Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

quote:

Projeye 3 sene önce yeşil ışık verdiklerini direk söylediler BF1'in kararda etkisi yok ama daima böyle hatırlanacak piyasanın kanunu.

Nasıl yok bal gibi de var 3 sene önce yeşil ışık yaktılar ne hikmetse BF1'den sonraki oyun WW2 oldu Allahın hikmetine bak

3 ana firma var her CoD toplamda 2.5/3 senede geliştiriliyor BF1'in başarısından sonra tasarlanması için oyunu 7-8 ayda yapılabiliyor olması lazım ki imkansız zaten.

Neden tasarlanmasınki motor zaten 150 yıldır aynı motor, ekip desen büyük çok da zor değil, infinite çöpü de 3 yılda mı yapıldı ya da advanced warfare, tabiki hayır.

Ayrı firmalar olduğunu zaten biliyoruz da adamlar tabiki Activision bizi zorladı BF1'in yüzünden infinite rezil oldu bize ww temasını yönelin dediler biz de yaptık mı demelerini bekliyorsun :)

Müdür buna inanmak istiyorsan seni tutan yok ama yanlış düşünüyorsun oyunları beğenmiyor olabilirsin ama 6 ayda Need for Speed bile yapamazsın beğen beğenme şu anda çıkan her Call of Duty 3 senede geliştiriliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Projeye 3 sene önce yeşil ışık verdiklerini direk söylediler BF1'in kararda etkisi yok ama daima böyle hatırlanacak piyasanın kanunu.

Nasıl yok bal gibi de var 3 sene önce yeşil ışık yaktılar ne hikmetse BF1'den sonraki oyun WW2 oldu Allahın hikmetine bak

3 ana firma var her CoD toplamda 2.5/3 senede geliştiriliyor BF1'in başarısından sonra tasarlanması için oyunu 7-8 ayda yapılabiliyor olması lazım ki imkansız zaten.

Neden tasarlanmasınki motor zaten 150 yıldır aynı motor, ekip desen büyük çok da zor değil, infinite çöpü de 3 yılda mı yapıldı ya da advanced warfare, tabiki hayır.

Ayrı firmalar olduğunu zaten biliyoruz da adamlar tabiki Activision bizi zorladı BF1'in yüzünden infinite rezil oldu bize ww temasını yönelin dediler biz de yaptık mı demelerini bekliyorsun :)

Müdür buna inanmak istiyorsan seni tutan yok ama yanlış düşünüyorsun oyunları beğenmiyor olabilirsin ama 6 ayda Need for Speed bile yapamazsın beğen beğenme şu anda çıkan her Call of Duty 3 senede geliştiriliyor.

3 senede yapıyorlarsa vay onların haline hiç mantıklı değil, 3 yılda infinite warfare gibi bir oyunu yapmak harbiden marifet ister

• Yeni cod beni baya bir heycanlandırdı inş. eski günlerine döner bizde kaldıgımız yerden devam ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda yola geldiler.Modern savaşı uzayda uçup kaçmaya dayalı bir oyun sanan yapımcılar,sonunda özlerine geri döndüler.Özünden kopup farklı görünümlere bürünüp hayranlarında kusma hissi veren her oyun,geldiği yeri unutan ve nasıl olsa oyunumuzun ismi yeter ,bu isimle boş oyun kutusu çıkarsak yine alan olur diye düşünüp ,oyuncuların isteklerini göz ardı eden her yapımcı ,eninde sonunda özüne dönmeye mecbur kalacaktır.Mesela türlü tuhaf hallere bürünen resident evilin,biraz farklı da olsa sonunda özüne dönmesi gibi ya da Nfs serisinin son oyunuyla,hiç beğenmesem de, underground serisine dönme çabaları gibi.Daha birçok oyun mecburen,özüne dönecektir.Özünü unutup momentium ve tactical defansla,hayranlarını aptal yerine koyan Fifa serisi,yine futbol oyunlarının kralıyken şu an Fifa çakması haline gelen Pes serisi vs.Sonuç olarak bu yeni Cod oyunu,beni Medal Of Honor Frontline,Moh Allied Assault yıllarıma götürecek.Lag ,ping sorunları olmasa ,bu kez multisini de oynamayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 26 Nisan 2017; 20:32:51 >

