Şimdi Ara

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casper kendi marka ürünlerini uretmedigi surece casper a hayir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper,Exper alayı vampir bunların milletin kanını emiyorlar,gençtik anlamıyorduk çok dolandırdılar zamanında.

Bir bitmediler Senelerdir.

Şu foruma şöyle haberler açmayın biliyor herkes kimin ne mal olduğunu Vesteli yazmamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 7 Mart 2015; 16:36:14 >
  • Çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde bayat ekmekleri atmıyoruz artık.Arkadaşın i7'li bi casper notebookunun arasına ekmeği kıstırıp tost yapıyoruz.Arada sucuk atıyoruz falan baya pişiriyor yani.
  • kes pırt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    .
  • 5 senedir casper kullanıyorum, bilgisayarıma hiç virüs girmedi, demekki çok kaliteli.

• quote:

Orijinalden alıntı: armtuc

5 senedir casper kullanıyorum, bilgisayarıma hiç virüs girmedi, demekki çok kaliteli.

Bilgisayarın kalitesi, bilgisayara virüs girmesiyle ölçülmez.
  • Virüs girmesi ya da girmemesi kalite ölçütü olamaz.Geçmişte bende casper masaüstü kullanmıştım gayette memnun kalmıştım.ihtiyaclarınızla paralellik göstermeyen bilgisayarları tercih ederseniz memnun kalmanız oldukça zor.

• Casper oyun bilgisayarı üretmez. Oyun bilgisayarı almak isteyen monster alır zaten. Oyun haricinde casper tavsiye ederim.

• enderc kullanıcısına yanıt
    Ender Bey merhabalar,

Videoyu izledim. Gerçekten ilginç, hoş bir oyun sistemi olmuş. Klavye ve kasa seçimini ayrıca beğendim. Tek şaşırdığım nokta Donanımhaber ve çeşitli forumlarda incelemeleri yayınlanan, Avrupa ve Ortadoğuya ihracat yapma aşamasına gelmiş Türkiye' nin Oyun bilgisayarı üreticisi Phoenix Bilgisayar varken, Türkiyede oyun bilgisayarı üretmeyi başarmış bir firmanın olmadığının altının çizilmesi oldu. GameX' i takip ettiyseniz Conn Bilgisayarın da bu pazara hızlı bir giriş yapacağını görmüşsünüzdür. Onları da ayrıca takdir ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi Asus Rog TYTAN, Phoenix Rebirth X ya da Phoenix Immortal serilerinin satış rakamları gerçekten güzel seviyelerde. Marka PC üreten firmaların sistem içerisine ve kullanıcıya, markaya ait, özel sunumlarının olması gerektiğine inanıyorum. Son kullanıcının sistemin özellikleri kadar satış sonrası hizmetlere ve kendilerini özel hissetmeye de ihtiyaç duyduklarını öngörüyorum. Phoenix Bilgisayar olarak bu konuda ilerlemeler kaydediyoruz. Donanımhaber kullanıcıları üzerinden çok güzel eleştiriler ve yorumlar alıyor, bu konuda kendimizi şekillendiriyoruz. Bu durumu en iyi gerçekleştiren firmalar daha önce bizzat gidip görüştüğüm Alienware dan kopma "Origin", Maingear ve Digitalstorm firmalarıdır. Örnek aldığımız bu firmalar ile 5 sene içerisinde uluslararası arenada pazar payı savaşlarına ortak olmayı hedefliyoruz. Casper ve nice Türkiye menşeili firmanın bu yönde ilerlemesi son kullanıcı için muhteşem bir ortam yaratacaktır. Umarım ilerleme kısa sürede bu yönde gerçekleşir. Ne de olsa ben de bir kullanıcıyım ve oyuncuyum.

Teşekkür eder saygılar sunarım.

Özgün Berber
    Phoenix Bilgisayar
    CTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozgn13 -- 27 Mart 2015; 17:39:00 >

• Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    Yıllardır PC topların ama yemin ederim sırf müşteri memnuniyetiniz yüzünden yazın immortal almayı düşünüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgn13

Ender Bey merhabalar,

Videoyu izledim. Gerçekten ilginç, hoş bir oyun sistemi olmuş. Klavye ve kasa seçimini ayrıca beğendim. Tek şaşırdığım nokta Donanımhaber ve çeşitli forumlarda incelemeleri yayınlanan, Avrupa ve Ortadoğuya ihracat yapma aşamasına gelmiş Türkiye' nin Oyun bilgisayarı üreticisi Phoenix Bilgisayar varken, Türkiyede oyun bilgisayarı üretmeyi başarmış bir firmanın olmadığının altının çizilmesi oldu. GameX' i takip ettiyseniz Conn Bilgisayarın da bu pazara hızlı bir giriş yapacağını görmüşsünüzdür. Onları da ayrıca takdir ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi Asus Rog TYTAN, Phoenix Rebirth X ya da Phoenix Immortal serilerinin satış rakamları gerçekten güzel seviyelerde. Marka PC üreten firmaların sistem içerisine ve kullanıcıya, markaya ait, özel sunumlarının olması gerektiğine inanıyorum. Son kullanıcının sistemin özellikleri kadar satış sonrası hizmetlere ve kendilerini özel hissetmeye de ihtiyaç duyduklarını öngörüyorum. Phoenix Bilgisayar olarak bu konuda ilerlemeler kaydediyoruz. Donanımhaber kullanıcıları üzerinden çok güzel eleştiriler ve yorumlar alıyor, bu konuda kendimizi şekillendiriyoruz. Bu durumu en iyi gerçekleştiren firmalar daha önce bizzat gidip görüştüğüm Alienware dan kopma "Origin", Maingear ve Digitalstorm firmalarıdır. Örnek aldığımız bu firmalar ile 5 sene içerisinde uluslararası arenada pazar payı savaşlarına ortak olmayı hedefliyoruz. Casper ve nice Türkiye menşeili firmanın bu yönde ilerlemesi son kullanıcı için muhteşem bir ortam yaratacaktır. Umarım ilerleme kısa sürede bu yönde gerçekleşir. Ne de olsa ben de bir kullanıcıyım ve oyuncuyum.

Teşekkür eder saygılar sunarım.

Özgün Berber
    Phoenix Bilgisayar
    CTO

D900 muadili modeliniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sad Amore

Yıllardır PC topların ama yemin ederim sırf müşteri memnuniyetiniz yüzünden yazın immortal almayı düşünüyorum :)

Hocam Phoenix Ekibi adına çok teşekkür ederim :)

@TORU-NAGA Hocam Rebirth X modelimizi önerebilirim.
  • Casper mi kaldi bu devirde

• Yil olmus 2015 artik kalite Asus.

• Casper alacagima pcsiz gezerim.

• Casper bile güvenmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: PWNAGE

Aynı sistemi ben İnventus' dan 6000 TL' na topladım ki SSD, ekran kartı ve PSU çok daha kaliteli. Topladığım sistemde klavye, mouse ve monitör yok. Nasıl piyasada 8000 TL' dan fazla tutuyor diyorsunuz anlamak güç. Size olan güvenim sarsıldı.

Reklam ve para için yapmak zorundalar yani monitör le ve klavye mouse ile 8000 tl olacak desenine hemde daha iyi bir Donanım ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.