Şimdi Ara

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Casper'ın oldukça iddialı bileşenlerle donattığı oyuncu bilgisayarı Nirvana D900'ü (D9X.582K) inceliyoruz.

• Casper ve oyuncu bilgisayarı ilginç geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper ve oyuncu hmm..

• Abi en iyisini yapsalar yine güvenemiyorum ya. Ben inventusun vatanın novanın altını üstüne getirip kendim toplamassam güvenemem.
  • Casper şişe su üretse, gider çeşmeden içerim, yine de Casper almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerofdreams

Casper şişe su üretse, gider çeşmeden içerim, yine de Casper almam.

• Yalnız sırf etkileyici yorumlar üstte görünmesin reklam verenler kızmasın diye oylamayı kaldırmışlar

• caper'in ilk önce ne yapıp ne edip şu ön yargıları yıkması gerekir. yıllardır milletten kalitesiz pc satarak elde ettiği tolarca parayı harcayarak gerçekci reklam kampabyaları başlatabilir mesela
    yada gercekten kaliteli ürünler üreterek reklama yapmadan zamanla milletin birbirine tavsiyesi ile imjını düzeltebilir nacizane düşünceleri.
  • Bu paraya 5k imac alırım daha iyi.

Hazır bilgisayarsa, macten ala hazır bilgisayar mı olur.

Öte yandan, yine bu paraya bundan daha iyi sistem pek tabi toplanır.

O kadar parayı caspera vermek
  • Ya şuan Casper ın oyuncu tarafında en üst seviye modellerinde rahat rahat her şeyi koyması normal ama Casper ı insanların gözünde iyi gösterecek şey bu fiyat segmentinde yapacağı PC ler değil. Asıl odağı 2000-3500 TL arası olmalı ki Casper ın eline yüzüne bulaştırdığı segment te 2000-3500 tl arasıdır.

http://www.casper.com.tr/KMDefault.aspx?cntid=1124

Şuan kimse bana 2849 TL harcanıp GTX 560 kullanılmış bir sistem gösteremez eminim bu forumda ama Casper resmen orta halli insanları kandırmış oluyor bu yaptığıyla ya GTX 560 nedir? Açıklaması yok yani. Bir de gitmişler i7 kullanmışlar işi bilmeyen insanları resmen yolmaktır bu Casper üst sınıfa yaptığın muameleyi orta sınıfa yapmıyorsan adi bir markasındır ve Casper yıllardır aynı kafada olduğundan bu forumda bulunan hiç bir oyuncuyuda gidip aa Casper alayım bari diyecek hale getiremez reklamını istediği kadar Donanım Haber editörlerine yaptırsın. Kısacası 8000 TL yi PC ye harcayacak biri Casper zaten almaz asıl odaklanması gereken 3000 tl fiyatındaki PC leride çöp , senin hakkın batmaktır Casper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusac -- 22 Aralık 2014; 22:04:57 >

• Casper'ın son zamanlarda iyi işler yapmaya başladığı kanısındayım fakat masaüstü alınacaksa hala toplama diyorum

• Giderim at alırım onu beslerim casper'i beslemem

• Casper çöp algısını kaldırmak için uğraşıyor, güzel bir adım.

• Video inceleme güzel olmuş artmasını isterim fakat cihaz olmamış. GTX 970'in performansından düşük performans veriyor sanki.

• casper dan ağzı yanan çok bu önyargı falana değil. amazondan aynı bilgisayarı kargo + gümrük dahil daha ucuza toplanabiliyor ( kasa ve anakart gelmiyor onlar yurtiçinden alınacak bu haliyle dahi daha ucuz oluyor )

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerofdreams

Casper şişe su üretse, gider çeşmeden içerim, yine de Casper almam.

+1

• Her tarafı kullanıcı oynamasın diye garanti etiketiyle doludur
    Para veriyorsun içine bakamıyorsun, kendin temizleyemiyorsun. Kendin upgrade yapamıyorsun.
    Yemişim öyle Casper'i.
    Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme
  • Yerli oyun bilgisayarı mı? Hangi parçasını üretmişler?

Şu şekilde daha doğru olur : Markalı toplama bilgisayar

O hatayı bir kere yaptım bir daha yanından bile geçmem sevimli hayaletin.
  • http://www.casper.com.tr/hediye-oyun-kredisi
    GTX760'lı modellerinde Strife, War Thunder, Infinite Crisis oyun kredileri hediye ediyorlarmış. Artık bu modelde "Dükkan Senin!" desinler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.