• Denyo gibi sağa sola uçan duvarlarda yürüyen jetpackli kekolar olmayacak en çok buna sevindim.
  • Hikaye co op akar world at war dada co op vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    şuan Sledgehammer stüdyosu cod ww2 üzerince çalışıyorsa infinity ward ve treyarch başka cod üzerinde çalışıyordu bu hep böyleydi önceden cod mw serisi çıkardı ondan sonra black ops sonra mw3 öğle gidiyor işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrolcüDayı

şuan Sledgehammer stüdyosu cod ww2 üzerince çalışıyorsa infinity ward ve treyarch başka cod üzerinde çalışıyordu bu hep böyleydi önceden cod mw serisi çıkardı ondan sonra black ops sonra mw3 öğle gidiyor işte

Sağol ya bilmiyordum dayı

Kardeşim biliyoruz hangi firma neyi yaptığını, her serisini bitirdim zaten.
  • Oldukça güzel duruyor sonunda özlerine döndüler Ps4 ün en iyi Cod oyunu geliyor diyebiliriz rahatlıkla.

• Single için bile alınır çok iyi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiside güzelse yıllar sonra alacağım ilk cod olabilir.

• Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)
    Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)
    Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)

• WW2 olucak, CoD olucak da biz oynamayacagiz.. Yeni satis rekoru geliyor..

Cok bir sey gostermediler ama iyi geliyor gibi. Multisi de ergenler icin tasarlanan kim kime dum duma hizli bir oynanis sunmazsa efsane olabilir.

• 60 fps için grafikler bir tık aşağı düşecek bf1 deki gibi.ben biraz rahatsız olmuştum.pro sahipleri ve scorpio alacaklar için güzel bir şölen olabilir.

• Normandiya çıkartmasını görünce direk MOH geldi aklıma
  • quote:

Adam oldular sonunda, BF1 karşısında infinite warfare çöpü rezil oldu hele şükür kafalarına dank etti.

Kafalarına dank etmeleri sanki bayaaaaa geç oldu gibi. Bakalım trailler falan iyide inşallah çıkınca patates olmaz. Aslında şu server sistemlerini değiştirseler her şey güzel olacak. Ama düzeltmemek ile oldukça ısrarcılar
  • Çok çabuk gaza geliyorsunuz. Bu sadece bir trailer.Bf1 in trailerından gaza gelip oyun çıktığında benim gibi fps oyundan tam aradığını bulamayanlar çok oldu hatırlatayım. Ayrıca trailerlar üzerinden değerlendirirsek bf1 in trailer ı da buna göre çok daha gaz vericiydi. Hemen önsipariş vercem oyun şahane vs söylemler oyun çıkıp oynadıktan sonra oluşabilecek olumsuz deneyimlerden sonra daha fazla hüsrana dönebilir. Bir oyunun güzelliği çirkinliği mümkünse oynanabilecek bir free beta sürecinde yada gameplay videosundan anlaşılır.Tamam oyunun konusu güzel ama sadece oyun konusu oyunu efsane yapsa ohooo her yapımcı kral olurdu.

• Nazi zombiler ve çılgın bilim adamları yoksa almam

Ön-sipariş bonusları :

Dead Snow DLC

Hitler Must die pack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Nisan 2017; 21:10:15 >

• Greqorian G kullanıcısına yanıt
    MOH AA

Ah şu oyunun remake i gelse frostbite ile yapılmış
  • MP de uçak,tank gibi taşıt kullanma imkanı sunacaklar mı merak ediyorum. Cod un haritaları genellikle küçük olduğu için taşıt kullanımına imkan vermiyordu.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.