Şimdi Ara

Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
16.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muxo

8 yıl öncesinin donanımına sahip bir bilgisayar alıyorsunuz. Haberiniz olsun
    8 yıl önce dolar 1.89

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgisayarı boklayan yerine 3700 liralık alternatif sunsun yoksa sussun lütfen. Her konuda aynı hikaye "Geçen sene falan fiyata almıştım" vs baydınız artık. Gül gibi eba vs öğrenci için ideal bi makine. Bu fiyata celeron işlemcili casper alacağıma bunu alırım, nitekim aldım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

8 yıl öncesinin donanımına sahip bir bilgisayar alıyorsunuz. Haberiniz olsun

3700liraya daha iyi bir önerin var mı sayın ağzını yediğim?

• Yav bu fiyata bilgisayar yoksa almak zorundamısınız :)) eba için zorunlu olanda tabletle telefonla idare etsin. Para yoksa alma, varsa pintilik etme çöp alıcağındansa az daha para koy. Cidden 8 yıl öncesi teknoloji :)

• Siz iyi mi kötü mü derken stok bitti zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Siz iyi mi kötü mü derken stok bitti zaten

Çok şükür milletin para çöpe gitmeyecek :) amazon da ülkemize ayak uydurdu. Çöpleri tüketiyor. Gördük prime dayı pecete şampuan ;) adamakıllı üründe indirim yok

• apocalypse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sayende HP iade kampanyasını öğrendim ve başvurdum. Şu emektar pavilion g6’dan kurtulma zamanı geldi artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

Yav bu fiyata bilgisayar yoksa almak zorundamısınız :)) eba için zorunlu olanda tabletle telefonla idare etsin. Para yoksa alma, varsa pintilik etme çöp alıcağındansa az daha para koy. Cidden 8 yıl öncesi teknoloji :)

Hocam neye göre 8 yıl öncesinin teknolojisi diyorsunuz anlamak güç.

İşlemci: Core İ3 1005G1 2019 son çeyrekte çıkmış bir işlemci.

Ram: 8 GB DDR4 2666 Mhz

SSD: 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Ekran: 15.6" diagonal HD SVA anti-glare micro-edge WLED-backlit, 220 nits, 45% NTSC (1366 x 768)

Giriş seviyesi bir bilgisayar için gayet uygun ve yeterli özellikler.

Fiyatının en fazla 2500-3000 aralığında olması gerek. 3700 TL'ye 2-3 ay önce çok daha iyi özelliklerde bilgisayar alınabiliyordu. Bunlar doğru ama bugünün şartlarında en uygun fiyat da bu.

Fiyat yönünden eleştirilerinize sonuna kadar katılırım ama "8 yıl öncesinin teknolojisi" demek haksızlık olur.

• @apocalypse @Pionix @BuZ-MaViSi

kayıt oluşturdum, 480 tl iade ile daha da uyguna geldi. Gece sipariş vermiştim, konuyu görünce 16 senelik 512 mb ramli, çalışır durumdaki cihazı upgrade için kulladım. Konu sahibine ayrıca teşekkürler.

• Alamadık bitti ya

• Bu amaZonun satışı neden iptal ettini bilen varmı ? Geçenlerde baseus çakmaklık şimdide bu laptop. Geçmiş siparişlerimde ne laptop var nede çakmaklık şarj ama iptal açıklaması ticaretini yaptığınız düşüncemizden dolayı siparişinizi iptal ettik. Ulan gerizekalı 1 tane çakmaklık şarjın ticaretimi olur

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08GSXVD4P/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_gEwHFbY0XDR66

Fiyat ₺5.494,50 1 adet stok var.

Sanırım tekrar 3699 a stok da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan0644 -- 13 Ekim 2020; 11:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Alamadık bitti ya
    3 tane stoğa girdi acele et

• akhtar kullanıcısına yanıt

Satın almadan önce hp'ye kayıt açmanız gerekiyordu, bu haliyle kampanyadan faydalanamayacaksınız.

• Bu paraya mis gibi bilgisayar. Alternatifsiz.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt

Kaçırdık hocam yav.

• Amazonun yerinde olsam birden çok stok girmektense az az girerim millet yok olduğunu anlıyınca daha çok alıyor :)

• Ihtiyacı olan için 1 adet gelebilir.

• 8 yıl öncesi demişler de , o döneminden i7 sinden daha güçlü bir işlemci bu .M2 ssd si de var . Bu kurda mukemmel fiyat

• cepciniz83 kullanıcısına yanıt
    hocam 8 yıl önceki ne demek, i3 10cu nesil değilmi bu

eksi yanı tek ekran çözünürlüğü var gibi başka bir eksiği yok gibi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.