Yarbay
18 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
38 üye
Görüntülenme
Toplam: 292 (Bu ay: 1)
Gönderileri

silinebilir...

Amazon prime da bi film izliyordum, uzaylılar dünya savaş klişesi, film içinde haberler de spiker dünya lideri derken kimi koymuşlar, fakat 1 saniyeden az bir süre fakat yakaladım

İnternetin derinliklerinden bir saçmalık buldum, böyle hobilerim var, sanki zamanda yolculuk yapmış gibi oluyorum, evet yazı inanılmaz bir inanılmaz bir yazı. yobazlığın, e-zorbalığın internet üzerinde ki ilk izleri hatta, okuduktan sonra bana kızacaksınız belki vaktinizi aldım diye ama bu bir toplumsal ölçü olabilir mi? klavye zorbalığının bir atası? resmen malum partinin zemini hazırmış gibi, malum parti gelmiş bu zemine yerleşmiş gibi, belki de malum partinin hiç suçu yok bilemiyoruz. milletçe hep mi böyle geri zekalıydık. Kendi kendime düşündüm, hiç denetlenmeyen internette 2001 de neler yapıyordum ki? ne işim olurdu bir müzik şirketinin sitesinde sanatçılarına tehdit hakaret etmek.. mırc da chat, emaile bakma, ödev falan. daha dh yok, garip garip resimler bulma, bilgiler okuma, biraz oyun vs.. peki bir insan bir müzik şirketinin internet sayfası altında açılmış forum sitesinde neden böyle bir şey yazar ki?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/71/de/c1/71dec1f5f2932f8d551ba197985b4225.png&t=0&width=480&text=1

Özet: 2001 yılında prestij müzik şirketinin internet sitesi içerisinde kurulan bir forum sayfasında kullanıcılardan biri bir başlık açıyor. mevzu da Mahsun Kırmızıgül ve Ali Şan abilere atar, hakaret ve tehdit var. konunun başı Mahsun Kırmızıgül ün o günlerde kasedinde yer alan şarkısı "Ülkem Ağlar" ın sözlerine sallıyor, muhtemelen o dönemlerde Ali Şan bir klip çekmiş ve klip çölde geçiyor ve haliyle manken kızlar vs var (hiç izlemedim) bu durum konuyu açan abimizin çok kanına dokunmuş, biraz küfür biraz tehdit, biraz hatırlatmalar, ince giydirmelerden sonra birden ayetlere giriliyor ve sonuna doğru birden konu Darwine giriyor, orada bir ince tehdit var daha sonra yine bir kadın erkek irdelemesi ile mevzuyu kapatıyor..

not: mümkün olduğunda anlamı bozmadan sansürledim..

İlk kez bu kadar gerçekci bir mağara keşfi görüyorum. adamlar resmen donlarını toplamadan kaçmışlar..

Bizzat içinde Kiracım olan evimde yaşadığım rezillik arkadaşlar

İnternet üzerinden kombi satın aldım, kombi yetkili servis tarafından takılmıyor, taktırın bizi arayın garanti başlatıp açalım diyorlar, tesisatçıya taktırdık evraklar tamam yetkili servisi çağırdık. Sürpriz! Ne oldu beğenirsiniz? Sıfır DemirDöküm kombinin içinde ki parçadan su sızıyor, "bu parça 1500 TL aldığınız yer ile görüşün iade edin" deniliyor, bu cihaz garantili sıfır değil mi? Eve gelen işgüzar servis tarafından verilen yanıt şu "internetten kombi almamanız gerekiyor" gelen kargo tertemiz gelmiş, hangi devirdeyiz? Yani demek istedikleri şu, en az bin tl fazla ver kazık ye bayiiden al ilgilenelim parça değişelim veya kombiyi değişelim deniyor. Şimdi kutusunu attığımız kombiyi iadeye gönderiyoruz adamlar iade almaz ise ne olacak. Takma sökme bedeli 300+300 TL ödedik. DemirDöküm kombiden uzak durun bayi harici sattıkları malın arkasında değiller net olarak. İlgili servis ise İstanbul/avcılar işgüzar servisi.

kombiyi trendyoldan aldım, trendyol bu gibi iade durumlarında hiç sorun yapmıyor, direk servis tutanağı ile iade edin denildi.

Evet arkadaşlar yeni bir haber daha bu sefer iyice suyu çıkmış durumda.. bu Afyon ne iş?

Afyon

Samsun

Özelllikle buranın insanları ne yiyor ne içiyor? yani bu tipleri özellikle..

valla bu işin cacığı çıktı, bu roplörtajcı tayfanın başına paylıyacak bu olaylar.. demedi demeyin..mikrofon tunusol kağıdı gibi dayıların rengini belli ediyor, miilletin zeka seviyesini ortaya seriyor ve insanları birbirine düşürüyor.

Chrome için olan eklentiler yani bu adblock tarzı youtube reklam engelleme yamaları artık çalışmıyor mu? mutlaka video içinde olmasa bile video başında reklam ile başlıyor.

silinebilir..

İmzamda ki sistemi 200fsp mikarını 220 çıkartıyorum. normalde hiç bir sorun yaşamıyorum voltaj vs vermiyorum. fakat steam pupg oyunu kısa süre sonra prosses crash oluyor. 200 yaparsam olmuyor, sizce ne yapmalıyım? sıcaklıklar da oldukça makul?

Hakkında
Meslek: programmer
İlgi Alanları: buraya sığmaz
Forum İmzası:
2020:AMD FX8350 AMD RX580 limited editon- cooler master lite 700w
2003:AMD athlon 2500+ harikası ile NVİDİA fx5200 rezaleti Aopen 300w
Forum İkinci El İmzası:
forumda 14. yıl
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14.093
İkinci El Bölümü Mesajları: 925
Konularının görüntülenme sayısı: 805.473 (Bu ay: 2.792)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.126 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.