4games #ps4 #ps5games May contain content inappropriate for children. Visit http://www.esrb.org for rating information.
https://www.youtube.com/watch?v=wwfzUPReCAU


John Wick | PS5 | ANA KONUÇeviridir :


Lionsgate , " John Wick " aksiyon serisine dayanan büyük bir video oyununun potansiyeliyle flört ediyor , stüdyonun CEO'su Perşembe günü ağzından kaçırdı.


Yatırımcılarla yapılan bir kazanç görüşmesi sırasında Jon Feltheimer, Lionsgate yöneticilerinin Keanu Reeves filmlerine dayanan büyük bir video oyunu için “öneriler sunduğunu” belirtti. Bu fikirden duyduğu heyecana rağmen, Feltheimer erken aşama projesi hakkında çok daha fazla şey söylemekte tereddüt etti: “Burada kendimi geçmek istemiyorum, ancak 'John'dan yapılacak büyük bir AAA oyunu olduğuna inanıyoruz. Fitil.' Önerileri masaya yatırdık. Bunu ilerletmekle kesinlikle ilgileniyoruz, ancak şu anda bunun hakkında daha fazla bir şey söylemek istemiyorum.”


Üç filmin her birinin gişe rekorları kırdığı göz önüne alındığında - hepsi en tür tanımlayan, stilize edilmiş aksiyon ve silah-fu'yu içeriyor - yayılan bir aksiyon oyunu, John Wick'in karakterine ve hikayesine doğal bir uyum gibi görünüyor. Elbette zaten var olan bir “John Wick” video oyunu var; Mike Bithell'in 2020'de piyasaya sürülen ve silahlı adamın dövüşünü silahlı satranca benzer bir strateji oyunu olarak yeniden hayal eden bağımsız “ John Wick Hex ”i. Ancak Feltheimer bir AAA oyunundan bahsetti: oldukça büyük bir bütçe gerektirecek bir şey, ancak hevesli hayranların yıllardır talep ettiği bir şey.Kaynak : https://www.indiewire.com/2022/11/john-wick-video-game-lionsgate-1234779107/


GhostRunner 2 | PS5 | ANA KONU

Distopik siberpunk aksiyon oyunu Ghostrunner'ın devamı geliyor. 505 Games bugün, acımasız ama şık maceranın hayranlarına reflekslerini test etmeleri için yeni bir meydan okuma sunan Ghostrunner 2'yi duyurdu.


Ne yazık ki, duyuru oyun, hikaye veya çıkış penceresi hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmıyor. Tek bildiğimiz Ghostrunner 2'nin PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC'de piyasaya sürülmesi planlanıyor. 505 Games, IP'yi aldıktan ve All In'i değiştirdikten sonra tam yayınlama görevlerini üstlenecek! İlk oyunu yayınlayan oyunlar. Bundan bahsetmişken, basın açıklaması ayrıca orijinal Ghostrunner'ın yıl sonundan önce hala yeni nesil konsollara geldiğini yineliyor.


Ghostrunner'ı ilk kez kaçırdıysanız, oynanışı birinci şahıs kılıç oyununu hızlı tempolu parkour tarzı geçişle harmanlıyor. Oyuncular, fütürist dünyasını kesin bir doğrulukla hızla geçmeli, düşmanları hızlı bir şekilde art arda kesmeli ve nadiren nefes almak için durmalıdır, aksi halde ölüm riskine girmezsiniz. Ekim 2020'de fantastik hareket duygusu sayesinde olumlu eleştiriler aldı ancak aynı zamanda iki oyunun hikayesiydi.


Ghostrunner'ın aksiyonu PC'de harika görünüyordu ve koştu. Konsollarda ise durum farklıydı; PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, kararsız kare hızlarından ve bazı durumlarda onu neredeyse oynanamaz hale getiren diğer sorunlardan muzdaripti . Farklılıklara rağmen, 505 Ghostrunner'ın lansmanından bu yana yönetim kurulu genelinde 600.000 kopya sattığını ortaya koyuyor.

Liquid Swords | New IP | PS5 | ANA KONU
Şehrimizin sokaklarının insanları yediği söyleniyor ve biz de oyuncuların şehrimizin arka sokaklarının, yasadışı köşelerinin ve gölgeli sokaklarının baştan çıkarıcı, yılan gibi göbeği tarafından büyüleneceklerini biliyoruz.


