Yüzbaşı
06 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Mağazada çalışan söyleyince haberim oldu. Koçtaş kartınız varsa ustabilir e aynı numara ile kayıt oluyorsunuz. Kasada numara ile işlem yapınca 10 lira indirim uyguluyorlar.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/58/34/6b583420de91481e5ae49cec7bd34271.jpeg&t=0&width=480&text=1
http://www.vatanbilgisayar.com/casper-f800-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-256gb-sdd-2gb-15-6-w10.html#urun-ozellikleri

almayı düşündüğüm cihaz bu. bütçem 2600 civarıydı. bu linkteki ürüne kadar geldim. üzerini borçla harçla alacağım. yalnız hala casper olması beni biraz huzursuz ediyor. sizce lenovo ya da asus'a mı yönelmeliyim? bu fiyat aralığında başka öneriniz olur mu? bütçe kısıtlı lütfen bunu göz önünde bulundurun.
Bugün toplamda 7-8 parçalık bir siparişim bana ulaştı. Ürünlerden biri kargodan kırık çıktı. Güç bela da olsa kırık çıkan ürün için tutanak tutturdum. Ürünü tutanakla geri gönderdim. Yalnız aklıma şu takıldı. Bu geri giden ürün iade mi olur, yenisi mi gelir? Nolur tam olarak bilmiyorum.

Bi de aldığım ürünler tam 106 lira tuttu. 100 ü geçtiği için kargo ücretsiz oldu. Şimdi bu ürün iade vs olursa bana kargo ücreti çıkarırlar mı?
Gittigidiyor üzerinden Mediamarkt'tan bu dönem çok satan samsung me711 mikrodalga fırınlardan aldım. Ürün bana teslim edildiğinde üst kısmı göçüktü. Ben de ürünü kutusundan bile çıkarmadan ertesi gün sabahtan taraflarına cayma hakkımı kullanarak geri gönderdim. Gittigidiyor üzerinden de iade işlemi başlattım. Ancak Mediamarkt iade işlemine onay vermemiş. Böyle bir şey tecrübe eden oldu mu? Bu süreç nasıl devam eder? Ne yapmak gerekir?
merhaba, a101'den hi-level 128 ekran tv aldık. mağazada kontrol etmek istedik ama ısrarla vazgeçirdiler. eve geldiğimizde televizyonun üzerinde parmak izleri vardı ve ekran çatlaktı. mağazay geri döndük ama elektronikte iade olmuyor diyerek bizi dinlemediler bile. servis kendiniz açmışsınız bi karışmayız diyor. alışverişi yapalı henüz 2. gün oldu. ne yapılabilir? böyle bir şey tecrübe eden oldu mu aranızda. :/
ben bu n11 de satış yapan kindle türkiye'yi kurumsal firma sanmıştım. adamlar çek zamanları 360 küsür liralara sattıkları cihazları, normalde 314 liraya satıyorlarmış. çekle aldığım ürün bana 324 liraya gelmiş. adamlar şu an 314 liradan satıyor. 14 günlük cayma hakkım henüz dolmadı. ne yapsam da bu şark kurnazlarından paramı geri alsam?

ürünün ambalajını açtım. kurulum ekranına kadar gelip bıraktım, çünkü hediye edeceğim. henüz kullanılmadı ama ambalajı yırttım.
uzun süredir kullandığım n11 hesabım var. bugün 300/40 indirim için bir hesap satın aldım. bununla vereceğim siparişi önceki hesabımla aynı adres ve tc kimlik no ile versem hesap kapatma falan yaparlar mı? saçma sapan çek dağıtıyorlar, resmen insanlara aptal saptal şeyler yaptırıyorlar ya. hesaba tanımlasalar da doğru düzgün kullansak daha mantıklı değil midir sizce de?
hepsiburadayı falan geziyorum ama çok yanıltıcı yorumlar var. bu fiyat aralığında hızlı, fazla ısınmayacak bir şeyler önerebilir misiniz? fazla oyun için kullanılmayacak ama arada düşük ayarlar ile bir şeyler denenebilir.

mesela şöyle bir şey buldum ama, sizce gideri var mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/lenovo-g5070-intel-core-i3-4030u-19ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-59-429386/productDetails.aspx?productId=bd601215&categoryId=98#ileri
bu bankanın ücret kesmediğiı, eft/havele almadığı kredi kartından almak istiyorum. sitede kartlarımız kısmına bakınca

Platin 0 TL 0 TL 0 TL
Sale Plus 0 TL 0 TL 0 TL

ücretsiz görünüyor. bunlardan hangisi için başvurmalıyım.

bir de ilkkez kredi kartı sahibi olacağım işler yolunda giderse. bu sebeple hangi evrakları isteyecekler benden diye soracağım. çalışıyorum ve bir aöf bölümünü okumaya devam ediyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 784
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 5.791 (Bu ay: 212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 240 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.