Şimdi Ara

Araç için 5 Litre Cam Suyu -30 (a101)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
24.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün hakkında çok bilgim yok eğer sıcak değilse konuyu silerim.Daha dün aracım için antifirizli cam suyu aldım carfurdan 15 tl ye. Bugün a101 broşüründe gördüm 16 kasımda gelicekmiş 5.95 tl diyor bana uygun geldi ihtiyacı olan kaçırmasın internette dahi 10 tl lerden başlıyordu

http://aktuel-urunler.com/a101-16-kasim-2017-aktuel-urunler-katalogu/a101-16-kasim-elektronik-aktuel-urun-indirimleri-2/#aktuel_katalog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 11 Kasım 2017; 15:37:1 >

• A101'den aldığım Plenty üzerinde -20 derece yazıyordu, denemek için bir kap içinde -18 derece derin dondurucuya koydum. sonuç olarak ürün dondu. bırakın -20'yi bence ürün -10'da bile donar. soğuk yerlerde yaşıyorsanız daha kaliteli bir ürün bakın ama istanbul-izmir gibi yerlerde iş görür. diğer yerlerde kullanılmaz diye bir şey yok ama dikkatli kullanmak lazım. bizim burada da kışın bazen -20 gördüğümüz oluyor. o havalarda muhtemelen donar. yanlışlıkla, unutarak cam fıskiyesini çalıştırırsanız benim yaptığım gibi büyük ihtimalle fıskiye motorunun sigortası yanar. ben de sigortayı değiştirdim tekrar çalıştı. ama bir ihtimal motorun yanma olasılığı da var. o nedenle bu üründen kullanacaksanız özellkle soğuk havalarda fıskiyeyi çalıştırmamaya dikkat edin. zaten kışın cam temizlensin diye silecek çalıştırınca silecekler de zarar görür.. siz en iyisi kışın araba kullanmayın
    Bu ucuz cam sularının çoğunda antifriz için metil alkol var ve solunması çok zararlı. İçinde etil alkol veya izopropil alkol olan ürünlerden almaya çalışın. (ben migrostan etil alkol alıp camsil ile karıştırıp kendim yapıyorum.)
    Ayrıca benzinlikten cam suyu için olduğu belirtilmeyen antifriz alıp cam suyu olarak kullanmayın, motor antifrizi farklıdır plastikleri eritebilir.
  • iyi fiyat gerçekten.

migroslar da 3 lt si 6 tl gibi rakam şu anda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 lt için çok uygun hocam, her sene gelir böyle, her sene 2 bidon alır atarım bagaja :) bime de gelir yakında

Geçen sene bimde aynısı 5 liraydı a101 de 6 liraydı

• Hemen almak isteyenler için şok markette var 5 lt aynı fiyatta. Marka başka ve -25 derece yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün geçen hafta geldi a101'e ve almıştım ama -30 drece değil, -20 derece
  • A101 deki -20 derece, 2/3 1/3 karışımında benzinlikteki donma ölçümünde 5-6 çıkıyor. Kullanacaksanız full antifiriz koyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

A101 deki -20 derece, 2/3 1/3 karışımında benzinlikteki donma ölçümünde 5-6 çıkıyor. Kullanacaksanız full antifiriz koyun.

Bu zaten antifiriz değil antifirizli su diye geçiyor. Yani su karıştırmadan koymak lazım

• Geçen sene almşıtım bu urunu.ihtiyacı olan alsın.carrefourda 3 lt si 10 tl ye veriyor.aracınızın kış ihtiyaçları için a101 ve bimden şaşmayın.şoktaki urun hakkında bilgim yok.ona bir şey diyemeyeceğim.

• nedense bu ucuz cam suları bana hep boyalı sudan başka bir his vermiyor. konsantre ürünler kullanıyorum 20 liraya 1lt würth ü katık ede ede kullanıyorum hep çok güzel temizliyor hemde daha sağlıklı olduğuna inanıyorum.
  • Cami kaportayi her yeri boyamasa fiyat uygun ama beyaz araci olan icin onermem ozellikle arka cama bir su atiyorum kaporta masmavi oluyor

• -30 Derece ise fiyat süper
  • Ben sürekli kullanırım. Biraz da camsil karıştırırım iyi temizliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınabilir fiyat makul.
  • İyi fiyat, teşekkürler.

• Her yerde bu fiyat zaten, Kayseri için konuşuyorum yerel marketlerde 5 lt si 7-tl den yukarısını görmedim.
    carrefour ı marketten sayan mı var baksanıza 5-6 tl lik şeyi 15-tl ye satıyor.
  • Bence kokusu da cok onemli. Antifirizli 3lt aldim gecen kipadan kullanamiyorm nasil bir kokudur agir alkol gibi azcik parfumlu olsa. Kullananlardan yorum bekliyorum kokusu kotuyse hic bulasmayalim.

• Bu bim vs marketlerde satılan cam sularının üzerinde yazan değerler hikayedir,geçin onu...ayrıca rengi çok cırtlak olanları da almayın bildiğin boyalı sudur,arabayı mahvetmeyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Aynen, Ankarada realden almıştım yıllar önce böyle ucuz antifrizli cam suyu. Normalde 0 derecede su bile donmaz, bu dondu Götürdüm iade ettim, herkes iade etmiş. Migrosta satılanlar var, 3 lt lik, fiyatı ve performansı makul, araçta leke bırakmıyor, hafif pis kokuyor, camsil takviyesiyle o da geçiyor, tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 12 Kasım 2017; 13:54:58 >
  • A101 den aldığım plnty marka cam suyu hafif soğukta(-5 bile olmadan) bile dondu.2 adet almıştım açmadığım bir paketi iade ettim.Bir daha da buradan almam.
  • Bu ucuz cam sularının çoğunda antifriz için metil alkol var ve solunması çok zararlı. İçinde etil alkol veya izopropil alkol olan ürünlerden almaya çalışın. (ben migrostan etil alkol alıp camsil ile karıştırıp kendim yapıyorum.)
    Ayrıca benzinlikten cam suyu için olduğu belirtilmeyen antifriz alıp cam suyu olarak kullanmayın, motor antifrizi farklıdır plastikleri eritebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.