Teğmen
24 Aralık 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Arkadaşın doğum günü için mavi kot pantolon üstüne beyaz gömlek ve kırmızı kravat takmayı düşünüyorum ama pek gömlekle kravatla aram olmadığı için bu kombin uygun mudur değil midir bilmiyorum, böyle bir kombin yapmak istiyorum ama komik mi durur diye de şüphelerim var, sizce giyilir mi yoksa hiç bulaşmayayım mı 😅?
Klasikten elektroya geçeceğim dinlediğim ve çalmak istediğim şarkılar genel olarak metal/rock tarzı. Seçeneklerim 2. el Cort x2, 2. el Cort x6 (sap entonasyon ayarı yapılması gerekiyormuş ve volume potansı bozukmuş, fiyatı x2 ile aynı hemen hemen), Sx Stratocaster, Squier Stratocaster. Bunlar arasından en rahat Cortları karşılayabilirim ve şuan Cort x2 bana daha yakın geliyor hem fiyat hem manyetiklerden hem de dış görünüşünden dolayı ama Floyd rose köprü yeni başlayanlara önerilmiyor diye duydum. Kafamdaki gitar amfi kombinasyonu ise şöyle: Cort x2, Boston Ga10. Evde işimi görür mü ? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Lise son sınıfım, geçen ay sınıfımdan bir kıza yürümeye başladım fakat kızdan daha fazla çaba harcadığımı farkettim, hep ben yanına gidiyorum, hep ben mesaj atıyorum, arada 1-2 kere de o mesaj başlatıyor ama ben yanına gitmezsem o gelmiyor durum böyle olunca da bana bir ilgisi yokmuş gibi hissediyorum. Ayrıca birkaç kere buluşmaya çağırdım hep bir bahanesi vardı. Bir ara kızla konuşmayı kestim, 1 haftanın ardından bir arkadaşım neden konuşmadığımı sordu, dışarda vakit geçirmek istemediği için olduğunu söyledim, arkadaşıma da kız sordurmuş bu soruyu, arkadaş benim cevabımı kıza söylemiş. Kızla tekrar konuşmaya başladık, bana sınıfta birbirimize alışmadan dışarıda buluşmayı doğru bulmadığını söyledi. Yine bir süre hiç yanına gitmedim bu sefer de arkadaşı aracılığıyla yanına gelmemi istediğini söyledi yine bırakamadım. Ama böyle de olmuyor, dışarıda vakit geçirip yakınlaşamadığım bir kızla vakit kaybediyormuşum gibi hissediyorum, bu arada annesine de benden bahsetmiş, fotoğrafımı göstermiş, annem seni beğendi diyor, kaleyi içeriden fethetmişiz aslında. Aklım bırak bu kızı diyor, kalbim bırakma diyor içimde bu ikisi bir savaş veriyor sanki. Bıraksam da aynı sınıftayız sürekli gözümün önünde. Ne yapayım ?
Rock ve Metal müziği çok seviyorum, artık bu müzikleri sadece dinlemek değil çalabilmek de istiyorum. Daha önce hiç gitar çalmadım, pek nota bilgim de olduğu söylenemez. Sizce kursa gitmek mi daha mantıklı yoksa YouTube üzerinden öğrenmek mi ? Scorpions-Still Loving You, Guns N' Roses-Don't Cry, Metallica-Fade to Black gibi parçaları çalabilecek seviyeye ne kadar sürede gelebilirim ? Bir de başlangıç için gitar önerilerinizi almak isterim, böyle bir şey buldum https://www.yonkamuzikmarket.com/midex-ph-x-black-paket-elektro-gitar-set-gitar-amfisi--stand--aski?gclid=EAIaIQobChMIjeOv4OCu9gIV8YODBx1p2wLtEAQYAiABEgLlH_D_BwE
Hedefim Kara Astsubay Meslek Yüksekokulu 2 ay sonra MSÜ sınavı var ve çok büyük zaman sorunum var. Düzenli olarak günde en az 40 paragraf çözüyorum, bazen çözmediğim günler de oluyor. Onun dışında TYT matematik çalışıyorum. TYT denemelerinde Türkçe ve Sosyalden sonra zamanım kalmıyor ve matematiğe geçemiyorum, önceden matematiğe de zamanım kalıyordu 10 net civarı da oradan kazanıyordum. Şuanki netlerim 26-32 net arası Türkçe, 11-12 net sosyal, eğer fende çok kolay 1-2 soru varsa oradan da 1-2 net geliyor. Şuan nasıl çalışmam lazım ?
Tahtalara bu sene yeni yazılım gelmiş, eski yazılım varken bu kadar zorlamıyordu bir şeyler yüklemek. .exe'ye bastığımda yönetici izni gerekli diyor. Kullanıcılardan administratör hesabının şifresini değiştirdim ama açılışta kullanıcı seçtiğimiz ekran gelmiyor. Nasıl yükleyebilirim ?
Lisenin başından beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bir arkadaş grubumuz var(dı). Bu arkadaş grubundan da gerçekten dostum diyebildiğim 1-2 kişi vardı. Lise son sınıfın başına kadar beraber çok zaman geçirdik, sevincimiz üzüntümüz beraber olurdu birbirimizin arkasında dururduk, aramızda hiçbir şeyin lafı olmazdı. Ama ne olduysa son 3 aydır bir anda bana karşı soğuk davranmaya, dışlamaya başladılar, artık kimse halimi hatrımı bile sormaz oldu, ben yanlarına gidip konuşmasam hiçbiri yanıma gelmiyor, zaten yanlarına gittiğimde de artık adam yerine konmamaya başladım, kendi aralarında buluşup beni çağırmıyorlar bile. Ben çağırdığımda da hep bir bahaneleri oluyor o yüzden uzun süredir artık kimseyi çağırmıyorum. İnsanları çok kolay silebilen birisiyim, artık mecbur kalmadıkça konuşmuyor ve yanlarına gitmiyorum ama bir anda yalnız kaldım, bu benim için sorun değil kendi kendine eğlenebilen birisiyim ama bu insanların birden böyle davranması bana çok koydu arkadaşlar.
Böyle şeyler hakkında fazla bilgim yok, standart bir linux kullanıcısıyım, özel bir sebepten dolayı böyle bir araç kullanmaya karar verdim, fakat bir türlü beceremedim:https://github.com/urbanadventurer/Android-PIN-Bruteforce

Bilgisayarda uçbirimde buraya kadar yapabildim fakat bundan sonrasını yapamıyorum, denildiği gibi telefonda sdkart kısmına dosyayı atıp uçbirimden açtım. Fakat galiba bir yerde hata yaptım, yardımcı olabilecek bilgili birileri var mı ?
Migrostan 35'lik Jameson aldım ama diğer içkiler gibi bilye yok şişede, buis'te kayıtlı gözüküyor. Bunların hepsi mi böyle yoksa sahte falan mı? bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.
1 aydır bazen sağ bazen sol gözümde hemen hemen hep aynı yerlerde bu beyaz şeyler çıkıyor ve çıktıkları zaman göz kırparken gözüm acıyor. Elimle biraz oynadım şekilleri değişti daha sonra göz kırptığımda tekrar boncuk gibi oldular. Doktora gitmekle gitmemek arasında kararsızım, haftada 2-3 kere bu şeyler çıkıyor bunlar tam olarak nedir ?
Hakkında
Meslek: Profesyonel Liseli
İlgi Alanları: Spor, militarizm, kızlar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 212
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 421)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.