Şimdi Ara

Bu Japonic Ne ayak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
25.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, ekşi sözlükte bazı başlıklar vs gördüm, izliyor ve takip ediyordum birkaç videosunu ama. Ekşi sözlükteki iddaalar hakkında bilgisi olan ve Japonic Faruk diye bilinen kişinin Japonya'da neden yaşadığını ve neden Türkiye'ye gelemediğini merak ediyorum açıkcası.

• Japonyaya fetö okulunda beden hocası olarak çalışmak için gitmiş.
    Fetö bunu japonyaya tayin etmiş anlayacağın.

Bunun ortaya çıkmasıda şöyle , Kitaplıkta fetö kitabı görmüş birisi daha sonra japonyadaki fetö okulunun sitesinde adı resmi falan bulundu.
    Bende kendi gözlerimle gördüm fetö okulunda ismi yazıyordu.

15 temmuzdan 1 yıl sonra 15 temmuzda acayip bi video atmıştı aynı barış özcan gibi.Sİldi tabii o videoyu.
    Daha sonra bu okuldan çıkıyor.Araba işini başlatıyor.
    Para kazanmaya başlıyor ..en son işte bu adam gtr supra falan takılıyor
    bizim fakir çocuklarda izleyip ağğğ ağbee araba çeğkk diyor

Türkiye'ye gelebilir mi bilmiyorum ama akrabaları Türkiye'de sorunsuz yaşıyor.
    Bir sürü fetöcü var Türkiye'de sorunsuz yaşıyorlar.Bence bu fako da istese dönebilir,hakkında dava olduğunu zannetmyorum.Korkudan dönemiyordur.
    Yoksa ailesi kardeşi falan japonyaya geldi gitti hiç bir şey olmadı.Herhalde onlar basit fetöcüydü.
    Bizim bi coğrafya hocası vardı o da basit fetöcüydü adam ne işinden atıldı ne bişey oldu hayatına devam ediyor.

Kocaeli de doğmuştur kendisi, geçmişte beraber çalışmışlığımız da oldu. Suanki japonic kanali harici JAPONİK isimli bir kanali var idi, yukarida arkadaslarin da yazdigi gibi kitap mevzusundan sonra o bahsin gectigi videoyu sildi, sonra bir kanal youtube a video atti farukla ilgili. Sonra kanali kokten kapatti, yeni kanal acti suanki japonicden bahsediyorum. Aciklamaya koydugum linklerden dolayi kanal kapandi diyor faruk, arastirabilirsiniz youtube kurallarini, dedigi sey yuzunden kanal silinmez. Kanali kendisi sildi. Japon feto okulunda calistigi bilgileri dogrudur, alta resimleri birakiyorum.

Yeni kanali yani Japonic kanalina ilk attigi videoda bilkent universitesinde muhendislik okudugunu belirtiyor.

http://slideplayer.biz.tr/slide/2747353/

Bilgisayar ogretmenligi mezunu kendisi, yukardaki linkten inceleyebilirsiniz.

En son 2009 da gorustum, ben tanidigimda boyle bir insan degildi, veya oyle bir insandi ben farkına varamadim artik her neyse.

Asagiya bi link biraktim, malum okulun 2015 mezuniyeti, bir videosunun altina linkini atmistim, sonra kaldirtti videoyu beyefendi.

Sirf bu mesaji yazmak icun uye oldum, saygilar sevgiler.

Yazılanlara ve kanıtlara bakılırsa fetö yapılanması içinde olan şahıs. Bende videolarını hep izlerdim, Türkiye den neredeyse hiç bahsetmiyor, o kadar yıldır japonya da olup ta Türkiyeye tatile neden gelmiyor diye düşünürken meğer sebebi buymuş. Bir suçu yoksa ülkesine gelirdi diye düşünüyorum.

• Meraklık birşey yok, Japonyaya yerleşsem birdaha oradan ayrılmam

Bide ayrılsam en son geleceğim ülke Türkiye olur hatta gelmem Japonlar kovacaz deseler okyanus ortasına bırakın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir videosunda fetönün kitabı vardı japonyadaki fetö elemanı dendi bu sonra videoları falan sildi uzun bir süre video atmadı sonra araba manyaklarını cezbetmek için uzak doğu performans arabaları videoları atmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonyaya fetö okulunda beden hocası olarak çalışmak için gitmiş.

