Şimdi Ara

Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
9
Favori
16.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alitaro

whatsapp no neydi hocam

Alıntıları Göster

+90 216 900 13 80

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

şimdi sordum whatsapp tan geçerli değil diyor. iyice soğudum bu hp den. arkadaş piyasadaki bütün laptoplarda hp ya

Alıntıları Göster

Gelen kayıt mailine baktım şimdi, şu satırlar var; tabi bu bizim burdan ahmaklarından birinin çevirisi de olabilir.

Memlekette düzgün tutarlı iş yokki...

Yeni HP ürününüz için nasıl bir indirim alacaksınız?

Faydalanacağınız indirim sadece eski HP Dizüstü bilgisayarların yenilenmesi doğrultusunda olacaktır. Sadece HP Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar için indirim talep edebiliyor olacaksınız. Diğer talepleriniz reddedilecektir

HP Bilgisayarlar

0 TL – 999 TL arası indirim çeki yoktur

1000 TL – 1999 TL arası 160 TL indirim çeki

2000 TL – 3199 TL arası 320 TL indirim çeki

3200 TL üzeri 480 TL indirim çeki

*Yukarıda belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Gelen kayıt mailine baktım şimdi, şu satırlar var; tabi bu bizim burdan ahmaklarından birinin çevirisi de olabilir.

Memlekette düzgün tutarlı iş yokki...

Yeni HP ürününüz için nasıl bir indirim alacaksınız?

Faydalanacağınız indirim sadece eski HP Dizüstü bilgisayarların yenilenmesi doğrultusunda olacaktır. Sadece HP Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlar için indirim talep edebiliyor olacaksınız. Diğer talepleriniz reddedilecektir

HP Bilgisayarlar

0 TL – 999 TL arası indirim çeki yoktur

1000 TL – 1999 TL arası 160 TL indirim çeki

2000 TL – 3199 TL arası 320 TL indirim çeki

3200 TL üzeri 480 TL indirim çeki

*Yukarıda belirtilen tüm fiyatlara KDV dahildir.

Alıntıları Göster

kimbilir bu maili yazan belki all in one bilgisayarlardan haberdar bile değildir. gerçi ben sordum dahil değil dedi ama ne kadar güvenilir bilemedim. bi de bu hp konusuna sorayım bakalım all in one dan alan var

• Hp kampanyası için hp seri numarası ve laptop fotoları tedarik ederim. İletişim pm.

• Alsatcilar laptoplari amazon prime gununde toplayip sari sitede satmaya basladilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Alsatcilar laptoplari amazon prime gununde toplayip sari sitede satmaya basladilar.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-15-dw2027nt-i3-1005g1-8-gb-ram-256-ssd-15%2C6-inch-871314657/detay

5500e kadar satan var

bu arada, windows kurarken mavi ekran 'da hata alıyor, birkaç farklı windows versiyon indirin, onunla alakalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Hocam bendekine windows 10 kurdum. Dokunmatik kısmını çalıştırmadım. Driverlarını indirdim ama olmadı. Bir bilginiz var mı bu konuda ?

• pervane848 P kullanıcısına yanıt

windows güncellemelerini kontrol edin. hiç güncelleme kalmayana dek indirip yeniden başlatın. sürücü gelecektir. Aynısı bende de oldu.

• pervane848 P kullanıcısına yanıt
    dokunmatik derken hangi dokunmatik hocam

• Fiyatına göre çok güzel makine. Hafif ve şık , 3 saniyede açılıyor. Windows güncellemeleri bitirene kadar touchpad çalışmayabilir. Manuel olarak güncellemeleri denetleyin.

•  touchpad kelimesi bir türlü aklıma gelmedi dokunmatik demişim. Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl  Sanırım windows 10 güncellemesiyle alakalı bir sorun. Günceleyeyim bakalım düzelecek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pervane848

touchpad kelimesi bir türlü aklıma gelmedi dokunmatik demişim.   Sanırım windows 10 güncellemesiyle alakalı bir sorun. Günceleyeyim bakalım düzelecek mi ?

evet, tüm güncellemeleri indirin

• Kampanyayı kaçıranlar üzülmesin, memleketin yardımsever ticaret erbabından 4350TL'den 5299TL'ye kadar 26 ilan mevcut.

https://www.sahibinden.com/bilgisayar?query_text_mf=HP+15-dw2027nt&query_text=HP+15-dw2027nt&sorting=price_asc

Amazon bir kıyak geçip satıcıların isimlerini alıp hesaplarını kapatsa mesela ne güzel olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 16 Ekim 2020; 19:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Kampanyayı kaçıranlar üzülmesin, memleketin yardımsever ticaret erbabından 4350TL'den 5299TL'ye kadar 26 ilan mevcut.

https://www.sahibinden.com/bilgisayar?query_text_mf=HP+15-dw2027nt&query_text=HP+15-dw2027nt&sorting=price_asc

Amazon bir kıyak geçip satıcıların isimlerini alıp hesaplarını kapatsa mesela ne güzel olur..

alan enayi kesin vardır

• amazon'un türk insanına fazla olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz sarı sitedeki ilanları görünce.

hediye gelmiş :)

Amazon HP Laptop - 15-dw2027nt, Intel Core i3-1005G1, 8 GB RAM, 256 GB SSD, 15.6 inç HD. 3700 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 16 Ekim 2020; 19:36:26 >
  • Gece satın alıp sabah iade kampanyasından haberdar olmuş, öğlene kadar başvurumu tamamlamıştım. 25 güne kadar parayı hesaba aktaracaklarına dair mail aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hp kampanyası için sadece seri no yetiyor mu? Amazon amerika dan alınca da geçerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

amazon'un türk insanına fazla olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz sarı sitedeki ilanları görünce.

hediye gelmiş :)

Ne kadara satıyor ? Bu devirde kim kime 4000 tllik hediye ediyor alayı kolpacı sarı sitenin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• nicksizayı kullanıcısına yanıt
    5k :)

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Yuh.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.