Şimdi Ara

Avrupa Birligi: Turkiye’ye Verilen Siginmaci Yardim Paralari Kayip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avrupa Birligi: Turkiye’ye Verilen Siginmaci Yardim Paralari Kayip
    Avrupa Birligi: Turkiye’ye Verilen Siginmaci Yardim Paralari Kayip

‘Bilgi paylaşılmadı’
    AB Sayıştayı denetçilerinin denetleme için AB kurumları, uluslararası kuruluşlar, yardım dernekleri ile Türkiye’de birçok bakanlık yetkilileriyle görüşmeler yaptığı belirtilirken Aile ve Sosyal Politika Bakanlığı’nın, denetçilerle bilgi paylaşmayı reddetikleri belirtildi. Raporda şu ifadeler yer aldı: “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, denetlemenin konusu olan Sosyal Uyum Yardım Programı (ESSN) ve Şartlı Eğitim Yardımı Programı’nın (CCTE) da aralarında bulunduğu mali yardım projelerinden kimlerin yararlandığını gösteren veri tabanına erişmemize izin vermemiştir. Bunun sonucunda, kayıt aşamasından ödeme aşamasına dek bu programlardan kimin yararlandığını takip edememiş bulunmaktayız.

Kaynak:
    http://www.cumhuriyet.com.tr/m/haber/dunya/1140161/AB_pesinde__Gocmen_parasi_kayip.html

• Kaç sene önce söyledim. Birileri almıştır o paradan bolca komisyon. Geçenlerde tek Suriyeliye yüzlerce koli yardım verilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 14 Kasım 2018; 9:25:47 >
  • AB Sayıştayının geçmişi incelendiğinde Fetö nün yuvası olduğu görülecektir.
  • Ya ne sandınınız! Adamlar surileri saldı ülkenin dört bir yanına, bakmayi beceremedi. Paraları da yediler, yolsuzluklar yetmedi vergiler yetmedi ab nin paralar da çar cur okdu.
  • Bizim geleceğimiz kayıp, hiç laf ediyor muyuz?
  • Süriyeli mazlumların da yevmiyeleri çalınmış :D hahahha
  • Uçak aldık o paraya.

Hahahha. Enayi avrupa.
  • Vermeyin o zaman lol. Avrupa’da asiri sag böyle böyle yükselecek
  • NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Hocam o hediye degil miydi? Gerci Arap seyhi biraz kullanmisti ama sorun degil, yenisini almaktansa eskisini de kullanabiliriz. Hem israf haramdir
  • Şaşırdık mı? Hayır tabiki. Kimbilir kimin oğluna gemicikler alınmıştır o parayla diyeceğim de aklıma birden uçak aldığımız geldi haşmetmeaplarımıza.

Uçağın aslında hediye olduğu doğruymuş. AB ödemiş parasını.
  • E bilmiyormusunuz yeni saray yaptırıyoruz ya ?
  • Yuh onuda mı iç etmişler...
    Bunların dini imanı PARA.
  • Para nerede mi? Para sayıştay raporlarında. Bu ülkeden tiskiyorum artık. Midem kalkıyor. Tek istediğim gitmek.
  • 1,1 milyar avro mu ?

Köfte ekmek.
    Oradan oraya taşınan seçmenbüsler.
    Rahmetli savaş ay'ı telekinezi yoluyla mitinge davet edip kılıçdarı yuhalatma bedeli.

Ejder Meyveli Smoothie (Chia tohumu eşliğinde)
    Efuli (Liçi meyvesi eşliğinde)
    Aloevera (Starex meyvesi eşliğinde)
    Orman Meyveli Special
    Bahçe Naneli Limonata

Pataşur içerisinde Çerkez Tavuğu
    Zencefilli Somonlu Suşi
    Tartalet içerisinde Antakya usulü Humus
    Susamlı Levrek Simidi
    Aydın usulü kuzu çöp şiş

Bitti gitti para. 1.1m bizimkiler için nedir ki. Anında ezerler o parayı
  • verirken bizemi sordunuz
  • calmıslardır...

bunların allah kitap dedigine bakmayın

bunların allahı peygamberi para dır
  • Para dünyamızı karartıyor tüm dünya olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 6 Ekim 2019; 8:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Para dünyamızı karartıyor tüm dünya olarak.
    Bir daha ne olursa olsun fakirlikten gelme adamı ülkenin başına koymamak gerektiğini sanırım anladık.

Adamın gözü doymuyor kardeşim. Adam aç, gözü aç adamın. Görgüsüzlükte sınır tanımıyorlar ailecek. Sebebi bu, fakirlikten geliyor ve eğitimsiz birisi. Sonradan görme dediğimiz durum bu işte tam olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 16 Kasım 2018; 13:0:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.