Şu anda, yalnızca Unreal Engine 5'te geliştirilen, tek oyunculu, aksiyon RPG'si olan ilk AAA, açık dünya oyunumuzu geliştiriyoruz.


Şehrimizin karanlık göbeğinin derinden insani, kırık ve trajik bir şekilde güzel hikayelerine odaklanan açık dünya suç türüne sert bir bakış - kesinlikle çirkin ve şiddetli olsa da, aynı zamanda şefkat, sadakat için de yer olan bir yer. ve aşk. Şehrin kendisi başlı başına bir kişilik olsa da, hikayeyi ve oynanışı beklenmedik yönlere çeken çok sayıda gizemli ve büyüleyici karaktere de ev sahipliği yapıyor. Bu oyun içinde kaybolmak için bir oyundur.


Resmi Site :

https://www.liquidswords.comAçıklama :


Avalanche Studios'un kurucusu ve eski CCO'su olan Sundberg, eleştirmenlerce beğenilen, çığır açan, gişe rekorları kıran 'Just Cause' serisinin yaratılmasına öncülük etti. Liquid Swords, şanlı oyun kariyerinde bir sonraki bölüm ve stüdyo şu anda ilk başlığı üzerinde çalışıyor: AAA+, tek oyunculu, anlatı odaklı, açık dünya, aksiyon RPG.


Liquid Swords, oyun geliştirmenin bir sonraki aşamasını hızlandırarak, 100 kişilik bir ekibin büyüme hedefine ulaşarak ve kendini işine adamış ve yaratıcı zihinlerini barındıracak şekilde tasarlanmış, yakın zamanda yenilenmiş bir ofise taşınarak 2023'te büyük adımlar atmaya hazırlanıyor.


Liquid Swords için bu duyuru sadece Sundberg'in kalite odaklı süper stüdyo orijinal vizyonuna doğru önemli bir adım değil, aynı zamanda yarım kalmış oyunların ve tutulmamış vaatlerin olmadığı bir video oyunu endüstrisine doğru küçük bir adımdır.


Liquid Swords'un geliştirme ekibi, Just Cause, Battlefield, GTA ve PayDay gibi serilere katkıda bulunan uzmanların bir karışımıdır. Stüdyo, Christofer Sundberg, NetEase Games ve özel yatırımcılar tarafından destekleniyor.


www.liquidswords.com
Press Release: Liquid Swords Announces Investment From NetEase Games — Liquid Swords
https://www.liquidswords.com/news/liquid-swords-announces-investment-from-netease-games/


Silent Hill : Townfall | PS5 | ANA KONU

SILENT HILL: Townfall, ünlü yayıncı Annapurna Interactive (Stray, Outer Wilds, Neon White) ve birçok BAFTA ödüllü bağımsız geliştirici No Code Studios (Stories Untold, Observation) ortak yapımı. Bu ortaklık, dünya çapındaki inanılmaz stüdyoların ve geliştiricilerin ikonik Silent Hill serisine nasıl yeni bir bakış açısı getireceğini temsil ediyor. SILENT HILL: Townfall ve KONAMI'nin Annapurna Interactive ve No Code Studios ile ortaklığı hakkında daha fazla ayrıntı ilerleyen günlerde açıklanacak.Bilgiler geldikçe Güncellenecektir..Duyuru Fragmanı :


SILENT HILL: Townfall Teaser Trailer (4K:EN) | KONAMISILENT HILL (Official)youtube
SILENT HILL: Townfall, a co-production with Annapurna Interactive (Stray) and multiple BAFTA award winning No Code Studios (Stories Untold, Observation). - SILENT HILL PORTAL SITE https://www.konami.com/games/silenthill/ - Twitter(EN) : https://twitter.com/silenthill - Twitter(JP) : https://twitter.com/silenthill_jp - Facebook(EN) : https://www.facebook.com/silenthill - Facebook(JP) : https://www.facebook.com/silenthill.jp - Souvenir shop “Sweet Factory”: https://sweetfactory-store.com/ #SILENTHILL #KONAMI ©Konami Digital Entertainment
https://www.youtube.com/watch?v=bpqRBsXP6M0


The Last of Us : Part 1 | Teknik Analiz | Konsept Tasarımlar | Ekran Görüntüleri
Uzun süredir üzerinde çalışılan The Last of Us Part I'in artık her şeyi ile gün yüzüne çıktığını söylememiz gerek. Bu içeriği aslında The Last of Us : Part I Ana konusunda paylaşılması daha mantıklı olacağını düşünmüştüm başlarda ama o kadar fazla içerik mevcut ki sayfalar yetmeyeceğini düşündüğüm için bu Konuyu açmaya karar verdim.Naughty Dog Geliştiricilerinin paylaştığı bir çok video, Konsept tasarımları ve ekran görüntüleri mevcut bunları sizlerle paylaşmak istedim.The Witcher Remake | PS5 | ANA KONU

The Witcher Remake'in üzerinde çalışıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Bu doğru, her şeyi başlatan oyun Unreal Engine 5'te sıfırdan yeniden inşa ediliyor.


