Şimdi Ara

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
4
Favori
22.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 170
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Viktor R3znov (22 mesaj) niventr (11 mesaj) ccgg4 (9 mesaj) MogoLKhan (8 mesaj) DarknessIsOurNewKingdom (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (172 mesaj) Mobil (86 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (38 mesaj)
  • @
221 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Firmalar ile Yaşanan Sorunlar >> (Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Valla Turkiye icindeki en saglam benim magazamdir diyen bir Allahin kuluna dahi guvenmem. Amazon her turlu yardimci olur ama bizimkiler isi uzatirda uzatir. Bu olay kolaylikla cozulmeyecektir en az 8 ay surecektir. Umarim yanilirim ama musteri bir sikinti yasadigi zaman hic bir magaza kolaylikla kabul etmiyor. Nefretlik bir durum ama gercek.
    |
    |
    IO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4930 Mesaj
    Gelen pahalı ürünleri video ya çekeceğim bende telefonla, elimizde telefon var bundan sonra böyle yapalım
    |
    |
  • Yarbay
    2546 Mesaj
    Benzeri başlık açıldı benzer kartta. Yazdık 10 kere böyle ürünleri video çekmeden açmayın diye

Şuan video çekmediyseniz soğuk su için. Hepsi burada yı düşünün belki siz onları kandırmak istiyorsunuz? Delil adalette esastır. Bu iş mahkemelik olur ama ne çıkar bilmiyorum. Lütfen Allah aşkına video ile çekmeden açmayın ya

He bu arada aldığınız kartla aynı performansı veren rx 5700 xt 3800tl ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoCat -- 8 Ağustos 2020; 13:11:34 >
  • Çavuş
    40 Mesaj
    Hepsiburadaya sallama ben yıllardır alışveriş yapıyorum.
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj
    Yarın bizimde başımıza gelmeyeceğinin garantisi yok.
    Şükür bu zamana kadar olmadı ama bu tür olayları görünce artık olunca şaşırmak yerine önlemimizi alarak takip etmek şart oldu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    Geçmiş olsun hocam. Anlaşılan o ki artık güvendiğimiz siteden bile alışveriş yapınca kutuyu açarken video kaydı falan alacaz..
    |
    |
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    Şu rezalete bak. Ben de 1 yıl önce hb'den 3000 TL laptop almıştım Allah'tan böyle bir şey başıma gelmedi. Çok geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4580 Mesaj

Dostumhttps://eksisozluk.com/6-agustos-2020-hepsiburada-com-rezaleti--6625209 ekşi de aynı başlık var ama senle ekşi de başlığı açan '' kuru domates '' nikli arkadaş ile bir bağlantın var mı ? yoksa çünkü 2 hesap arasında bir bağlantı yok. DH üyeliğin farklı oradaki yorumlar vs farklı. @niventr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Python -- 8 Ağustos 2020; 19:1:48 >
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: skywalkercry

Hepsiburadaya sallama ben yıllardır alışveriş yapıyorum.
    ooo tamam reis sen alışveriş yapıyosan bi tersosu olmaz zaten affet kral
  • Çavuş
    45 Mesaj

Yo bu durum rezalet kontrolsüz iade almışlar ha bide talep olumsuz olursa rezalettende öte diye değiştirir başlığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sadtneverdie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

Aslinda her zaman kanit olmasina gerek yok. Amazon.com'da benzer bi olay yasandiginda, amazon yetkilileri kisiye polise gitmesini soylemis hirsizlik ihbarinda bulunarak. Ordan guvenlik kamerasi kayitlari vs. olayi cozmeye calisiyolar. Sonuc cikmazsa tuketici hakem heyeti (veya amazon vs. diger sirketler) musterinin zararinin karsilanmasini sagliyor genelde.
    Evet haklisiniz musteri de bunu suistimal edebilir urunu icinden alip sanki kutu bosmus gibi gostererek.
    Ama polis sorusturmasinda olur da yakalanirsa dolandiriciliktan hapis cezasi yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccgg4 -- 8 Ağustos 2020; 14:31:56 >
    |
    |
    YıldızTeknikMekatronikM. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    25408 Mesaj

Konuyu açan kişinin aldığı kart bu model bile değil daha bunu anlayacak donanım bilgin bile yok, bulmuşsun sahibinden bir 2070 ilanı milleti zan altında bırakıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 8 Ağustos 2020; 15:0:28 >
    |
    |
    teknoCat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj

Elinizde kamerayla cekim yaparken kargocuya kapiyi acarsaniz dayak yeme ihtimaliniz yuksek hocam kendinize dikkat edin
    Ifsa videosu sanabilir

|
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    40 Mesaj

👍👍

|
    |
    c0nd0m5231 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ccgg4

Elinizde kamerayla cekim yaparken kargocuya kapiyi acarsaniz dayak yeme ihtimaliniz yuksek hocam kendinize dikkat edin
    Ifsa videosu sanabilir
    Kargocunun yüzünü çekmeyeceksiniz elbette. Kapıyı açar açmaz da başlamayacaksınız, açıklayacaksınız durumu.

Komik olan bir durum görememekle beraber çok ciddi iq düşüklüğü görüyorum ve blokluyorum. Selamletle...
    |
    |
  • Binbaşı
    1851 Mesaj

Neden tamamen alakasız bir ilan koydunuz merak ettim?

|
    |
    teknoCat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Kargocunun yüzünü çekmeyeceksiniz elbette. Kapıyı açar açmaz da başlamayacaksınız, açıklayacaksınız durumu.

Komik olan bir durum görememekle beraber çok ciddi iq düşüklüğü görüyorum ve blokluyorum. Selamletle...

Kargocunun yüzünü cekmezseniz herhangi biri kargocu kılığında o paketi teslim edebilir. Yüz tespiti yapılamadığı icin o kisinin orjinal kargo calisani olup olmadigini anlayamazlar. Ben de sizde ciddi bir iq düşüklüğü görüyorum hocam. Selametle..

|
    |
  • Yarbay
    2546 Mesaj
    Kargo yu teslim alırken videoya gerek yok

Yapmanız gereken şu :

Kamerayı sabitleyin veya biri tutsun uçak moduna alın biri arar video durursa delil yerine geçmez. Tek parça çekim olması şart.

Kutuyu açmadan önce her açıdan kameraya gösterin

Ürünün faturası vs takip no

Sesli olarak günü tarihi ürünü söyleyin

Kutuyu açın.

Eğer açtınız içinden daha ucuz ekran kartı çıktı vs ise
    Delil var

Hepsiburada uğraşır artık

Yoksa video geçmiş olsun

|
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    HB'den aldığım traş makinası kullanılmış çıkmıştı...

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.