Şimdi Ara

Starbucks doğum günü hediyesi 1 adet içecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
6
Favori
69.108
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • starbucks mobil uygulaması, kullanıcılarina doğum gününe özel 1 adet içecek veriyor, uygulamayi kullanan arkadaşlar, konrol etsinler

• Yaptığınız sözleşmede her doğum günü 15 yıldız verilecek maddesini gösterebilir misiniz

Adamlar hiçbir şey vermiyebilir ama doğum gününde sana bedava bak dikkat et bedava içecek veriyor sen yine beğenmiyorsun. Beğenmediysen kullanamazsın hediyeyi

Adamlar bedava birsey verdikleri için küfür yiyorlar ne garip ülkeyiz
  • 3 gün sonra doğum günüm bakacağım teşekkürler konu için
  • Masterpss kampanyasi nedir mahmut devam ediyor mu.dogum gunu ile kombo yapalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

3 gün sonra doğum günüm bakacağım teşekkürler konu için

1 sene sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Masterpss kampanyasi nedir mahmut devam ediyor mu.dogum gunu ile kombo yapalim

mahmut uslu kim

master pass denemedim, kart ekleyince veriyordur belki, önce su doğum gününu alayim
  • Geçen 5 yıldızım olmasına rağmen ikram içecek vardı hesapta. Yildizlar da duruyordu Demekki doğumgünüm diye vermişler. Hiç boşa verirler miii

Yalnız 365 hesap açmaya kalkmayin üye olurken. TCKN-isim uymadığı için kabul bile etmemişti benimkini.
  • bakiye yüklemeden sonra geçerli olacağını yazıyor uygulamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicans35 -- 20 Nisan 2017; 0:50:3 >
  • Doğum günün kutlu olsun Mahmut...
  • 19-23 Nisan arası kendi doğumgününüzü beklemenize gerek yok. Telefonda kurulu herhangi bir uygulamaya da gerek yok.

White çaklıt moka alıyorsunuz bir tane istediğiniz boy, ikincisi anında bedava. Sadece Wcm'de yani. Başka şart şurt yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 20 Nisan 2017; 8:31:30 >
  • alicans35 kullanıcısına yanıt
    hiçbir bakiye yüklemedim, en son yine bedava içecek kampanyası için kurmuştum, silmiştim, tekrar kurup baktım geçen, doğum günü hediyesi gelmiş

edit=kullandırmak için para yüklemesi isteyebilir, en düşük miktardan yükleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 20 Nisan 2017; 8:51:13 >
  • Cehennemden_Cennete kullanıcısına yanıt
    donanım haberciler ilkini dogum günü hediyesi ile bedavaya ikincisini de kampanya ile bedavaya almak için uğraşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Doğum günün kutlu olsun Mahmut...

böyle kuru kuru mu, bi pasta kampanyası da sen bul
  • uygulamadan sanal starbucks kartı ekleyemiyorum hata veriyor sürekli. illa fiziksel kartmı olması lazım?
  • Cehennemden_Cennete kullanıcısına yanıt
    Wcm nedir
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    white chocolate mocha
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    kullanmak için herhangi bi şart yok ben kullanmıştım
  • Cumartesiden beri mobil uygulama calismiyor? Baglanmiyor, hata veriyor. Cikis yapip oturum acmak isteyince yine hata veriyor (Error 1012). Fiziki kart calisiyor, web calisiyor ama mobilde durum bu. Var mi bilgisi olan?
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı güncelle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hiçbir bakiye yüklemedim, en son yine bedava içecek kampanyası için kurmuştum, silmiştim, tekrar kurup baktım geçen, doğum günü hediyesi gelmiş

edit=kullandırmak için para yüklemesi isteyebilir, en düşük miktardan yükleriz

yeni üyeliklerde bakiye yüklemeden d. günü hediyesi vermiyordu en son.
  • mobil uygulamada starbucks card oluşturamıyorum hata veriyor. Sizde de var mı bu sorun ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.