Şimdi Ara

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
2
Favori
23.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla Turkiye icindeki en saglam benim magazamdir diyen bir Allahin kuluna dahi guvenmem. Amazon her turlu yardimci olur ama bizimkiler isi uzatirda uzatir. Bu olay kolaylikla cozulmeyecektir en az 8 ay surecektir. Umarim yanilirim ama musteri bir sikinti yasadigi zaman hic bir magaza kolaylikla kabul etmiyor. Nefretlik bir durum ama gercek.
  • Gelen pahalı ürünleri video ya çekeceğim bende telefonla, elimizde telefon var bundan sonra böyle yapalım
  • Benzeri başlık açıldı benzer kartta. Yazdık 10 kere böyle ürünleri video çekmeden açmayın diye

Şuan video çekmediyseniz soğuk su için. Hepsi burada yı düşünün belki siz onları kandırmak istiyorsunuz? Delil adalette esastır. Bu iş mahkemelik olur ama ne çıkar bilmiyorum. Lütfen Allah aşkına video ile çekmeden açmayın ya

He bu arada aldığınız kartla aynı performansı veren rx 5700 xt 3800tl ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 8 Ağustos 2020; 13:11:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburadaya sallama ben yıllardır alışveriş yapıyorum.
  • Yarın bizimde başımıza gelmeyeceğinin garantisi yok.
    Şükür bu zamana kadar olmadı ama bu tür olayları görünce artık olunca şaşırmak yerine önlemimizi alarak takip etmek şart oldu.
  • Geçmiş olsun hocam. Anlaşılan o ki artık güvendiğimiz siteden bile alışveriş yapınca kutuyu açarken video kaydı falan alacaz..
  • Şu rezalete bak. Ben de 1 yıl önce hb'den 3000 TL laptop almıştım Allah'tan böyle bir şey başıma gelmedi. Çok geçmiş olsun.

• Dostumhttps://eksisozluk.com/6-agustos-2020-hepsiburada-com-rezaleti--6625209 ekşi de aynı başlık var ama senle ekşi de başlığı açan '' kuru domates '' nikli arkadaş ile bir bağlantın var mı ? yoksa çünkü 2 hesap arasında bir bağlantı yok. DH üyeliğin farklı oradaki yorumlar vs farklı. @niventr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 8 Ağustos 2020; 19:1:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalkercry

Hepsiburadaya sallama ben yıllardır alışveriş yapıyorum.
    ooo tamam reis sen alışveriş yapıyosan bi tersosu olmaz zaten affet kral
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Yo bu durum rezalet kontrolsüz iade almışlar ha bide talep olumsuz olursa rezalettende öte diye değiştirir başlığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan kişinin aldığı kart bu model bile değil daha bunu anlayacak donanım bilgin bile yok, bulmuşsun sahibinden bir 2070 ilanı milleti zan altında bırakıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 8 Ağustos 2020; 15:0:28 >
  • 👍👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E6F359956

Bu mesaj silindi.
    Kargocunun yüzünü çekmeyeceksiniz elbette. Kapıyı açar açmaz da başlamayacaksınız, açıklayacaksınız durumu.

Komik olan bir durum görememekle beraber çok ciddi iq düşüklüğü görüyorum ve blokluyorum. Selamletle...
  • teknoCat kullanıcısına yanıt
    Neden tamamen alakasız bir ilan koydunuz merak ettim?

• Kargo yu teslim alırken videoya gerek yok

Yapmanız gereken şu :

Kamerayı sabitleyin veya biri tutsun uçak moduna alın biri arar video durursa delil yerine geçmez. Tek parça çekim olması şart.

Kutuyu açmadan önce her açıdan kameraya gösterin

Ürünün faturası vs takip no

Sesli olarak günü tarihi ürünü söyleyin

Kutuyu açın.

Eğer açtınız içinden daha ucuz ekran kartı çıktı vs ise
    Delil var

Hepsiburada uğraşır artık

Yoksa video geçmiş olsun

• HB'den aldığım traş makinası kullanılmış çıkmıştı...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.