2

Yüzbaşı
10 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Level dergisinin son sayısında kingdom ve knight online kodları veriliyor. İhtiyacı olmayan birisi knight online kodunu özelden atarsa bahtiyar olurum.
Tobb %75 ya da Ted %100 burslu tutuyor. Hangisini yazmalıyım, duyduğuma göre TED TOBB dan daha iyiymiş ama puanları TOBB'a göre daha geride. Bu okullarda okuyan insanlar bilgi verirse sevinirim.
Sizce nereyi yazmalıyım?
Hukuk okumaya gözüm korkuyor ama tobb da 3 dönem olduğu için tedirginim. Ayrıca sayısal dersler sözellere göre daha çok ilgimi çekiyor. Hukuktan mezun olunca avukatlık yapmak benim için uygun olabilir ama okumaktan cidden korkuyorum. İşletmeyi okurken de çalışırken de sıkılmam diye düşünüyorum. Sizce hangisini seçmeliyim?
baya baktım foruma ama pek elle tutulur bir şey bulamadım.
biraz spor görünümlü olsun istiyorum, yakıtı az olmalı. konfor ön planda değil şimdilik. tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.
34k'deyim, sizce önümde kaç mf vardır?
http://www.twitch.tv/2ndperson iki lise 5 takılıyoz gelsenize
Merhaba beyler,

Amd phenom ii x4 955 için soğutucu öneriniz var mi? Sessiz çalışması ve çok pahali olmaması önemli. Internete biraz baktım ama yazan modelleri satın alabileceğim bir yer bulamadım.

Bir de az önce işlemci fanini sokup geri taktım. Sökmeden önce masaüstünde 53 derecede çalışıyordu şimdi 60 derece gosteriyor. Bir seyleri yanlış yapmış olabilir miyim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.577
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 164.599 (Bu ay: 492)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.