Şimdi Ara

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşlemci fan olmamış değişmesi gerekli....

• Üzerinde Casper yazan teknolojiye 8000 TL vermem , verdirmem .
  • casper yine yanlış yolda ilerliyor:)"oyuncu kitlesi" diyorsunuz, bu kitle zaten donanım ve diğer bileşenlerden anlayan bir kitle.bileşenleri kendi zevkine göre seçen bir kitlenin hazır oyun pc si ile ne işi olur ki?Bir de "toplamakla uğraşmak istemeyen" deniyor?toplamakla uğraşmak istemeyen zaten donanımdan ya da oyunlardan da anlamıyordur o yüzden bu fiyattaki bir pc ile de bir işi olacağını sanmıyorum, giriş seviyesi bir laptop işini görecektir. Yusac nikli arkadaşım doğru bir tespit yapmış.casper önce 2000-3000 tl aralığındaki ürünlerinde bu değişimi gerçekleştirmeli.cebinde 8000 tl si olan bir oyuncu casper ın yanından bile geçmez.bu arada fanlar tozlanırsa, ram, ssd ya da hdd eklemek istersek ürünü servise mi göndericez?

• CASPER'ın bana yaşattığı masa üstü bilgisayar deneyiminden sonra;almam,alana da mani olurum.

• Casper kasa olarak "Cooler Master Storm Stryker" ve Klavye Olarakta" Devastator "Kullanmış.CM Storm kullanmaları hoşuma gitti.GTX 980de Evga dan olsaymıştı dahada iyi olurmuştu.

• Alıntı:
    popkolik25
    CASPER'ın bana yaşattığı masa üstü bilgisayar deneyiminden sonra;almam,alana da mani olurum.

Gerçi Casper'ın hakkını yiyemem.Onun sayesinde PC toplama konosunda her şeyi kendim yapabiliyorum.Daha bir ay olmadı,yiğenime Asus bileşenlerinden oluşan mis gibi bir bilgisayar topladım.
    CASPER'DAN ÖNCE BUNU ASLA YAPAMAZDIM!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popkolik25 -- 23 Aralık 2014; 2:17:16 >
  • 3500-4000 gibi fiyatlar veripte gtx760 takili olan bir kasa alinmasi akil kari degil yine becerememisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleme gereği dahi duymuyorum. Caspersa zaten çöp üretmiştir. Pardon üstüne etiket basmıştır diyecektim.

• Bu gtx980 li D9X.582K modelini hiçbir yerde satışta bulamadım. Ama kendi sitelerinde aynı n900 adıyla gtx760 lı modeli 4000 liranın üstünde satmaya çalışmaları firmanın ahlakını gözler önüne sürüyor. Sanırım teknik özelliklerden anlamayan insanları kandırıp 980 performans değerleriyle 760 satmaya çalışıyorlar. Casperdan beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXaline

Bu gtx980 li D9X.582K modelini hiçbir yerde satışta bulamadım. Ama kendi sitelerinde aynı n900 adıyla gtx760 lı modeli 4000 liranın üstünde satmaya çalışmaları firmanın ahlakını gözler önüne sürüyor. Sanırım teknik özelliklerden anlamayan insanları kandırıp 980 performans değerleriyle 760 satmaya çalışıyorlar. Casperdan beklerim.

sanırsam casper bayisine gitmen gerek.. Çünkü videoda belirttiği gibi özel ürün... Eğer böyle bir pc alacaksan toplamalısın bence içindeki ekran kartı referans çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkovic -- 23 Aralık 2014; 12:18:16 >
  • erdi bey ne güzel laf ettin sen öyle fiyat fiyat çok antipatik oluyor konuşmayalim senin paran bol galiba yok şuda olsaymiş buda olsaymiş 8000 tl nedir arkadaş şöyle 3500 tl adam akilli orta halli bir şey çikarmalari için çabalayinda bilgisayardan anlayanlar anlamayanlara desinki bak bu güzel git onu al kafan rahat olur desin ender bey nerde gördünüz casper 1 hafta içinde sorunlari çözdüğünü yok daha garanti oluyormuşda diğer türlü sıkıntı oluyormuşda asil sıkıntı toplama pc garantisinde birde işlemci anakart ram fazla uçmuşlar gerek yok bunlara şu linklere bakarsaniz fiyat perfonmas daha dengeli.

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra90

erdi bey ne güzel laf ettin sen öyle fiyat fiyat çok antipatik oluyor konuşmayalim senin paran bol galiba yok şuda olsaymiş buda olsaymiş 8000 tl nedir arkadaş şöyle 3500 tl adam akilli orta halli bir şey çikarmalari için çabalayinda bilgisayardan anlayanlar anlamayanlara desinki bak bu güzel git onu al kafan rahat olur desin ender bey nerde gördünüz casper 1 hafta içinde sorunlari çözdüğünü yok daha garanti oluyormuşda diğer türlü sıkıntı oluyormuşda asil sıkıntı toplama pc garantisinde birde işlemci anakart ram fazla uçmuşlar gerek yok bunlara şu linklere bakarsaniz fiyat perfonmas daha dengeli.

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme

4670K K işlemciye H97

• Arkasına garanti için bant yapıştırmayı unutmamışlardır umarım mazallah tozunu falan almaya kalkmayalım sonra.

• En azından, i7 4970k yerine, i5 4690k kullansalar ve ekran kartıda gtx970 kullansalar en azından insanların almak istediği bir konfigurasyon olurdu.

casper'a para vereceğime istediğim kasayı alırım istediğim konfigurasyonla yaparım.

• Beyler şu casperin tam özelliklerini yazarmısınız videonun tamamını izlemedim sadece gözüme çarpan ekran kartı eeferans 980 di anakartı işlemcisi nedir bunun ?

• dogrudur anakarta pek dikkat etmedim direk fiyati ortalama bir kart sectim zaten son 2-3 seridir anakart takip etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra90 -- 23 Aralık 2014; 14:47:18 >
  • Ekran kartı kaç Cigolayt acaba
  • Casperden sogudum iyi olsa da iyi gelmiyor

• Casper'in öncesini bilen bilir. CPU ile göz boyuyan, MOBO ve PSU en ucuzundan yanına Cigolatını-bitini bol E.Kartı koyup Monster deyipde medium'da oyun açamama gibi, Geçmişde yaptığın hatalar gün gelir seni tırmalar Casperın ön yargıları yıkması oldukça zor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 23 Aralık 2014; 16:06:12 >
  • Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Şubat 2023; 17:51:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.