Bunun ortaya çıkmasıda şöyle , Kitaplıkta fetö kitabı görmüş birisi daha sonra japonyadaki fetö okulunun sitesinde adı resmi falan bulundu.

15 temmuzdan 1 yıl sonra 15 temmuzda acayip bi video atmıştı aynı barış özcan gibi.Sİldi tabii o videoyu.

Bir sürü fetöcü var Türkiye'de sorunsuz yaşıyorlar.Bence bu fako da istese dönebilir,hakkında dava olduğunu zannetmyorum.Korkudan dönemiyordur.
    Yoksa ailesi kardeşi falan japonyaya geldi gitti hiç bir şey olmadı.Herhalde onlar basit fetöcüydü.
    Bizim bi coğrafya hocası vardı o da basit fetöcüydü adam ne işinden atıldı ne bişey oldu hayatına devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 28 Haziran 2020; 2:29:17 >

• Sıkı takip ederim adam gibi adamdır fetöyü falan bilmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 10 Temmuz 2020; 0:45:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Japonyaya fetö okulunda beden hocası olarak çalışmak için gitmiş.

Yargitayin 7 kademeli suc tablosu var hocam öğretmenler yani sadece ogretmenlik yapanlara hapis vb verilmiyor tabi bylock falan varsa baska terso faaliyetler falan yaptiysa kademesi yuksekse ceza alir

Adam japonyada r34 r35 sahibi ben beden hocasi falan oldugunu sizden duydum eger oyleyse vasifsiz demektir buraya donse tas yer anca orda yolunu bulmus mis gibi arabalara biniyor

Ben bu arada fetoculugunu görmedim adamın günahını almak istemem ekside ve burda gördüm duydum

Baris ozcan fetöcü mu değil mi bilmem de aşırı bos biri internet haberlerini video yapip veletleri kandiriyor

• Hepsi fetocu japon mapaon baris. Turkiyede olmayan vatan haini fetocular.

• quote:

Japonyaya fetö okulunda beden hocası olarak çalışmak için gitmiş.

Aynen bende kendim araştırıp gözümle görmüştüm o sıralar, japonya da bir okul sitesi öğretmen olarak yer alıyordu. millete yazılımcıyım diyordu ilk videolar attığında, bilkent de eşi ile tam burslu okumuş, daha orta okuldan evden ayrılmış yatılı, liseyi okurken zaten hem abi evlerinde kalmış, ilk videolarında biraz biraz anlatıyordu. eşi ile üniversite 1. sınıfta evlendirmişler bunları.. bilkent bilgisayar yazılım bitirip öğretmenlik japonya da enteresan zaten.. tr gelemiyor, onun yerine ailesini çağırıyor.. ben email ile sormuştum yanıt verememişti.. valla iyidir kötüdür allah bilir..

şu 15 temmuz da attığı videoyu merak ettim doğrusu..

zaten bi insan muhafazakar ise ve iktidar yanlısı değil ise ben taaa ilk zamanlar anlamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: focusrite

Aynen bende kendim araştırıp gözümle görmüştüm o sıralar, japonya da bir okul sitesi öğretmen olarak yer alıyordu. millete yazılımcıyım diyordu ilk videolar attığında, bilkent de eşi ile tam burslu okumuş, daha orta okuldan evden ayrılmış yatılı, liseyi okurken zaten hem abi evlerinde kalmış, ilk videolarında biraz biraz anlatıyordu. eşi ile üniversite 1. sınıfta evlendirmişler bunları.. bilkent bilgisayar yazılım bitirip öğretmenlik japonya da enteresan zaten.. tr gelemiyor, onun yerine ailesini çağırıyor.. ben email ile sormuştum yanıt verememişti.. valla iyidir kötüdür allah bilir..

şu 15 temmuz da attığı videoyu merak ettim doğrusu..

zaten bi insan muhafazakar ise ve iktidar yanlısı değil ise ben taaa ilk zamanlar anlamıştım.

Alıntıları Göster

Geçen videosunda Türkiye Büyükelçiliğine gidip pasaportunu yeniletti.

Fetöcülere pasaport yenileme hizmeti var mı bilmiyorum Bu Japonic Ne ayak 

Türkiye'ye geri dönebilir bence. Daha büyük suçlu olsa pasaport vermezlerdi herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 10 Temmuz 2020; 0:13:57 >

• quote:

Geçen videosunda Türkiye Büyükelçiliğine gidip pasaportunu yeniletti.

