Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kontraktil

Toujane haritasını yeniden koysunlar yada DLC olarak gelsin, oyunu almak için yeterli sebebtir. RDR2+COD2+FIFA18 bana yeter de artar bile

Toujane ve Carentan
  • Call of Duty: WWII - PS Store TR --254,00 TL
    Call of Duty: WWII Digital Deluxe - PS Store TR --399,00 TL
  • bu videoya bakarak yorum yapmak zor. gameplay tarzı birşey yayınlanana kadar beklemek doğru olur
  • Ne demiş Vladimir Makarov abimiz

"Remember no pre-order"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

60 fps için grafikler bir tık aşağı düşecek bf1 deki gibi.ben biraz rahatsız olmuştum.pro sahipleri ve scorpio alacaklar için güzel bir şölen olabilir.

Şu mesajdaki gerçekler konsol dünyasının rezaletidir kimse kusura bakmasın.

• cod2'teki mp sistemini direk koysunlar değişim yapmadan özellikle capture the flag sistemi ve cod2 haritalarını yenileyerek koysunlar tamamdır bu oyun GOTY olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 26 Nisan 2017; 22:52:22 >
  • Vallaha ilk moderwarfare ve 2 ye kadar bütün oyunlar mükemmeldi ama ondan sonrasi tam 1 drama uçuyorsun kaciyorsun elin kopuyor bilmem ne sacmalik

• hikaye modunda otomatik nişan alma olayı oluyor mu bu oyunlarda arkadaşlar? uncharted 4 de ki gibi mesela, yoksa klavye fare olmadan oynayamıyorum da
  • Trailerı pek beğenmedim ama gerçekten umudum var bu oyundan

Cpt price (cod2deki dede olan :) ) victor reznov gibi efsanevi karakterler çıkarılabilir mi bu devirde bilemiyorum malum devir grafik devri :(

ama yinede bo2den beri gelen en adam akıllı oyun olacak bence her türlü (mw1rem hariç)

Bu arada arkadaşlar pre order demek daha az içerik daha fazla dlc daha yüksek fiyat demek bunu lütfen göz önüne alın activision zaten bu konuda çok şımarmış bir firma mw1 remastereda bile saygısızlık yapıp dlc ve yeni silahlar eklediler prim vermeyiniz efendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diger cod multi oyunlarindaki gibi saliseler icinde olme olacaksa yine sac bas yoldurur.Ses konusunda cod serisi bf serisinin cok gerisinde kaldi umarim oyundaki sesleri iyi adapte ederler sesde dice fimasini tek gecerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 26 Nisan 2017; 23:8:34 >
  • Bf işin kaymağını iyi yedi diğerlerinin ağzını sulandırdı bakalım rekabet iyidir.

• Eski silahlar, uçaklar, tanklar güzelde eski server sistemi gelmediği sürece hepsi boş.

Yıllarca para verip aldık, yıllarca satış rekorları kırdılar. Kazandıkları paralara rağmen şartları iyileştirmek yerine işin kolayina kaçıp servis sisteminin de içine ettiler.

Senaryosu için oynarım. Para vereceğimi sanmıyorum.

• Ben begendim. Hikaye zaren iyi olur, multide mapler world at war daki gibi kaliteli olursa tadindan yenmez. Sahsen Bf1'i begenmedim. Cod'un trailerini izleyince eski gunler aklima geldi.

• cod 2 ve cod 4 efsane gerisi hikayee
  • şu silahı bile özledim be. Aklıma hep Reznov reis gelir
  • Call Of Duty fanları yıllardır hep üzüldü uçma kaçma sıçrama temaları bu oyuna hiçmi hiç yakışmadı. Bu oyunlar arasında Black Ops 3 hepsinden daha çok tutuldu çünkü zengin içerik yapısı ile dolu dolu bir oyundu.

Advanced Warfare olsun Infinite Warfare olsun Cod serisinin resmen untanç kaynakları oldular. İyiki Modern Warfare 4 Remastrad çıktıda biraz olsun Cod tadına döndük. Hala zevkle istekle kendini oynatmayı başarıyor.

WW2 oyunu uzunca zamandır bekleniyordu çünkü WW1 oyunu okadar tarihte kalmıştıki 2. oyunu gelecekti ama nezaman gelecekti sonunda büyük duyuru yapıldı Cod fanları hayranları bende dahil bizi sevince boğdu.

Bf oyunu ile kıyaslama yapmıyorum onun kendine göre bir yapısı var cod un kendine göre. Biz cod hayranları sade uçma kaçma olmayan bir cod oyunu ile Search And Destroy modunu ver o cihaza başka oyun girmesede olur.

2. Dünya savaşı temalı bir Cod da da bu oyun inanılmaz zevkli olacaktır gerek Tdm maçları gerek Sd modu gerek diğer modlar zevkle oynanacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Steamde normal sürüm 209₺, Digital Deluxe 349₺. Sadece 5 dil seçeneği var hepsinde seslendirme mevcut.

• Bu zamana kadar yaptığımız en iyi oyun demişler, iddaalı olmuş biraz ama bekleyelim görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Cod serisi on siparis ile alinabilecek bir seri degil. Kasimda ciksin 20 gun sonra alirsiniz.

Sana göre değil.

Herkesin kendi kararı tabi ama bence ön sipariş vermek gereksiz ve riskli, oyunu, puanları görüp almak her zaman daha mantıklı geliyor bana

• nedense fragmanda heyecanlanmadım, hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.