Şimdi Ara

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlardan gördüğüm, kötü niyetli, zorlama yapılan yorumlar olduğu. Casper birşey denemiş ve de başarılı gibi gözüküyor.Yani buna niye bu kadar kızııyor ve tepki veriliyor anlamış değilim. Neredeyse her parçanın en iyisini koymuş ve performans isteyenleri büyük bir zahmetten kurtarmış. Teşekkürler Casper'a:)

• Casper bence oyuna gelmez
    cun bort ları çabuk yana biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Casper Yetkili Satıcısı'nda çırak olarak çalışıyorum ve kesinlikle Casper'ın hiçbir ürününü önermiyorum. Uçuk fiyatlara dandik bilgisayarlar satmada ün salmış.

Yha adam Notebook çıkartmış full hd ekranlı i7 işlemcili 4 GB Ram ama onboard ekran kartı var :D Nerede var böyle saçmalık ya ?
  • Cok daha ucuza kendin toplarsin cok daha kaliteli olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • casper nasıl bi donanım koyarsa koysun alınmaz. Sırf karalamak için söylemiyorum, tecrübe.
  • Bundan 15-20 önce casper vardı.O zamanlarda millet bırak e.kartı anakart kasanın vidasını açmazdı bilgisizdi..Lakin dönem değişti millet uyandı bilgilendi bu saatten sonra çok zor....

Bu kadar para verip marka bilgisayar vb bişi alıncaksa apple alınır.

• 8 bin TL'ye o işlemci soğutucusu, o kasa yapısı.. Sizi bilmem ama beni kesseniz almam, üstelik 8bin tl vermişim referans gtx 980 mi kullancağım
  • Aynı sistemi ben İnventus' dan 6000 TL' na topladım ki SSD, ekran kartı ve PSU çok daha kaliteli. Topladığım sistemde klavye, mouse ve monitör yok. Nasıl piyasada 8000 TL' dan fazla tutuyor diyorsunuz anlamak güç. Size olan güvenim sarsıldı.

Casper Nirvana D900 'Oyuncu Bilgisayarı' Video İnceleme
  • 5 Yıl önce casper kullandım.Sadece İşlemcisi güzeldi ama koydukları ekran kartı o kadar kötüydüki :(
  • Takipp

• quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

casper dan ağzı yanan çok bu önyargı falana değil. amazondan aynı bilgisayarı kargo + gümrük dahil daha ucuza toplanabiliyor ( kasa ve anakart gelmiyor onlar yurtiçinden alınacak bu haliyle dahi daha ucuz oluyor )

Amazon.com vb sitelerden kasa siparis edebilirsiniz. Hafif ve kompakt boyutlarda olanlar daha az masrafli elbette.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Bilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

casper dan ağzı yanan çok bu önyargı falana değil. amazondan aynı bilgisayarı kargo + gümrük dahil daha ucuza toplanabiliyor ( kasa ve anakart gelmiyor onlar yurtiçinden alınacak bu haliyle dahi daha ucuz oluyor )

Amazon.com vb sitelerden kasa siparis edebilirsiniz. Hafif ve kompakt boyutlarda olanlar daha az masrafli elbette.

Hocam full atx tarzı kasalara 50 dolar kargo çıkıyor yazıktır :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerofdreams

Casper şişe su üretse, gider çeşmeden içerim, yine de Casper almam.

• Takip

• casper ne ya hala casperi önemseyen varmı
    benim gözümde değeri 0 ın bile altında
  • fiyat performans bileşenlerini toplayıp uygun bir bilgisayar yapmak ne kadar zor olabilir ki !! oyun bilgisayarı yapılacaksa amd a10 işlemciler bile darboğaz olmuyor oyunlarda,5820 çok abartı olmuş.intel 4790 ve geforce gtx 970 daha iyi bir seçim olabilir.asusun gtx970i çok iyi mesela.ram konusuna gelince intel işlemciler 1600 mhzlik ramlerde iyi performans verdiklerini biliyoruz.anakart konusuna gelince çok fazla seçenek düşünülebilir hangi firma ile anlaşabilicek ise casper ona yönelir.tercih onlara kalmış.
    Monster oyuncu dizüstü bilgisayarlar konusunda gayet iyi casperdanda masaüstü konusunda benzer şeyler bekliyoruz.Türk firmalarının vergi konusundaki ayrıcalıklarını kullanarak öne geçmelerini bekliyorum açıkcası ve istiyorum,türk firmalarının sektörde ileriye oynamasını :)

• Casper adam gibi pc leri neden üst segmente yapıyorda orta segmente çöpleri atıyor? f/p ürünleri ile orta segmente çok güzel makineler yapılabilir. Örneğin intelin i5 4690 k modeli ve msi gtx 970 twin frozr V ekran kartlı bir model geliştirebilirler. Güzel şeyler orta sınıf kullanıcılar içinde yapılmalı. Bu model çok güzel fakat ihtiyaçların üstünde...

• yıl olmuş 2015,hala casper bilgisayar alan kaldı mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.