Şimdi Ara

Çevirmeden kaçtım. #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sevilesi adam (4 mesaj) Guest-F1AA365A6 (3 mesaj) Börü_Budun (1 mesaj) pi10 (1 mesaj) batkent (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevilesi adam -- 2 Kasım 2014; 13:59:39 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    Allah korusun bi sevdiğinize plakasız bi taşıt çarpsa ve kaçsa, bulunamasa ne düşünürdünüz? Plakasız, sigortasız, egsozlu yola çıkmayı göze alıyorsanız ceza yemeyi de göze almalıydınız bence. Sonuçta o polisler sizi keyfi durdurmamış, görevini yapmak için durdurmuş.
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Börü_Budun

Allah korusun bi sevdiğinize plakasız bi taşıt çarpsa ve kaçsa, bulunamasa ne düşünürdünüz? Plakasız, sigortasız, egsozlu yola çıkmayı göze alıyorsanız ceza yemeyi de göze almalıydınız bence. Sonuçta o polisler sizi keyfi durdurmamış, görevini yapmak için durdurmuş.

Hatamın farkındayım.
    Benim motosikletin plakası kuyruk altında olur genelde. Vidası düştüğü için sarkıyordu lastiğe zarar vermesin diye çıkardım.
    Eğer sigorta olsaydı gerçekten dururdum. Plaka için 80 tl ceza egzoza genellikle ceza yazmıyorlar. 80 tl için kimsenin canını riske atmam. Motosikletin bağlanması söz konusu olunca başka bir şey yapmayı düşünmedim.
    Olurda birine çarpsaydım ne olursa olsun dururdum. Kesinlikle böyle bir durumda kaçmam.

• Yarbay
    4855 Mesaj
    o anki heyecanı hayatım boyunca yaşamayacağım için çok merak ediyorum
    |
    |
  • Yüzbaşı
    648 Mesaj
    Ne diyelim helal mi diyelim sevdiklerimizin canını tehlikeye atıyorsunuz bir de gelip foruma yazıyorsunuz
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1049 Mesaj
    Yaptığınız yanlışi alkışlayalim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1322 Mesaj
    Motorcuları sevmiyorum üstünüze alınmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4512 Mesaj
    0-100 km 3 saniye. hangi ekip otosu yetişebilir.

• Yarbay
    3622 Mesaj
    çevirmeden niye kaçtın ki çevirip öyle kaçaydın
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: xchg

Güzel bir itiraf olmuş. Adım adım yazmışsın, ne güzel. Baya da zaman harcamışsın yazarken. İEM'e ihbar etmek ise 1dk sürmedi.

Beni gelip evimden alsalar hiç bir şey kanıtlayamazlar
    Sende boşuna uğraşmış gibi olmuşsun ama olsun hiç olmazsa hevesini aldın
    Edit: Eğer böyle bir şey olacağına inanıyorsan son hızınız kaç konusunda ki elemanların yarısı ayvayı yemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevilesi adam -- 2 Kasım 2014; 13:42:40 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevilesi adam

quote:

Güzel bir itiraf olmuş. Adım adım yazmışsın, ne güzel. Baya da zaman harcamışsın yazarken. İEM'e ihbar etmek ise 1dk sürmedi.

Beni gelip evimden alsalar hiç bir şey kanıtlayamazlar
    Sende boşuna uğraşmış gibi olmuşsun ama olsun hiç olmazsa hevesini aldın
    Edit: Eğer böyle bir şey olacağına inanıyorsan son hızınız kaç konusunda ki elemanların yarısı ayvayı yemişti

Senin bu yazdığın itiraf oluyor zaten. Telsiz kayıtları tutuluyor ve ilgili ekip de telsizden plakanı geçmiştir. Ayrıca ilk mesajını değiştirsen ve yazdıklarını silsen de sunucuda 5651 sayılı yasaya göre tüm içeriklerin saklanması gerekiyor. Forum yönetiminden bu içerikleri ve içerik geçmişini istediklerinde vermeleri gerekiyor.

Diğer konu hakkında ise istersen sen ihbarda bulunabilirsin. Ben senin yazdığını gördüm ve gönderdim.

Konuyu iyi okuyamadığın anlaşıldı
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.