Şimdi Ara

Vodafone da 1 Ayda Limitsiz Tarifeye Geçiş Yapma (189₺ - 5 Mbps)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
6
Favori
10.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetim, dakikam, mesaj hakkım özellikle internetim hiç bitmesin diyenlere güzel bir tarife tavsiyesi ve önerim var, bu tarife nin sıcak fırsatlarla ne alakası var derseniz eğer, şimdi paylaşacağım tarifeleri görünce, ne kadar uygun olduğunu anlayacaksınız.

Öncelikle bir faturasız Vodafone hattı alın yeni numara olarak veya mevcut hattınızı Vodafone faturasıza taşıyın, 1 ay kadar en yüksek kotalı kolay paketi kullanın, 29.günün 30.güne bağlayan gecesi teklifiniz size sunuluyor.

Tecrübe ile sabittir.

Tarife şu şekilde;

Tarife de 5 Mbps hızında sınırsız internet, sınırsız SMS/MMS, sınırsız her yöne dakika, 23 Vodafone ülkesi yönüne geçerli 120 dakika, aylık 15 GB hotspot kotası ve de hediye çarkı bulunmaktadır.

Fiyatı TKÜ ile düz hesap 200₺ civarına gelmektedir.

5 Mbps den korkmayın arkadaşlar sakın, 5 Mbps internet ile YouTube da 1080P Full HD bir video izleyebilirsiniz veyahutta Call Of Duty Mobile, PUBG Mobile gibi oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Aşağıdaki tarifeleri almaktan daha mantıklıdır bence;

Limitsiz bir tarifeye geçmek işte bu kadar basit.

Başka soruları olan, yine konu altına yazabilir arkadaşlar…
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 5 Mbps ile 1080P video izlenmez!!
  • 5mbps internetten bence de korkmayın arkadaşlar, bir kaç konum haricinde zaten 5mbps’i geçemeyeceksiniz
  • ben bu operatörlerin cimriliğini korkaklığını anlamıyorum arkadaş. Sınırsız tarife yapıyorsun, 20 degil 10 degil 5 MBPS hız sınırı koyuyorsun.
  • 5 mbps olması çok önemli değil, mobilde yeter. Sorun hotspot yapamamak.
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    10 Mpbs (Limitsiz Hiper), ve hız sınırsız (Limitsiz Mega) versiyonları da bulunmaktadır hocam.

Kendim hız sınırsız versiyonunu kullanıyorum;

• 5mbps limitsiz tarife vardı bende 1080p YouTube izletiyordu sorunsuz
  • kriptoymus kullanıcısına yanıt
    İzleniyor hocam, bölge de ki yoğunluğa bağlı olarak ta değişebilir tabii.
  • Mevcut aboneye bu teklif gelir mi?
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Geliyor hocam, hatta onlara 10 Mbps ve de hız sınırsız versiyonları da teklif edilebilir.
  • Teşekkürler. Faturasıza geçip hangi paketi seçmek lazım tam anlamadım. Taahutun bitmesine 1 ay var vodafonedayim şuanda
    Aslında size sınırsız tarifelerin teklif edilmesi lazımdı, hangi teklifler sunuldu, şuan siz de hangileri var hocam?
  • Vodafone da 10 Mbps (Limitsiz Hiper), hız sınırsız (Limitsiz Mega) gibi sınırsız tarife versiyonları da var arkadaşlar, lakin ben en kolay sınırsıza nasıl geçilir diye ve en kolay hangisine geçebilirsiniz diye 5 Mbps (Limitsiz Süper) den konuyu açtım, diğerlerine geçiş ya taahhüt uzatırken, ya da teklif sunulunca kısacası mevcut müşterilerin faydalanmasına yönelik sunulmaktadır, ama bu durumu Şikayet Var ile aşabilirsiniz tabii.

Limitsiz Hiper (10 Mbps) olan tarife 259₺, Limitsiz Mega (hız sınırsız) ise 399₺ gibi fiyatlar dan teklif ediliyor, ama kişi den kişiye göre farklı fiyatlar sunulabiliyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mbit sınırı çok saçma olmuş. Saniyede 500kb çok düşük bence. Full HD videoların 1 saniyesi ortalama 3mb imiş. Yetmesi mümkün değil gibi.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Evde ki hatlar dan birinde 5 Mbps tarifesi tanımlı, bir sorun yaşamadık hocam kullanırken.
  • Sınırsız tarifeye 399₺ teklif ediliyor
    Hız sınırsız hocam, kabul edip etmemek size kalmış tabii.

Onun haricinde 2 seçeneğiniz daha var;

* Şikayet Var sitesin de şikayet talebi açıp, tarifenin tanımlanmasını istemek.

* Git gel ile Vodafone faturasıza geçin, 1 ay en yüksek kolay paketi kullanın, ardından teklifin gelmesini bekleyin.
  • 1080p YouTube video izlenir, 60 fps ise zorlar. twitch videosu ise izlenmez bitrate daha yüksek oluyor onların.
  • kriptoymus kullanıcısına yanıt

AKN dönemlerinde ev internetinde 3Mbps hıza düştüğümde bile sorunsuz 1080P videolar izlemişliğim var. 5Mbps interneti tek cihazın kullanacağını ve büyük dosyalar indirilmeyeceğini düşünürsek her şeye yetecek bir hız.

Sadece telefona şöyle 3-5GB bir oyun indireyim de oynayım dersen çok uzun süre bekletir 😀

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.