Çavuş
12 Kasım 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Film izlemeyi seven birisiyim. İndirerek izliyorum fakat altyazı bulmakta zorlanıyorum. Torrent oldum olası kullanan bir insan değilim nedense :) Neyse sorun şu internetten film izlemek işkence yüklenmiyor sürekli duraksamalar. Hat değerlerim de yeterli ss ekliycem. Sebeb nedir sizce bilgisayarım biraz eski olabilir. 3gb ram 2ekran kartı. Win 10 acer 5 senelik. Bumudur nedeni ?

Kipada şimdi gördüm indirim var önerirmisiniz ben aracımda sonax konsantre şampuan kullaniyordum alıp deneyelim mi fiyat iyi mi ?
Turknet kullanıyorum. Download hızım kablolu modeme bağlandığımda 32 mbit fakat bilgisayarım Acer 5742G modeli kablosuz modeme de çok yakın olmama rağmen 16 mbit üstü alamıyorum hızı. Modem vdsl destekliyor. Airties'in gayet yeterli bi modeli. Ne yapılabilir çözümü varmıdır ?
Motorine indirim yapıldı kac gundur takipteyim benzine ardindan gelmesi lazim diye düşünüyordum. Puis kac gundur guncellenmiyor dolar bu seviyede iken mantikli bir açıklamasi var mi bu işin ???
Motorist uygulamasını her zaman kontrol ederim. Normal puanım 1147 idi. Artması zaten çok zor kullananlar bilir. Aylardır biriken puanım bu. 42 puan yüklenecekti bugün kontrol ettiğimde puanım 2542 olarak göründü. Puan geçmişine göz attığımda neredeyse arada ki 1000 puan gözükmüyor. Kazandığım hediye falan da yok sizlerde bir kontrol edin derim. Yanlışlıkta olabilir , Shellin yaptığı bilemiyorum.
İzmir de ikamet ediyorum. Havalar soğudu aracım POLO 6N. Mimgas sıralı sistem takılı. Aracı sabahları çalıştırıyorum. 1 km sonra lpgye geçiyor. Benzinde herhangi bir istop gaz yememe sorunu yok. Lpgye geçtikten sonra gaz verdiğimde 3-4 saniye sonra alıyor motor bildiğin kösülüyor. Işıklarda durduğumda rolantide çalışıyor ne zaman kalkış yapacak olsam istop ediyor. Zar zor çalıştırıyorum. Araç boğuluyor haliyle kalkış yapıyorum. Araç ısısı 90 dereceyi buluğunda bu sorun ortadan kalkıyor herhangi bir istop etme gaz yememe olmuyor. Artık canımı sıkmaya başladı bu durum eşimizi dostumuzu taşıyoruz araçta trafik ortasında kalıyoruz arkadan korna vs. Lpgciler sorunu dinlemeden tam , şunu değiştirelim bunu değiştirelim dyip gereksiz birsürü işlem yapıyorlar. Bilgili gidersem iyi olucak bir tamirciye.

Yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
Merhabalar , bilgisayarıma sanırım virüs bulaştı ve ne yaptıysam silemedim. Google chrome her açılışında yoursites123 sayfasıyla açılıyo. İnternette araştırdım fakat ne yazık ki sorunu çözemedim. Ana sayfayı ayarlardan google yapıyorum vs yinede düzelmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum..
Hakkında
Forum İmzası:
“Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacağı kutsal bir topraktır!”

1925 M. Kemal ATATÜRK
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
toyota
Mobil cihaz
huawei
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Acer
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 691
İkinci El Bölümü Mesajları: 24
Konularının görüntülenme sayısı: 5.090 (Bu ay: 209)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 388 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.