Şimdi Ara

Bu ne arkadaş saç tıraşı 100tl olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan 10tlye olduğumu hatırlarım ne hale geldi ülke, devir kendi işini kendin gör devri artık anasını satayım kendi saçımı kendim keserim berber zengin işi olmuş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• o kadar 1 2k liraya makina aldım ama kendim kesince bazı yerleri uzun bazı yerleri kısa kalıyor onu napıcaz

• 50ye oldum geçen hafta

• napsın adamlar, herşeye zam gelince o da zamlayacak mecbur. 100 TL şuan için uygun.

• 2018 yılında panasonic marka titanyum uclu sarjlı profosyonel saç kesme makinasını amazondan 600 tl ye almıştım. suanki fiyatı 6000 küsürr. kendim oluyorum saç traşını. inanın öyle kötü traş da yapmıyorum. istediğim şekli uçları sayesinde veriyorum. makina parasını 10 kez cıkartmıştır.

ayrıca berberler temiz değil arkadaşlar. sizden önce bi amca geliyor. amcanın kulağına burnuna soktuğu havluyu dışarda 15 dk güneşlettikden sonra senin yüzünü kuruluyor. hiç hijyenik yerler değil.

• bizim burda 30 tl seni zortlatıyolar

• İstanbulda 300

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

hocam geçen hafta berbere 75 tl uzattım yıkama felan yok bi duraksadı noldu abi dedim bişey yok dedi belliki 100 tl yapmış 2 haftada 1 berbere gitmek lazım saçlarım uzayınca tipim kayıyor

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

2 haftada 1 berbere 100 tl verilmez. bir maddi gelirin varsa veya istanbuldaysan git bi tahtakale ye eminonu ne traş makinası al. kötü bişey alma cok pahalı bişeyde alma. moser marka filan alabilirsin. 2 haftada 1 berbere 100 tl verilmez. başka ihtiyaçlarını giderirsin o paraya. gençler artık hep böyle yapıyor.

• İnsanımız çok fırsatçı, kafalarına göre veriyolar zammi

• Bizim burda 80 tl. Adam güzel bir şekil yaptı diye 100 tl verdim ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kendinize nasıl sac kesiyorsunuz ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7DAD9E86A -- 16 Nisan 2023; 23:45:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

ağaç mı buduyon birader kendi saçını nası kesiyon lan

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

zanaatkarların sayısı azalınca, verdikleri hizmetlerin fiyatları da artar. buna arz talep yasası denir. herkesi üniversiteye yönlendirmeden önce düşünecektiniz.

• İstanbul Çekmeköy Taşdelen merkezde 70 TL, siz nerede traş oluyorsunuz ?

• Bence cebinde 100 lira varsa oda anca traşa yeter zaten biraz pazarlık yaparsan 80 lira verirsin 20 lirada gidiş dönüş akbil paran  

• Pandemiden bu yana 2 makine alıp iyice kuaför oldum saç sakal kendim kesiyorum güzel de kesiyorum valla :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.