Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'dan Japonya ya giden denizaltinin hikayesini işlediler mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

Hep aklıma bu geliyor Sherman görünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 26 Nisan 2017; 21:26:3 >
  • https://youtu.be/D4Q_XYVescc

• Fragmanda etkileyici bir şey yok, ısıtıp ısıtıp aynı şeyi koyuyorlar önümüze. Şu fragmanı yüzlerce kez izlemiştik. Balık baştan kokar.
  • Geçen sene çok gömdük şimdi hakkını verelim . Muhteşem olmuş. Tabi sadece bu videoya bakıp yorumluyoruz. En azından sonunda uzaydan inmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

quote:

quote:

quote:

Projeye 3 sene önce yeşil ışık verdiklerini direk söylediler BF1'in kararda etkisi yok ama daima böyle hatırlanacak piyasanın kanunu.

Nasıl yok bal gibi de var 3 sene önce yeşil ışık yaktılar ne hikmetse BF1'den sonraki oyun WW2 oldu Allahın hikmetine bak

3 ana firma var her CoD toplamda 2.5/3 senede geliştiriliyor BF1'in başarısından sonra tasarlanması için oyunu 7-8 ayda yapılabiliyor olması lazım ki imkansız zaten.

Neden tasarlanmasınki motor zaten 150 yıldır aynı motor, ekip desen büyük çok da zor değil, infinite çöpü de 3 yılda mı yapıldı ya da advanced warfare, tabiki hayır.

Ayrı firmalar olduğunu zaten biliyoruz da adamlar tabiki Activision bizi zorladı BF1'in yüzünden infinite rezil oldu bize ww temasını yönelin dediler biz de yaptık mı demelerini bekliyorsun :)

Müdür buna inanmak istiyorsan seni tutan yok ama yanlış düşünüyorsun oyunları beğenmiyor olabilirsin ama 6 ayda Need for Speed bile yapamazsın beğen beğenme şu anda çıkan her Call of Duty 3 senede geliştiriliyor.

3 senede yapıyorlarsa vay onların haline hiç mantıklı değil, 3 yılda infinite warfare gibi bir oyunu yapmak harbiden marifet ister

3 sene DLC'leri ve mikro ödeme sistemini gelistiriyorlardir,en ufak biseyi bile degistirmeden nasil soyabiliriz,daha nasil kan emebiliriz ona kafa yorma evresidir o 3 sene..Yoksa ana oyun 5 ayda bitmistir zaten,server kalitesi ayni,grafik motoru ayni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die.Rache -- 26 Nisan 2017; 21:35:59 >

• Oha çok iyi görünüyor sonunda saçma sapan uçma kaçmalı oyunları bırakmışlar.

Artık bu çıkınca bf1e gerek kalmaz.

Seri sonunda olması gereken yere geldi çok sevindim umarım multiside güzel olur

• Uzaydan inip 2. Dünya savaşına dönmeleri bile Pre Order sebebidir gerisi hiç mühim değil.

Call Of Duty ruhumuz inşallah geri dönecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WWII

• hemen almam lazım parası mühim değil. cod2 mp ı yıllarca oynamış biri olarak. İnşallah carentan, burgundy, matmata, toujane birebir aktarılıp vs tarzı olur. Aynı zamanda single özellikle çıkartma kısmıda multiplayer olarak gelir.
  • 13.30 dan itibaren izleyin geliştiricilerin yorumları ve aynı zamanda oynanışta veriyor arada videodahttps://youtu.be/n2wNC5TYjyw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerde mg3 nisancisi olmasam yerdim, oyundaki ses gercek mg3 sesine hiç benzemiyor.

• İyi yakalamışsın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 26 Nisan 2017; 22:03:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman gaz verici değil. Şuanlık dursun önsipariş sonra belki veririm.

• Cod serisi on siparis ile alinabilecek bir seri degil. Kasimda ciksin 20 gun sonra alirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Cod serisi on siparis ile alinabilecek bir seri degil. Kasimda ciksin 20 gun sonra alirsiniz.

Sana göre değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bence güzel olmuş, benim gibi asimetrik savaş sevenler için bunlar iyi oyunlar. Cod mw2 den sonra ilaç gibi geldi. Gerçi hiçbir battlefield vs cod oyununu ayırmadım. Hiç birini yermedim. Hepsi güzel bana göre ama hepsinin verdiği zevk farklı oluyor. Oyun dediğin uzayda da geçecek, eski yıllarda da. Adamlar her zevke göre oyun yapıyor her iki firmada. Ta yerden uzayın derinliğine seç beğen al işte..

• Toujane haritasını yeniden koysunlar yada DLC olarak gelsin, oyunu almak için yeterli sebebtir. RDR2+COD2+FIFA18 bana yeter de artar bile

• Multisi bi bf etmeyebilir olsada hikayesi atmosferi için alınır oynanır :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.