D

Yarbay
23 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 981 (Bu ay: 0)
Gönderileri

star wars serisinin, impator ve jedi'nin dönüşü filmleri arasında geçen, star wars(2020), darth vader(2020), doctor arpha ve bounty hunters çizgiromanlarında eş zamanlı olarak başlayacak yeni bir hikayenin ismi. görünüşe göre odağında boba fett ve dondurulmuş han solo var. olaya karışan karakterlerin bolluğuna bakarsak, şenlik ateşini yakmışlar.


bu arada cyborg karakter, legends çizgi romanlarında da vardı.

isminden türkçe bir fan çalışması sanabilirsiniz ama chainsaw man mangakası, fujimoto tatsuki'nin asistanı tatsu yukinobu'nun ilk serisidir. tarz olarak chainsaw man'i andıran, eğlenceli bir hikayesi var.


https://serimanga.com/manga/dandadan

bir süredir devam eden bu seriyi, mutlaka okumanızı öneririm. eski partisindeki arkadaşlarını kaybetmiş bir elf'in, isteksizce kurmak zorunda kaldığı, yeni partisiyle atıldığı maceraları anlatılıyor. en gül kısımları, elf'in zaman algısını ortaya çıkaran sözleri ve eski partisindeki arkadaşlarına ait flashback'ler.(gaiden bölümler yapılması için, bayağı bir malzeme var.)


https://manga-tr.com/manga-sousou-no-frieren.html

eba ve okul üzerinden gönderilen yeni bir duyuruya göre, beceri eğitimi, okullar yüzyüze eğitime açılıncaya kadar ertelendi. bu zamana kadar sigorta primleri de ödenmeyecek.

Düzeltme: tekrar gelen mesaja göre, 28.09.2020 tarihinde, beceri eğitimi tekrar başlayacaktır. bu ani değişikliğin nedenini bilmiyorum ama, işletmelere gidecek olanlar için maske ve sosyal mesafeye dikkat etmelerini öneririm. özellikle yemek araları ve diğer molalar öncesinde, ellerinizi iyice yıkayın.
iot, bulut teknolojisi, akıllı makine öğrenimi gibi, endüstrideki dijital uygulamalara yönelik bir sanal fuar. ziyaretçi kaydı ve bilgi almak için, aşağıdaki siteye gitmenizi öneririm.

connectiondays

ön seminerlerin, youtube kayıtları.
prenses leia başka bir gezegenin prensesiyle kapışacak ama kapakta resmi, bariz şekilde pamuk prensesi andırıyor. sanırım çizerlerden birisi, disney'in star wars'a yaptıklarını sindirememiş olacak ki böyle bir çizim yapmış. tabiki sonuç belli, zafer lady vader'ın olacaktır.

prenses leia vs pamuk prensese
aynı soruyu farklı başlıklarda gördüğüm için, bu bilgilendirmeyi ayrı bir başlıkta vermeye karar verdim. nitelikli olarak gösterilen, anadolu mesleki ve teknik liselerinin, sadece anadolu teknik programı(eski adıyla teknik lise) sınıfları sınavla öğrenci alıyor. anadolu meslek programı(eski adıyla meslek lisesi) sınıfları ise mahalli yerleştirme ile öğrenci alacak. bu okullarda, 9. sınıftan itibaren, atp ile amp sınıfları ayrı olacak.
bu farazi bir karşılaşma değil, bu ayki darth vader çizgiromanını konusudur. fikirleri ortaya koymadan önce, aşağıdaki linkten karşılaşmayı okumanızı öneririm.

tarkin vs vadergenelde karizmatik bir komutan olarak gördüğümüz tarkin, ön saflarda bulunmaktan da kaçınmadığını gördük. kurduğu stradeji, neredeyse vader'ın işini bitiriyordu ama, son sözü güç söyledi.
goblin slayer 1 yıldan uzun süre devam eden, seinen bir mangadır. hikaye yavaş ilerlediği için, animesi'ni yakın zamanda beklemeyin. re monster gibi,fantastik dünyada geçiyor. baş kahramanın geçmişinde, goblinler ile acı hatıraları olduğu için, kendisini onları öldürmeye adamıştır. goblinlere karşı saplantısı olsa da onlarla olan mücadelesini, akıllıca taktiklerle yürütmektedir. elinde ne süper silahlar var, nede gaza gelip, düşmanına düşüncesizce saldırıyor.


normalde kaçış için kullanılan bir büyü parşömenini, fantastik dünyanın boss karakterlerinden birisine, tek atacak kadar güçlü bir silaha dönüştürmüştür. böyle manyak bir karakterdir.


goblinlerden başka bir şeyle ilgilenmemesi, diğer maceracılar ve ekip arkadaşlarıyla ilişkileri, hikayenin mizih kısmını dolduruyor.

daha yeni olan, yan hikayesi ise, herşeyin nasıl başladığını ve niye bu kadar becerikli bir maceracı olduğunu, anlatıyor.

seriyi okumadan açmayın.


hikayeyi daha ilginç kılan şey, onu goblinlerden kurtaran ve goblin katili olmasını sağlayan kişinin, başka bir goblin olmasıdır.


uyarı. ağır şiddet ve tecavüz sahneleri içermektedir. ona göre okumanızı öneririm.

türkçe okumak istiyorsanız:

goblin slayer

goblin slayer yan hikaye sene bir
dc mi anime işine el attı, yoksa japonlar batman'e yeni tarz mı getirtti mi diye düşündürtüyor. ama joker'in japonca konuşması ve robin'lerin ninja versiyonları, tam oturmuş. ilginç bir karışım olacak gibi duruyor.


Hakkında
Konum: Kars
Forum İmzası:
Eğer bir şey öğrenemediysen, sınavın bir anlamı yoktur.(Kral Bumi, Avatar The Last Airbender)

[DH] Öğretmenler Odasi!
Hakkımda:
a5e4cc1f91f5c0fecf08db4449c5721d0.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 sa. önce
Mesaj Sayısı: 4.120
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.469
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 411.184 (Bu ay: 1.407)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.