Oyun şu anda, deneyimli Witcher serisi çalışanlarının yer aldığı Polonyalı stüdyo Fool's Theory'de geliştirmenin ilk aşamalarında. CD PROJEKT RED olarak tam yaratıcı süpervizyon sağlıyoruz.


The Witcher Remake, "Canis Majoris" kod adıyla biliyor olabileceğiniz şeydir. Henüz erken ve oyunun en üst düzeyde özen ve detaylara dikkat edilerek oluşturulduğundan emin olmak istiyoruz, bu nedenle, haberleri sizinle paylaşmaktan heyecan duysak da, biraz zaman alacağı için sizden sabırlı olmanızı istiyoruz. Bu proje hakkında ayrıntılı olarak konuşmaya başlıyoruz.“The Witcher bizim için her şeyin başladığı yer, CD PROJEKT RED için. Şimdiye kadar yaptığımız ilk oyundu ve o zaman bizim için büyük bir andı. CD PROJEKT RED Stüdyo Başkanı Adam Badowski, " Bu yere geri dönmek ve oyunu gelecek nesil oyunculara deneyimlemek için yeniden yapmak, daha büyük olmasa da aynı derecede büyük hissettiriyor " dedi. “Projede Fool's Theory ile işbirliği yapmak, oradaki bazı insanların daha önce The Witcher oyunlarında yer almış olması kadar heyecan verici. Kaynak materyali iyi biliyorlar, oyuncuların yeniden yapılanmayı ne kadar çok beklediklerini biliyorlar ve inanılmaz ve iddialı oyunların nasıl yapılacağını biliyorlar. Oyun hakkında ve oyundan daha fazlasını paylaşmaya hazır olmamız biraz zaman alacak olsa da, beklemeye değeceğini biliyorum.”Project Hadar | PS5 | ANA KONU


Hadar, CDPR içinde sıfırdan oluşturulan üçüncü, tamamen farklı bir IP'nin kod adıdır. Proje, yaratıcı sürecin ilk aşamalarında, yani henüz herhangi bir oyun geliştirmiyoruz, sadece bu yeni ortamın temeli üzerinde çalışıyoruz.Cyberpunk | Project Orion | PS5 | ANA KONU
Açıklamalarda Cyberpunk 2077’nin devam oyunun, şu an için ‘Project Orion’ olarak isimlendirildiği ifade edildi. Geliştirici, yeni oyunun Cyberpunk serisini daha da ileriye taşıyacağını ve bu karanlık evrenin potansiyelini kullanmaya devam edeceğini de açıklamalarına ekledi.


- “Project Orion – Cyberpunk evreninin tüm gücünü ve potansiyelini kanıtlayacak Cyberpunk 2077 devamı.”


- CDPR'den başka bir açıklama: "Orion, Cyberpunk serisini daha ileriye taşıyacak ve bu karanlık geleceğin evreninin potansiyelinden yararlanmaya devam edecek olan bir sonraki Cyberpunk oyunumuzun kod adıdır."


- Üçüncü bir taraf değil, CD PROJEKT RED ekibi tarafından geliştirilecektir.


- Geliştirme henüz başlamadı, yapım öncesi aşamasında, bu yüzden geliştirmenin çoktan başladığı bir sonraki Witcher oyunundan sonra göreceğiz.


- Orijinal Cyberpunk 2077'nin çekirdek ekip üyeleri, CDPR'nin yeni bir stüdyo kurduğu ABD'ye taşınmayı planlıyor. Bu yeni stüdyo yeri, öncelikli olarak Cyberpunk 2077'nin devam oyununa odaklanan yer olacak. Yeni stüdyo Boston'da ve ayrıca Vancouver ve Varşova CDPR lokasyonlarıyla da çalışacaklar.
Hakkında
Konum: Denizli, Merkez
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
ps4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 24 sa. önce
Mesaj Sayısı: 17.079
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.133
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 89.657)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24.017 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.