Şimdi Ara

Benden başka antidepresan kullanan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lustral kullanıyorum
  • Ne işe yarar bu ?
  • yok
  • var dostum :) bende kullanıyorum..

zyzapin.clapixol
  • reçeteyle mi alınıyor bu ?
  • Arkadaşlar uyuşturucu etkisi varmı ?
  • üç dört senden beri kullanıyorum
  • Yok hepsini seç iç diye üretiyorlar...
  • Ben şarkı kullanıyorum.
  • aşşagı yukarı 2 sene kullandım rahat 7-8 çeşit ilaç denemişimdir(doktor onerisi ile)ama antidepresan,antipiskotik ve duygu durum düzenleyicilerde var kullandıklarım arasında neyseki birkaç aydır bıraktım hiçe aramıyorum...
  • normal reçeteyle satılanların kafa yapma gibi bi etkisi yok bazı kötü etkileri var(reflekslerde zayıflama, bir noktaya odaklanamama, durup dururken istemsizce sırıtma, unutkanlık vs) kafa yapanları zaten öyle depresyondayım felan diyenlere vermezler. Yeşil reçete ile satılır kafaya göre alınmaz. Bende bi ara hafif bi antidepresan kullandım. Arkadaşlarım çok memnundu.
  • efexor,remeron,lithuril,meresa,depakin,ativan,rivotril.
  • paxil kullanmıştım sadece nasıl bir etki göstercek diye. yaklaşık 30 40 dk sonra gözlerimin etrafı kararmaya ve vucut kordinasyonumun bozulmasına sebeb olduydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tımestop

paxil kullanmıştım sadece nasıl bir etki göstercek diye. yaklaşık 30 40 dk sonra gözlerimin etrafı kararmaya ve vucut kordinasyonumun bozulmasına sebeb olduydu

paxera(paxil) bende birtek iştah açmıştı,başka hiçbir etkisi yoktu,hatta plecebo ilacı diye düşünmüştüm...
  •  Benden başka antidepresan kullanan var mı

uykusuzluk olduğunda falan. gerektirecek bir rahatsızlığım yok yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultio -- 6 Aralık 2010; 23:35:21 >
  • Malesef ben de kullanıyorum.

Sabah ; Efexor 150 mg.

Akşam ; Efexor 75 mg + Abizol 5 mg
  • Bende kafama göre seroxat alayım diyorum önerirmisiniz?
  • uzun süreden beri kullananlar bir etkisi gördünüz mü ben 1 aydan beri kullanıyorum
  • Tekrar başladım ben Prozac'ıma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.