Şimdi Ara

Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
16.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: munkun46

Size sonuna kadar katılıyorum sadece demek istediğim şu:

1. Bu indirimden faydalanmak için prime üyesi olunacak.
    2. Prime üyesi olan bir kişi de Amazon uygulaması kesinlikle yüklüdür.
    3. PC ye ihtiyacı olan bir kişi indirim olacağını ve gece 00 da başlayacağını bilir.
    4. 10 saat boyunca satışta kalan bir pc yi telefondan girip 30 saniye sürecek olan satın alma aşamasını tamamlamayan bir kişinin bence PC ye ihtiyacı yoktur.

10 saat indirimde kalmış bir ürünü alamayan da bir zahmet almasın ki çoğu bence indirimi gördü fakat karar veremedi, laptop bitti. Olay budur bence. İndirim 5-10 dk sürse tamam fırsatçılık vardır ama burada durum farklı.

Alıntıları Göster

Merhaba.

Bu dizüstü bilgisayarı bende aldım. Fırsatı paylaşan arkadaşa çok teşekkür ederim.

Win10 pro kurdum. Sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

Ancak yukarıdaki ilanlarda görüldüğü gibi, sınırlı sayıda olan indirimli ürünleri alıp daha sonra yüksek fiyatlardan satmak bence de etik değil. Dikkat ederseniz bu şekilde çok sayıda ilan var. Birkaç tane olsa, fırsat diyerek alınmış ancak sonradan vazgeçilmiş diye düşünülebilir ama bu kadar çok olması açıkça al-sat yapmak için alındığını gösteriyor.

Ben işyerindeki 2 arkadaşa forumda bu indirimi görünce haber vermiştim. Ancak ikisi de stok kalmadığı için alamamış. Ben de son ürünlerden birini almışım herhalde. Herkes forumdakiler kadar bilgisayardan anlamıyor, indirimleri takip edemiyor. 1 hafta önce yine işyerindeki bir arkadaş bu bilgisayarın 4GB olan versiyonunu 4500 TL'den aldı. Almak zorundaydı ve o gün için en uygun fiyatlı bilgisayar oydu.

Al-satçılar, ürünleri kısa sürede bitirmese gerçekten ihtiyacı olan kişiler bu ürünlere daha rahat ulaşabilirdi.

Pandemi ve uzaktan eğitim dönemini fırsata çevirmeye çalışanlar birçok kişinin hakkına girip ahını alıyor bence.

• std350 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu indirimi takip etmeye gerek yok,zaten prime üyesi olmak gerekiyor.Prime üyesi bir kişi çok rahat istese alabilirdi,benim demek istediğim bu. Prime üyesi değilse zaten alamaz. Prime üyesi olup ihtiyacı olan kişi takip eder,alırdı.Demek çok ihtiyacı yokmuşki takip etmemiş. 10 saat ilanda kaldı.Bence almak isteyene gayet yeterli hatta fazla bile. 10 saat ilanda kalan bir ürünü almamışsa bence almamayı hak etmiştir,alıp al satçılara fırsat vermeyecekti. Özellikle Amazon Almanya'dan ilk açıldığında kargo ücretsizken bende ayakkabı vb. alıp sattığım oldu.Şimdi indirimi takip ettim diye fırsatçı mı oluyoruz? O da takip etseydi alırdı.

Yani ihtiyacı olan takip edecek.Zaten bir kişi adetli alamaz,Amazon hemen iptal eder.

Son olarak;

Bırakın ellerinde kalsın,almayın, kasım ayı geliyor, Amazon indirimi yine yapar ama bu kez alacak kişiler takip etsin :) Sonra ordaki konunun altına da al satçıların lafını yapmasın :) 1 dakikalarını ayırıp ürünü alsınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• agt firma ile Kargoya verildi bakalım benimde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce laptop almamama rağmen 2-3 kez denedim iptal etti amazon saçma bir uygulama. Geçen baseus çakmaklık şarjı alayım dedim yine iptal neymiş ticaretini yaptığımı düşünüyorlarmış. Ulan 1 adetin ne ticareti. Ayrıca daha önce benzer alışverişim olmamış ne mantıkla iptal ettin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 480 tl iadeyi aldım. aynı gün başvuru yapmıştım.

• akhtar kullanıcısına yanıt
    yeni bilgisayar faturayı ayın kaçında gönderdiniz

• 13 ekim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Laptop 13 ekim sipariş verip, 13 ekim nasıl ulaştı ki, benim 13 ekim sipariş, 21 ekim teslimat

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

yeni bilgisayar faturayı ayın kaçında gönderdiniz

soruyu çok anlayamadığım için olabilir. 13 ekim indirim başladığı gece sipariş verdim. sabah hp ye başvurdum. onay aynı gün geldi. 15 ekimde cihaz geldi, son işlemleri yaptım.

güle güle kullan hocam valla bu piyasadaki duruma göre i 3 son nesil 3220 ye gelmiş olur çok iyi fiyat valla,, caleron falan vermiyorlar bu paraya,, bilgisayar da gayet şık ince kibar

• pervane848 P kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun düzeldi mi bende aynı sıkıntıyı yasıyorum 3-4gb yakın güncelleme yaptım yine parlaklık ve touchpad çalışmadı.
  • Başlat düğmesinin yanındaki arama çubuğuna güncelleştirmeleri denetle yazıp tıkladım. Eksik güncelleştirmeleri yükledim. Sonra her şey sorunsuz çalıştı. Sorun yüklediğim windowsun eksik güncelleştirmelerinin olmasından kaynaklanmıştı. İşlem yaklaşık 45 dakika sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pervane848 -- 28 Kasım 2020; 0:29:55 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.