Şimdi Ara

Borusan'da Çalışmak İstiyorum YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
1
Favori
17.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abilerim ben bu sene hayırlısıyla üniversite sınavına gireceğim 2 senedirde çalışıyorum. Hayalimdeki iş Borusan ve Koluman gibi bir yerde çalışmak ve yükselmek. Ama oralarda çalışmak için üniversitede nasıl bir bölüm okumam gerektiği hakkında hiç bir bilgim yok. Nasıl bir eğitim almam gerekiyor ? Lütfen beni bilgilendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0987654321 -- 2 Eylül 2014; 15:08:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet Borusana girdi desin diye gireceksen bosver. Ama parası şartları çok iyi.

• Torpilin, tanıdığın yoksa işletme, pazarlama gibi bölümleri çok iyi bir üniversitede bitirsen ve sende de o ışığı görürlerse alırlar. Ancak geçenlerde ölen, dediğin gibi aşağıdan başlayıp yükselen Porsche satış müdürü endüstri mühendisiydi mesela. Sen bu işler için yetenekli ol, biraz da alakalı bir bölümde okursan yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Combalac

Millet Borusana girdi desin diye gireceksen bosver. Ama parası şartları çok iyi.

Kesinlikle öyle değil, otomobil sektöründe çalışmak hayalim. Bu hayali gerçekleştirmek için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0987654321 -- 2 Eylül 2014; 17:11:48 >
  • Combalac kullanıcısına yanıt
    Maas ve sartlari nasil hocam biraz bahsedebilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: CescRvP

Torpilin, tanıdığın yoksa işletme, pazarlama gibi bölümleri çok iyi bir üniversitede bitirsen ve sende de o ışığı görürlerse alırlar. Ancak geçenlerde ölen, dediğin gibi aşağıdan başlayıp yükselen Porsche satış müdürü endüstri mühendisiydi mesela. Sen bu işler için yetenekli ol, biraz da alakalı bir bölümde okursan yeter.

Çok teşekkür ederim. İktisatı ve uluslararası ilişkileride düşünüyorum önerir misiniz ?

• arkadaşlar bu parça aklıma geldi konuyu görünce.
    özür dileyerekten ve espri olması amacı ile;

• Mesela satış temsilcisi olarak başlayan bir çalışan ortalama ne kadar maaş alıyor ?

• endüstri müh. okumalısın.
  • 0987654321 0 kullanıcısına yanıt
    Altı yıldır çalışan arkadaşım 3500 tl + 3 ay da bir satış üzerinden prim alıyor. satış rakamları Euro üzerinden olduğundan primi de Euro. Geçen sene aldığı prim galiba 16000 Euroydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: degobar

Altı yıldır çalışan arkadaşım 3500 tl + 3 ay da bir satış üzerinden prim alıyor. satış rakamları Euro üzerinden olduğundan primi de Euro. Geçen sene aldığı prim galiba 16000 Euroydu

o kadar prim alıyorsa çok iyi ama sanmıyorum o kadar alacağını.
  • quote:

16000 euro çok yüksek bir rakam ne kadar güzel. Peki bu primler neye göre veriliyor acaba ?

• quote:

Bir yillik maasindan daha fazla prim... Yanlis biliyor olabilir misiniz hocam?

• Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: berk evliya

Maas ve sartlari nasil hocam biraz bahsedebilir misin

Acayip nezih bir ortam, piyasada emsal işlere gore de en az iki katı maaşı var.

• Satış temsilcileri tahmini 3 bin ve yukarısı. Müdürler ise 10bin TL'nin altında almazlar, hele yaşlı olan pazarlama müdürleri rahat 15 bin alır.
  • Peki abilerim mesela ben satış temsilcisi olarak işe başladım yükselme şansım var mı ? Birde Borusan, Koluman gibi önemli yerlere iş başvurusu yapmadan önce daha düşük bir markada bir kaç yıl deneyim kazanıp sonra bu tür yerlere girmeyi denemek daha mı iyi olur ?

• Nasıl yani bütün eğitim hayatini ve gelecek kariyer planını Borusan a göremi kuracaksin.ciddi misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: madeinworld

Nasıl yani bütün eğitim hayatini ve gelecek kariyer planını Borusan a göremi kuracaksin.ciddi misin?

Yani bir insan nasıl doktor olmak için gerekli yerlere girmeye çalışıyosa bende otomotiv sektörunde çalışmak için elimden geleni yapacağım. Bu gayet doğal değil mi ?

• dod a git. Oraya daha çok enayi geliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.