Şimdi Ara

Cama Atatürk İmzası, Osmanlı Tuğrası Yapıştırmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, aracımın camına hem Atatürk imzası, hemde Osmanlı Tuğrası yatıştırmak istiyorum. Maksat, biraz ters bir yerde yaşıyorum o yüzden tarafım belli olsun.

Arabanın camına bu tür sticker yapıştıran insanları nasıl buluyorsunuz? Ben yapıştıracağım ama insanlar benim hakkında ne düşünür? Bunları öğrenmek için konu açtım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreameren -- 27 Haziran 2015; 19:19:48 >

• Tarafınızı düşüncelerimizle davranışlarımızla belirtelim.

Aracınıza simge takarsanız bu takım logosuda dahil çekemeyen kişiler aracınıza zarar verebilir.

O Yüzden malınıza zarar gelmemesi için Araçlara takım parti v.s logolar yapıştırmamak gerekir.
  • Plakayı 41 yapmayı unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.C.Y

Plakayı 41 yapmayı unutmayın.
    Ters yerde yaşıyorsan KASKO yaptır.. O yazıları bile hazmedemeyen şerrefsizler vardır, zarar vermesin aracına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: U.C.Y

Plakayı 41 yapmayı unutmayın.
    şekilcilikten başka bir şey değil...
  • Bu osmanli tugrasi nedense hep doblolarda oluyor :D
  • Renk vermemek daha mantıklı. Kaldı ki her iki sembol de kendi içinde özel. Bu kadar korkmayın.
  • Bir örnek daha...

• PwaGG kullanıcısına yanıt

Trafikte 2 milyon 365 bin Osmanlı tuğralı Doblo bulunuyormuş hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Doblo'larda opsiyon ile fabrika çıkışlı değil mi zaten osmanlı tuğrası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Arkadaşlar merhaba, aracımın camına hem Atatürk imzası, hemde Osmanlı Tuğrası yatıştırmak istiyorum. Maksat, biraz ters bir yerde yaşıyorum o yüzden tarafım belli olsun.

Arabanın camına bu tür sticker yapıştıran insanları nasıl buluyorsunuz? Ben yapıştıracağım ama insanlar benim hakkında ne düşünür? Bunları öğrenmek için konu açtım. Teşekkürler.

Beyaz Kangoomda arkada Atatürk imzasi mevcut. Millet belirli insanlarin sapkasini onu bunu takarken iyide ben Cumhuriyetin kurucusu Atatürk ün imzasini yapmam mi suc.

Bende Nevşehirliyim doblocu arkadasada selamlar olsun burdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Hem Türk milliyetçisi olduğum için, hem Tuğra hem Atatürk yazısı yapıştırabilirdim ama zarar verir barzolar diye yapıştırmıyorum.

İnsanların duygu ve düşüncelerini başkalarını incitmeden özgürce dillendirebildiği bir ülkede yaşamak dileğiyle.

Tabii bizim barzoların daha ilkel daha cahil kötü versiyonları şu anda akın akın sınırdan giriyor. Bir şekilde barzoları adam ettik içimizde ama Suriye gibi bizden de geri bir ülkeden ne idüğü belirsiz bir sürü insan

giriyor.

Yardıma muhtaç insanlara kapımız açık olacak da bunlar ülkelerini satıp kaçıyor. Kurtuluş Savaşında nereye kaçtık biz_?

Biz Selanik göçmeniyiz dedemler çete kurup Yunan çeteleriyle savaşmış hiç kaçmamışlar topraklarını kaybettikten sonra bile, iki ülke arasındaki anlaşma ile zorunlu gelmişler. Bunlar ne ya böyle...

Ben hala hikayelerini dinlerim davulla Yunan mahallelerine özellikle girip, Türk gençlerine cesaret verirmiş rahmetli. Davul çalıp cenge çağırırmış . Bunlara bak,bir de Zaradan 3 bin liralık alışveriş yapıyordu arap barzosu

sırıya sırıya diyip karı kıza salça oluyorlardı

Savaş olsa biz ülkemiden kaçar mıyız ulan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 27 Haziran 2015; 19:48:06 >

• Doblomda Atatürk imzası ve Atatürk resmi var hiç kimse aracıma zarar vermedi.
  • abi bu nasıl bi zevk nası bi ameleliktir ya bunlarla aynı ortamda nefes alıyorum.
    aysun kayacının dediği gibi benim oyumun bunlarla aynı olmaması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazda Motor Corporation

Doblomda Atatürk imzası ve Atatürk resmi var hiç kimse aracıma zarar vermedi.
    Durduk yere arabayı çizen zihniyet, o zaman ne yapar düşünün.
  • Oyle logo falan yapistirmak sart mi? Yapistirmayani Dovuyorlar mi?
  • Benim aracta Kemal Ataturk silueti ile imzasi var. Kimsenin de birsey demeye hakki yok araba benim. Kim ne dusunurse dusunsun. Onemli olan senin ne dusundugun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Durduk yere arabayı çizen zihniyet, o zaman ne yapar düşünün.

Alıntıları Göster
    15 sene önce kimse araçlara etiket yapıştırmazdı. Ülke olarak ne kadar bozulduk demekki herkes kendine göre bir şeyi ispat etmeye çalışıyor.

Bence araca modifiye için etiket yapıştırmak nasıl yasak ise bu tip siyasi etiketler de yasak olmalı. Çünkü bu tip birleştirici olması gereken simgeler karşı tarafın gözüne sokmak niyetiyle yapılıyor ülke daha beter bölünüyor.

• Simdi karar vermek lazim. Osmanli mi Ataturk mu? Ha maksat her kesime hitap etsin dersen o ayri
  • Ters yerde yaşıyorsanız ikisini de yaptırmayın. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi davranışlaınızla hayata geçirin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.