Şimdi Ara

Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
16.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dersler için amazondan şu AIO bilgisayarı aldım, fiyat ve özellik bakımından iyi göründü.
    HP All-in-One 22-df0015nt , Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 21.5 inç FHD IPS, Windows 10 Home, 107P6EA
    4100 tl.
    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ne dersiniz. İptal etme şansım var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 tane almıştım gece, 1 tane daha ihtiyaç vardı sabah başka bir prime li arkadaştan alırım diyordum stok yok şu an.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uppermost U kullanıcısına yanıt

bence etme, fhd ips ekran 8/256 gb ssd falan gayet iyi özellikleri. kesinlikle iş görür. taşıması da kolay olur imac gibi güzel makineymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

Satın almadan önce hp'ye kayıt açmanız gerekiyordu, bu haliyle kampanyadan faydalanamayacaksınız.

Kayıtla satın alma tarihi aynı olsa olmazmıydı ki

• eski hp laptop seri nosu olan varsa özelden ulaşsın arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

bence etme, fhd ips ekran 8/256 gb ssd falan gayet iyi özellikleri. kesinlikle iş görür. taşıması da kolay olur imac gibi güzel makineymiş.

tesekkür ederim.
    2 sene önce Hp iadesinden yararlanan biri olarak, benden sadece seri no değil. Çalışmadığına dair kısa bir video istediler. Bu aşamalardan sonra yeni bir bilgisayar alabilirsiniz. Fatura tarihine dikkat ediyorlar. Müracaat tarihi fatura tarihinden önce olmalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluefour

hocam 8 yıl önceki ne demek, i3 10cu nesil değilmi bu

eksi yanı tek ekran çözünürlüğü var gibi başka bir eksiği yok gibi

onu söyleyenler bilgisi olmadan fikri olan troller çok ciddiye almayın, her yerde vardır bu tiplerden.

• uppermost U kullanıcısına yanıt

tamam buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 13 Ekim 2020; 16:38:16 >
  • Bu bile 4000 olacak be vay be

• A101'deki 2000'lik cihazi 4500'den satisa koyan cakallar bunu da 6000'den okutmaya calisir artik.

• geçen sene haziranda yeni hp almıştım 480 iade edildi. tekrar faydalanabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

Dersler için amazondan şu AIO bilgisayarı aldım, fiyat ve özellik bakımından iyi göründü.
    HP All-in-One 22-df0015nt , Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 21.5 inç FHD IPS, Windows 10 Home, 107P6EA
    4100 tl.
    Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar ne dersiniz. İptal etme şansım var.

bende bizim oğlana almayı düşünüyorum. benzer özellikli laptoplar 4500 den aşağı yok bi de üstüne 22 fhd ips ekran mantıklı gibi. kasa alacaktım ama bu sefer webcam mikrofon du gereksiz masraf ve iş. bunda hepsi var. sizin ürün gelince yorumlarınız alabilirmiyiz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: uppermost

tesekkür ederim.
    2 sene önce Hp iadesinden yararlanan biri olarak, benden sadece seri no değil. Çalışmadığına dair kısa bir video istediler. Bu aşamalardan sonra yeni bir bilgisayar alabilirsiniz. Fatura tarihine dikkat ediyorlar. Müracaat tarihi fatura tarihinden önce olmalıdır.

Alıntıları Göster

bende geçen kayıt yaptırsım foto istediler. saece laptop a mı veriyorlar iade yoksa all in one pc ye de verirler mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bende geçen kayıt yaptırsım foto istediler. saece laptop a mı veriyorlar iade yoksa all in one pc ye de verirler mi

Alıntıları Göster

Gelen mailde ürün listesi olarak şunlar var:

HP (laptop; x2; 360)

HP Chromebook (x2; 360)

HP Envy (x2;360)

HP Pavilion (360; Gaming)

HP Spectre (x2; x360; Folio)

Omen by HP

Omen X by HP

• Aynı cihazın 4GB ve FullHD ekranlı olanı 4299TL

Eski HP kampanyasıyla (-480TL) mantıklı olabilir.

https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2028nt-intel-core-i3-1005g1-4gb-256gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-235r0ea-p-HBV00000XGYYI?magaza=Hepsiburada

Düzenleme:

@typhoone arkadaşımızın uyarısıyla tekrar baktım, ürün başlığında FHD yazmasına rağmen detaylarında 1366x768 yazıyor. Hepsiburada müşteri hizmetlerinden teyid etmeden satın almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 14 Ekim 2020; 10:44:32 >

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

https://www.hp.com/tr-tr/laptops/product-details/product-specifications/38753872

hocam bunun da ekranı 720p

yine de fırsatı kaçıranlar düşünebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Gelen mailde ürün listesi olarak şunlar var:

HP (laptop; x2; 360)

HP Chromebook (x2; 360)

HP Envy (x2;360)

HP Pavilion (360; Gaming)

HP Spectre (x2; x360; Folio)

Omen by HP

Omen X by HP

Alıntıları Göster

şimdi sordum whatsapp tan geçerli değil diyor. iyice soğudum bu hp den. arkadaş piyasadaki bütün laptoplarda hp ya

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

şimdi sordum whatsapp tan geçerli değil diyor. iyice soğudum bu hp den. arkadaş piyasadaki bütün laptoplarda hp ya

Alıntıları Göster

whatsapp no neydi hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.