Yüzbaşı
12 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam Arkadaşlar benim sorunum ko oynarken oyunda 30 saniyede bir sürekli makinanın kasması sanırım ekran kartından kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum(Ati X700 model ) Acaba kartı değiştirme olanağım olabilirmi ? yada işlemciyi ? Fiyatları Ne civadır ? Fiyat konusu baya önemli
Özellikler Amd turion 64 2gb ram ati radeon X700 128mb ..

yardımlarınız için şimdiden teşşekürler..
Selam Arkadaşlar benim sorunum ko oynarken oyunda 30 saniyede bir sürekli makinanın kasması sanırım ekran kartından kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum(Ati X700 model ) Acaba kartı değiştirme olanağım olabilirmi ? yada işlemciyi ? Fiyatları Ne civadır ? Fiyat konusu baya önemli
Özellikler Amd turion 64 2gb ram ati radeon X700 128mb ..

yardımlarınız için şimdiden teşşekürler..
Arkdaşlar yeni N70 aldım fakat telefonun radyosu çalmıyor acaba kulaksızsız dışarı ses vermiyormu ? 2.si Tema Program arıyorum N70 için nerden bulabilrim ?
Arkadaşlar S700i nni su andaki fiyatı hakkında bilgisi olan varmı ? teşşekürler
Arkadaşlar İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültsi Adalet Meslek Yüksek okuluna nasıl gidebilirim.Tam olarak Veznecilerin neresinde kalıyor ? Yarın sınavım var :(
Merhaba Arkadfaşlar bana Zeus master of olmypus lazım Fakat Hiçbir yerde bulamadım Cdsini Oyunu Full oyun lazım nerden indirebilrim varmı bir bilginiz Şimdidden Teşşekür Ederim yardımlarınız için..
Arkaşlar Günlerden beri Oyunu arıyorum Cd cilerden Fakat bulamıyorum , Acaba Oyunu nidirebileceğim bir Site varmı ? İlginiz Ve Yardımınız için teşşekürler..( PC başında haberlerinizi bekliyorum. :)
Arkadaşlar Bende K700i var fakat Telefonun altında yazan QuickShare yazısını kaybettim acaba bunu bulma imkanım varmı ? Şimdiden Teşşekürler..
Arkadaşlar Ninja Gaidende 5. Chapterda kaldım Bunun için yardım alabileceğim bir yer bulabilirmiyim.1 haftadır haritanın inciğini cinciğini çıakrdım fakat yok beceremiyorum.
Arkadaşlar avea sms ayarları ve mesaj merkez numarası lazım nerden edinebilrim. Şİmdiden teşşekürler.
Hakkında
Meslek: Pc Teknik
İlgi Alanları: Bilgisayar Donanımı
Forum İmzası:
DeviIish Hacced :/
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.019
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 166.473 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.