Şimdi Ara

Cama Atatürk İmzası, Osmanlı Tuğrası Yapıştırmak?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
70
Cevap
0
Favori
4.782
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Cama Atatürk İmzası, Osmanlı Tuğrası Yapıştırmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6768 Mesaj
    Osmanlı bir imparatorluktu... İçinde her milletten insan yaşardı... Osmanlı tuğrası heleki osmanlı hiçbir şekilde Türklük ifade etmez...

Zaten Türklüğü ifade etseydi emin olun Atatürk Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasına öncülük etmezdi... Gene Osmanlı kalırdı...

Kendini türk hisseden biri atasını osman bey den başlatmaz bizim atalarımız göktürkler hunlar dan gelir...

Eğer cama bişey yapıştıracaksanız ya ay yıldız yada kurt sembolü yapıştırın...

Benim aracımda mesela arka panzotta ay yıldızlı bayrak var ve 10 senedirde her kullandığım araçta yanımda taşırım ama herkes göremez görsünde istemem...

Atatürk yazısı imzası benim aracımda yok ama Atatürkü hepinizin sevdiğinden çok çok daha çok severim... Önemli olan onu kalpte taşımak verdiği görevleri yerine getirmek...
    |
    |
    bi yerlere yapıştırıp o değerleri basite indirgemekten başka bişey değil..
    |
    |

2023 'ten sonra bütün Doblolar fabrika çıkışlı Tuğralı olacak inşallah
    |
    |
    osmanlı türk degil, 15.yy dan sonra osmanlı hanedanlıgı hiçbir zaman türk ırkına ait olmadı.

dedesi osmanlının vergisi altında ezilen osmanlı hayranı nesil yetiştiriliyor. bu siyaset eliyle yapılıyor.
    'şalvarı şaltak osmanlı, eğeri kaltak osmanlı, ekende yoğ, dikende yoğ, yemede ortak osmanlı'' olan; aydın köyleri ve çevredeki zeybeklik kültürünün hakim olduğu yerlerde söylenen, halkın osmanlıdan neler çektiğini bir nebze de olsa anlatan söz
    |
    |
    iki zıtlık aynı anda atatürk ve osmanlı oda iyimiş
    |
    |
    Tuğra ayyıldız veya imza da tuttuğumuz taraftarı olduğumuz siyasi görüşün bir simgesi. Kimisi fanatik tuttuğu takım pardon siyasi görüşte. Bu fanatikler zarar verebilir. Ama kim olursa olsun ben arabama zarar verecek diye bu fanatikler hemşerimin imzasını arabamdan çıkartmam.
    |
    |
    9357 Mesaj
    Efsane konu up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 1700 // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair Carbide 400R // FSP Aurum-PT 1200W // Corsair Vengeance LPX 16GB 3000MHz // Corsair H100i v2 // ASUS PRIME B350-PLUS // OCZ RD 400 NVMe

OnePlus 3T 128GB
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    Fenerbahçeliyim, sıkı bir Atatürkçüyüm ikisini de yapıştırmam, memleket sorunlu insan kaynıyor.
    Ama Atam' ın imzasını gördüğüm arabalara yol vermek istiyorum, durup sarılmak istiyorum, önünde saygıyla eğilmek istiyorum. Son olarak;

İzmir' in dağlarında çiçekler açar....
    |
    |
    Ne zikri ne de fikri olan, sloganlarla yaşıyan yığınların arasına bir kişi daha katılmış olur.

Not: Bahsi geçen iki imza-amblem de bir araba arkası veya camına yapıştırılmayacak kadar önemlidir benim için (şahsi fikrimdir, eleştirilebilir).
    |
    |

Trafikte hepimizin ortak noktası trafik kuralları olmalı. Ancak arka camına şehit Ömer Halisdemir ve şehit polis Fethi Sekin'in fotoğraflarını yapıştırmış bir servis her gün emniyet şeridinden gidiyordu bilerek Gebze - İstanbul yolunda.

Atatürk imzalı araçlar kırmızıda geçiyor, sinyalsiz şerit değiştiriyor, makas atıyor.

Tuğralı ticari araçları zaten biliyorsunuz.

Yani ülkede sağcısı da solcusu da faşisti de komünisti de aynı hepsi bilinçsiz ve cahil.

Ayrıca çok saçma buluyorum Atatürk de Osmanlı subayıydı ve Osmanlı aşığı olan bir insan zaten Atatürk'ü sevmeli çünkü Osmanlı'nın son zamanlarında kendinden ayrılan devletleri bile yenecek gücü kalmamıştı ve bu durumdan yeni bir ülke kurduk. Yani ben Selçuklulara düşman olup Osmanlı'yı sevebilir miyim ? Veya Büyük Hun Devletine küfür edip Avrupa Hunlarını sevebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 12 Aralık 2017; 12:10:21 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.