Yüzbaşı
23 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir arkadaşımın tanıdığının 2012 model Citroen C4’ü satılık. Confort Plus paket. 150 binde,kazasız,dizel ve otomatik. En son 105 bin liraya bırakırım demiş. Acil araç ihtiyacım var. Fiyat nasıl! Almalımıyım sizce?
silindi
Bugün itibariyle Turkcell'e geçtim. Telefon modelim İphone 7. Fakat Turkcell Hesabım uygulamasında 4,5G sim karta sahip,aktif ses kaydı olan müşterilerimiz katılabilir diyor.

Bilen arkadaşlar yeşillendirsin
Merhaba arkadaşlar. 6 Plus 64 GB telefonumu satıp 6S 32 GB yada 5SE 64 GB alacam. tavsiyeniz?
Mutfağım için çok büyük olmayan dahili uydu alıcılı led tv almak istiyorum. tavsiyesi olan arkadaşları bekliyorum
Fotoğraf çekimi yapacağım zaman alan derinliği (flu) yapabileceğim program var mı? ya da fotoğraf düzenlemede flu yapabileceğim program?
1,5 aydır kullandığım giriş+belgesel paketini iptal ettirmek istiyorum. taahhüt bozduğum için ne kadar ödeme yaparım digitürk e? ve üyelik iptal işlemleri nasıl işliyor bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar daha önce telefonum yine aynı sorunu verdi ve orijinal şarj cihazı olmasına rağmen yine gidip orijinal şarj adaptörü aldım. Bu olay Eylül ayında oldu. Fakat bugün Eylül ayında aldığım adaptörde prizden şarj etmemeye başladı. Evde ki bütün prizleri denedim ama nafile. Derken PC'ye bağlayayım dedim. Bağladım ve şarj olmaya başladı. Adaptörde ki sorun ne olabilir acaba? Yardımlarınızı bekliyorum!!!
2 gün önce bimeksten aldığım spor+hd paket cam modülüm 48 saattir aktif olmasına rağmen halen kanalları izleyemiyorum. kanalın üstüne geldiğim zaman şifreli program yazıyor. uyduyu kuran eleman geldi ama oda anlamadı bu iş nasıl iştir dedi :) televizyonum lg 42la620s. acaba tv de mi sorun var?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Basketbol
Fenerbahçe
Kombi
Buderus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.171
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.939 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 730 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.