Şimdi Ara

cecilla vs turk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bildiginiz gibi olympia human kralı cecilla oldu.Bu adamın ne mal oldugunu herkes biliyo zaten oyunu oynayan.Bu adam savaşta turk dusmanlıgı yapıyor heryerde turkler aleyhin konusuyor clanına hiç bir turku almıyor sizden istegim bi hafta flan sonra kral degişsin mi diye bir oylama yapılacakmış burda bunu okuyan herkesin buna evet demesi olympia humanlarının yzde 85 i turktur niye turk kralımız yok bu türkiyede yunan basbakan secmek gibi bişey cecilla

• Nerden Bİliyon Clanına Türkleri Almadığını ?

• quote:

Orjinalden alıntı: baphome#8224;

bildiginiz gibi olympia human kralı cecilla oldu.Bu adamın ne mal oldugunu herkes biliyo zaten oyunu oynayan.Bu adam savaşta turk dusmanlıgı yapıyor heryerde turkler aleyhin konusuyor clanına hiç bir turku almıyor sizden istegim bi hafta flan sonra kral degişsin mi diye bir oylama yapılacakmış burda bunu okuyan herkesin buna evet demesi olympia humanlarının yzde 85 i turktur niye turk kralımız yok bu türkiyede yunan basbakan secmek gibi bişey cecilla

o kadar da abartmayalım.ama oy verenlerin düşüncesi şu(çoğunun) : Cecillia mı haa hani şu 66-67 LvL olan hani şu savaşlarda komutan olan manyak bi warrior yaa.off ben ona oy vercem.Bi de THE clanının kurucusu dimi off bee kesin kesin ona vercem...

bu çok saçma bişey.Bu oyunun %90ı türk ise krallar da Türk olmalı.Ama olimpia da son 2 human kralı da yabancı

• birinden duymustum belki vardır THE clanında turk ama cecilla nın savaslarda turkler gelmesin daha rahat yeneriz veya bugün 344234234 turk kestim dedigini biliyoruz
  • clanında türkmü yok bilmeden konuşma bayaa türk war clanında
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_BLADE

quote:

bildiginiz gibi olympia human kralı cecilla oldu.Bu adamın ne mal oldugunu herkes biliyo zaten oyunu oynayan.Bu adam savaşta turk dusmanlıgı yapıyor heryerde turkler aleyhin konusuyor clanına hiç bir turku almıyor sizden istegim bi hafta flan sonra kral degişsin mi diye bir oylama yapılacakmış burda bunu okuyan herkesin buna evet demesi olympia humanlarının yzde 85 i turktur niye turk kralımız yok bu türkiyede yunan basbakan secmek gibi bişey cecilla

o kadar da abartmayalım.ama oy verenlerin düşüncesi şu(çoğunun) : Cecillia mı haa hani şu 66-67 LvL olan hani şu savaşlarda komutan olan manyak bi warrior yaa.off ben ona oy vercem.Bi de THE clanının kurucusu dimi off bee kesin kesin ona vercem...

hocam cok iii soylemissin ...
    abi suc bizde bence turk elemanlar krallıga kesin aday oluyodur ama bizimkilerdeki bi yabancı sevdası...
    sonrada bole aglıyolar iste

ben oynadıgım zamanlarda ( diez ) kral adayı taurustu adamla sohbete bi girdim ...
    sonra herkese dedim adam turk sonucta adil olucak ama yeri gelince bizi tutacak
    kral OLDU

• BEYLER YOK O TURKLERE KUFUR EDIOMUS BILMEM NE O KADAR DINSIZ LER VAR TURK ALLAHA KUFUR EDIYOR TOBE TOBE ILK BAS KENDI IRKINIZA BAKIN SONRA
  • Sonuna kadar türküz ama ;

KESinlikle yabancılar bu oyunu türklerden daha iyi biliyor

Cecilia we clanını sewmesemde Dogru seçimm

SERWER : OLİMPİA

IRK : KARUS

NICK : I_cuT

CLAN :AntiPathy
  • quote:

Orjinalden alıntı: _I_cuT_

Sonuna kadar türküz ama ;

bu kanıya nasıl vardın? eğer türkler de f9 gibi bu oyuna çıktığı anda başlasaydı inan ondan çook daha iyi oyuncular olurduoyun türkiye de geç yayıldı.hem şu anda da bir çok iyi oyuncu yine türk.

