Şimdi Ara

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozgn13

Ender Bey merhabalar,

Videoyu izledim. Gerçekten ilginç, hoş bir oyun sistemi olmuş. Klavye ve kasa seçimini ayrıca beğendim. Tek şaşırdığım nokta Donanımhaber ve çeşitli forumlarda incelemeleri yayınlanan, Avrupa ve Ortadoğuya ihracat yapma aşamasına gelmiş Türkiye' nin Oyun bilgisayarı üreticisi Phoenix Bilgisayar varken, Türkiyede oyun bilgisayarı üretmeyi başarmış bir firmanın olmadığının altının çizilmesi oldu. GameX' i takip ettiyseniz Conn Bilgisayarın da bu pazara hızlı bir giriş yapacağını görmüşsünüzdür. Onları da ayrıca takdir ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi Asus Rog TYTAN, Phoenix Rebirth X ya da Phoenix Immortal serilerinin satış rakamları gerçekten güzel seviyelerde. Marka PC üreten firmaların sistem içerisine ve kullanıcıya, markaya ait, özel sunumlarının olması gerektiğine inanıyorum. Son kullanıcının sistemin özellikleri kadar satış sonrası hizmetlere ve kendilerini özel hissetmeye de ihtiyaç duyduklarını öngörüyorum. Phoenix Bilgisayar olarak bu konuda ilerlemeler kaydediyoruz. Donanımhaber kullanıcıları üzerinden çok güzel eleştiriler ve yorumlar alıyor, bu konuda kendimizi şekillendiriyoruz. Bu durumu en iyi gerçekleştiren firmalar daha önce bizzat gidip görüştüğüm Alienware dan kopma "Origin", Maingear ve Digitalstorm firmalarıdır. Örnek aldığımız bu firmalar ile 5 sene içerisinde uluslararası arenada pazar payı savaşlarına ortak olmayı hedefliyoruz. Casper ve nice Türkiye menşeili firmanın bu yönde ilerlemesi son kullanıcı için muhteşem bir ortam yaratacaktır. Umarım ilerleme kısa sürede bu yönde gerçekleşir. Ne de olsa ben de bir kullanıcıyım ve oyuncuyum.

Teşekkür eder saygılar sunarım.

Özgün Berber
    Phoenix Bilgisayar
    CTO

Hocam bu bilgisayar markasını duyduğum iyi oldu şuanda bilgisayara ihtiyacım olsa alırdım yada Conn bilgisayarda olurdu dizaynları çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-728D57403 -- 6 Ağustos 2015; 3:10:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.