T

Yüzbaşı
20 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhabalar,

2018 focus trendx'e aux bağlama işinin nasıl olacağını bilen var mı acaba? Göğüslük parçası, sonrasında usb olan kısım nasıl sökülecek bulamadım.

Arkadaşlar merhabalar.
Acaba Xbox 360 klasik oyun emulatörü kullanan ya da nasıl yapacağımızı bilen var mı?
Arkadaşlar merhabalar.
Evde Xbox 360 var. Günümüz oyunları iyi güzel ama arada atari salonu döneminden kalma oyunları da hatırlatmak istiyorum. Acaba mame emulatörü gibi emülatörleri Xbox'ta çalıştırmanın bir yolu var mıdır?

Peşin teşekkürlerimle

Arkadaşlar merhabalar.

X96 için TV'yi de kumanda edebilecek kumandam var. İnternetten araştırdım, aç/kapa butonuna (resimdeki sol üstteki buton) bir kaç saniye basılı tutunca programlama koduna geçmesi gerekli ama benim kumanda da bu iş bir türlü olmadı. Çözümü bilen var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/39/9e/b2/399eb2e1c95c218955e14f772deef76f.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar merhabalar. Dolar ile altın alıp satabileceğim bir platform önerisi olan var mıdır ?

Arkadaşlar merhabalar.
11 bin TL civarına garantili 2019 cfmoto 150nk buldum. Yine aynı paralara 2016 model 15 bin km'de pulsar ns 200 alabiliyorum. Öneriniz ne olur?
Arkadaşlar merhabalar,
2015 model Hyundai i20 1.4 için İzmir'de LPG kiti ve Servis Önerisi verebilecek olan var mıdır?
BRC diyorlar, Atiker diyorlar. Hiç anlamıyorum bu işlerden. Kararsız kaldım.

Peşinen teşekkürler.
Arkadaşlar selamlar,
Bu başlıkta test ettiğimiz micro usb/usb c type şarj kablolarını konuşalım diyorum.
Ben orico ve ugreen test ettim. ugreen'in 30 cm olan şarj kablosu efsane
Arkadaşlar merhabalar,
15 kullanıcının wireless bağlantı isteğine karşılık verebilecek bir VDSL modem arıyorum.
Daha önce Türk Telekom'un verdiği Zyxel modem ile, Airties ve TP-link giriş seviyesi modemleri denedim ama bu modemler 2 gün içinde tıkanıyor ve restart istiyorlar. Bunların yerine bana önereceğiniz bir modem var mıdır?

Teşekkürler.
arkadaşlar merhabalar,
Tur şirketleri belli meblağ ile turları açıklıyorlar. ofislerine gitsek vs, acaba pazarlık yapma şansımız olur mu? Yoksa fiyatlar net midir?
Hakkında
İlgi Alanları: Jazz, Tango
Forum İkinci El İmzası:
sokak köpeklerine selam vermek, adam olmaya çeyrek var demektir.
Hakkımda:
sokak köpeklerine selam vermek, adam olmaya çeyrek var demektir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 788
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 42.274 (Bu ay: 387)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 71 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.