• quote:

Orjinalden alıntı: Dx

clanında türkmü yok bilmeden konuşma bayaa türk war clanında

bilmeden atma :)
  • onun clanında 1 tane türk bulamazsınız...o adam nasıl kral oldu anlamış deilim....ve benim arkadaşlarımın çoğu infinitye oy verdi...onu kral yapan gmdir..
  • Muhakkak ki Oyunun %85i TÜRK ancak bizim bazı gerizeka lılar var oyunda adam lar Sırf kendine onları örnek alıyo anlamadım bişi adam dio ben bilmemne bilmemne laf ı söliyoz anlamıyo çocuk gibi cvp lar veriyo asıl ordan değil çocuklar ve gencler yabancıları örnek alıyorlar gerçek hayatta asıl sorun orda gerçek sorun o ve o sorun çözülmesse oyundakii sorun nasık çözülsün
  • BEYLER OYUNUZ :::bestkiller::: bizim clan başkanına seçimlere katıldı.Nie Oy Vermediniz Cecillaya verdiniz alın size şimdi cecilla!
  • ya areste oynuon birader niye buraya yorum yapıosnki sıkıntısını biz cekioz savasta adam savasta biz sövüo bilmeden konusma demek kolay belki vardır clanında türk zaten dedim brinden duydum diye ne derece dogru bilmiorum ama türk dusmanı oldugu kesin türk aleyhtarlıgı yapmasa problem deil ırkcılık yapmıoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExHePtAn

BEYLER OYUNUZ :::bestkiller::: bizim clan başkanına seçimlere katıldı.Nie Oy Vermediniz Cecillaya verdiniz alın size şimdi cecilla!

• Kosperlara verelim oyları daha iyi oklarla daha sağlam slotlarda kassinlar. Bu forumda açılan yabancı karşıtı başlıkları toplarsanız onlardan hiç aşşağı kalır yanınız olmadığını görürsünüz. Ki Türk düşmanı olduğu kesinlikle yalan. Oturup insan gibi sohbet etmeyi denerseniz ne Türk olun ne Müsliman kimseye sert, ters yada art niyetle yaklaşmadığını göreceksiniz. Bir gece savaşı boyunca bu adama söylenmedik lafın bırakılmadığınıda hatırlatırım. Deli biri kuyuya taşı attı, siz debelenip durun çıkarıcaz diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FjardeVarlden

BEYLER YOK O TURKLERE KUFUR EDIOMUS BILMEM NE O KADAR DINSIZ LER VAR TURK ALLAHA KUFUR EDIYOR TOBE TOBE ILK BAS KENDI IRKINIZA BAKIN SONRA

cok haklısın
  • quote:

sana şunu soleyim bu oyunda sadece türkler oynamıyor bu yüzdende isteyen istediğini kral yapar ister türk ister gavur sen onu ayrımcılığından dolayı kral istemiorsun ama şuanda sen ne yapıyorsun?

• quote:

Orjinalden alıntı: by_BLADE

quote:

bu kanıya nasıl vardın? eğer türkler de f9 gibi bu oyuna çıktığı anda başlasaydı inan ondan çook daha iyi oyuncular olurduoyun türkiye de geç yayıldı.hem şu anda da bir çok iyi oyuncu yine türk.

okadar çok oyun çıktığı gibi başlayan tanıdım varki şuan hepsi milletten aga clan pls aga item pls die yalvarıyor

• quote:

Dün Dm ye yatınca iyice kafan iyi olmuş oyunun %90 ı türk diyorlar :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.