Şimdi Ara

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
2
Favori
23.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten oha yani
  • Almayın arkadas ya şu forumda kaç kişi şikayet yazdı hala oradan alıyorsunuz. Gittigidiyor candır param en azından karşı tarafa gönderilmiyor. Geçmiş olsun umarım paranı alabilirsin. Ülke fakirlestikce pislikler de çoğalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iCrush kullanıcısına yanıt
    Yuvarlak şeffaf bant ile yapıştırılmış şekilde geliyor her türlü bu banttan bulursun bence kartı alan ilk kişi kartı aldı tahtaları koydu bantı söktüğü yere tekrar sıfır bant yapıştırdı geri yolladı hiç açmadım bantı üstünde iade etmek istiyorum gibisinden hb de baktı bant üstünde açılmamış gibi geri aldı sıfır diye konu sahibi talihsiz arkadaşımıza denk geldi :)
  • 2000 tl pahalı alayım ürünü elden alayım başka bişey istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb belki sen yaptın nerden bilelim derse ne olacak,

• quote:

Orijinalden alıntı: PCBudur

Yuvarlak şeffaf bant ile yapıştırılmış şekilde geliyor her türlü bu banttan bulursun bence kartı alan ilk kişi kartı aldı tahtaları koydu bantı söktüğü yere tekrar sıfır bant yapıştırdı geri yolladı hiç açmadım bantı üstünde iade etmek istiyorum gibisinden hb de baktı bant üstünde açılmamış gibi geri aldı sıfır diye konu sahibi talihsiz arkadaşımıza denk geldi :)
    önceki sayfadaki mesajımda yazdım. Bu ürünün daha önce satıldı ise önceki ürün alan kişi bulmak lazım. Aynan anlattığınız duurum aklıma geldi benimde.
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    HB çok basit bir şekilde bulur da alan kişi kendi kimliği ile mi bu işi yaptı yoksa başkasının mı orası soru işareti ama birine fena girecek o kesin :) İnşallah masum olana bir şey olmaz...
  • Miex kullanıcısına yanıt
    Galerici ile aynı mantık.Bozuk arabayı almak galericinin umrunda olmaz ama cezası sattığı adama patlar

• Yayın bu rezaleti herkes heryerde paylassın

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Eşimin eczanesine bırakır kargocular kargolarımızı. biraz fazla kargomuz gelir gün içinde o nedenle kargocular bizi hep tanır imzada almadan bırakıp giderler ki pandemi sürecinde imza da almıyorlar zaten. telefona bir kod geliyor onu da kimse sormuyor.

• bilgisayarı kurarken oğlum ve yeğenimde yanımdaydı ilgili çocuklar, onlarda öğrensin diye tek tek anlatarak yapıyordum. ekran kartının güvenlik bandını kendim söktüm bildiğiniz sıfır bant dı.

• Böyle olur ama çoğu tutanak ile uğraşmıyor.
    Birincisi çok işleri var vakit kaybı oluyor.
    İkincisi tutanağın kendi başlarında patlama ihtimalinden korkuyorlar
    Neticede adam beklemiyorum derse ya da tutanak tutmam derse)(ki kargocunun tuttuğu bu tutanağın yasal bir yaptırımı yok.)
    Yapacak bir şey yok

• iCrush kullanıcısına yanıt
    Parmak izin 48 72 saatte yok oluyor aklının yetmesine gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: milesbroke

Peki bu durumda şirket paketi açmış içindeki ürünü almış sonra da geri paketleyip sıfırdan açıyormuş gibi video çekmiş diye kendini savunamaz mı? Neyse konuya dönersek; insanlar verilen hakkı bile suistimal ediyor, alıp 14 gün kullanıp koşulsuz iade eden mi ararsın, içine ağırlığınca tahta koyup hırsızlık yapan mı ararsın, Aliexpress'ten takipsiz kargoyla gelen ürüne gelmedi deyip para iadesi alan mı ararsın, işimiz zor hakikaten.
    Kargocudan teslim alırken çekmeye başlanırsa diyemez.
  • niventr N kullanıcısına yanıt
    Hocam üstte dediğimiz gibi o banda zarar vermeden açıp kapatması çok kolay Hepsiburadada bandı kapalı diye bandı sökmek istememiştir açılmamış diye geri iade sırasında

Hatta üstteki bir arkadaş bu bantların sıfırı satıldığını da söyledi.
    Ama bunu yapan heriflerin ilk vukuatı değildir bu ki birkaç arkadaş benzer bi olay anlattı eski bi ekran kartı çıkmış vs. sorun çıkartmadan geri alırlar umarım.

Benim kargolarımds iş yerine bırakıp giderler imzaymış kodmuş yok öyle birşey küçük bir yer burası kutuyu işyerinde açarım hemen zaten güvenlik kamerası kayıt ediyor diye ondan sonra kapatıp evde açarım.

• Hepsiburadaya girip kendi ekran kartı faturama baktım ekran kartının seri numarası faturaya yazılmış yani bulmaları 5 dakika bile almaz. Seri numara kaydı olmasa biraz daha zor olurdu ama yinede bi şekilde bulunurdu.

• koskoca hepsiburada hocam çözülür rahat ol
  • Hiçbir şey kanıtlayamazsın. Senin çalmadığını kanıtlayamazsın. Belki sen çaldın ayak yapıyon? Ne sen ne de hb senden önce iade eden kişininde çaldığını kanıtlayamazsınız. Kargocularında çaldığını kanıtlayamazsın. hb zaten iade almamak için pisliğe yatıp diretecek paranı iade edeceklerini ya da yenisini göndereceklerini hiç mi hiç sanmıyorum. yasal yollara başvursan elinde zerre kanıt yok hiçbir şey yapamazsın. Kısacası dolaptan buz gibi soğuk bir su alıp kafaya dikeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Hiçbir şey kanıtlayamazsın. Senin çalmadığını kanıtlayamazsın. Belki sen çaldın ayak yapıyon? Ne sen ne de hb senden önce iade eden kişininde çaldığını kanıtlayamazsınız. Kargocularında çaldığını kanıtlayamazsın. hb zaten iade almamak için pisliğe yatıp diretecek paranı iade edeceklerini ya da yenisini göndereceklerini hiç mi hiç sanmıyorum. yasal yollara başvursan elinde zerre kanıt yok hiçbir şey yapamazsın. Kısacası dolaptan buz gibi soğuk bir su alıp kafaya dikeceksin.
    Sanırım ilk defa polyannacılık yapmayan birini gördüm bu forumda.
    Hb yada aldığın marka asus gigabyte vs vs mağdur olma diye değiştirir. (hiç sanmıyorum) onun dışında soğuk su içebilirsin. Yüksek fiyatlı ürünlerin hepsini teslim aldıktan sonra kargoyu videoya çekerim ne olur ne olmaz diye. Görebildiğiniz üzere Türkiye burası işini layıkıyla yapan adam olmadığı için kendi önlemlerimizi almak durumunda kalıyoruz ve bu her konuda böyle.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.