Fetöcülere pasaport yenileme hizmeti var mı bilmiyorum  

Türkiye'ye geri dönebilir bence. Daha büyük suçlu olsa pasaport vermezlerdi herhalde.

Alıntıları Göster

hakkında soruşturma olup olmadığını konsolosluktan öğrenemez, interpol tarafından aranmadıkça konsolosluğa gidebilir, konsolosluk hizmet vermek zorundadır. vatandaşlıktan çıkartılmamış ise.

• Yurt dışında hayat kurmuş olsan Türkiye'ye niye gelmek isteyesin ki? Şu devirde sorgulanacak şey mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Bir videosunda fetönün kitabı vardı japonyadaki fetö elemanı dendi bu sonra videoları falan sildi uzun bir süre video atmadı sonra araba manyaklarını cezbetmek için uzak doğu performans arabaları videoları atmaya başladı.

Kusura bakmayın ama adamın tipinden bile sağcı olduğu anlaşılıyor.

Aynı bu polisin tipinin pek insan sever olmadığı, ırkçı bir tipe benzediği gibi. İnsanların karakterleri ve siyasi düşünceleri yüzlerine yansıyor.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/3/3c/George_Floyd_neck_knelt_on_by_police_officer.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 11 Temmuz 2020; 1:20:27 >

• ÖzgünK kullanıcısına yanıt

Ben muhafazakarım ama sizin gibi siyaset cahilleri solcu(?) olmayan herkese sağcı dediği için anlayamamanız normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: TherafluForte

Ben muhafazakarım ama sizin gibi siyaset cahilleri solcu(?) olmayan herkese sağcı dediği için anlayamamanız normal.

O zaman senin de yüzünü görsem ve kullandığın cümleleri dinlesem, kimi desteklediğini anlarım. Belki dinlemeye bile gerek kalmaz. Giyimin, saç, sakal tıraşından da anlarım. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 23 Temmuz 2020; 19:0:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

O zaman senin de yüzünü görsem ve kullandığın cümleleri dinlesem, kimi desteklediğini anlarım. Belki dinlemeye bile gerek kalmaz. Giyimin, saç, sakal tıraşından da anlarım. ;)

Alıntıları Göster

Kucak dolusu sevgiler

• Kocaeli de doğmuştur kendisi, geçmişte beraber çalışmışlığımız da oldu. Suanki japonic kanali harici JAPONİK isimli bir kanali var idi, yukarida arkadaslarin da yazdigi gibi kitap mevzusundan sonra o bahsin gectigi videoyu sildi, sonra bir kanal youtube a video atti farukla ilgili. Sonra kanali kokten kapatti, yeni kanal acti suanki japonicden bahsediyorum. Aciklamaya koydugum linklerden dolayi kanal kapandi diyor faruk, arastirabilirsiniz youtube kurallarini, dedigi sey yuzunden kanal silinmez. Kanali kendisi sildi. Japon feto okulunda calistigi bilgileri dogrudur, alta resimleri birakiyorum.

Yeni kanali yani Japonic kanalina ilk attigi videoda bilkent universitesinde muhendislik okudugunu belirtiyor.

http://slideplayer.biz.tr/slide/2747353/

Bilgisayar ogretmenligi mezunu kendisi, yukardaki linkten inceleyebilirsiniz.

En son 2009 da gorustum, ben tanidigimda boyle bir insan degildi, veya oyle bir insandi ben farkına varamadim artik her neyse.

Asagiya bi link biraktim, malum okulun 2015 mezuniyeti, bir videosunun altina linkini atmistim, sonra kaldirtti videoyu beyefendi.

Sirf bu mesaji yazmak icun uye oldum, saygilar sevgiler.

Bu Japonic Ne ayak
    Bu Japonic Ne ayak

• fetonun üst düzey feyzli abilerinden dikkat ediyormusunuz o kadar video atıyor çocuğunu gösteriyor ama karısını hiç göstermiyor

• ülkeyi mahvedip yurtdışında saltanat sürüyorlar

• tequila10 T kullanıcısına yanıt

3 sene once falan gosterdi, sonra dedi cocuklarımı esimi gostermiyicem gece kabus goruyorlarmis fena oluyorlarmis oyle dedi bi videoda :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.