Şimdi Ara

Altyapısız eve yan binadan internet çekmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi benim eve 9 aydır altyapı yapılmıyor daha doğrusu takmıyorlar ne kadar uğraşırsam uğraşayım taktıkları yok daha 6-7 ay var gibi yapılmasına fakat bütün sokakta fiber var evimin önünde fiber geçiyor öyle diyeyim bende bir yetkiliye sormuştum ve bana yan binada fiber varsa oraya başvur oraya port açsınlar sen evine kablo ile çek demişti sizce işe yarar mı bunu türk nete detaylıca anlattım ve benden telefon numarası istedi sence olur mu birkaç kişiye daha sordum olur dedi ama emin olmak istiyorum

Altyapısız eve yan binadan internet çekmek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rality -- 21 Ocak 2024; 10:44:23 >

• yazı rengi harika

adeta zeka fışkırıyor renk seçiminden

• yan bina'dan size internet bağlamaz turk telekom

• Sabit telefon başvurusu yap Türk Telekom dan. Mecbur kablo çekecekler. Onla da İnternet kullanırsın. Olmadı twitter dan ceo ümit Önal a yaz. Derdini anlat. Yardımcı olurlar.

https://twitter.com/umitonaltr?s=20
  • Merhaba, adresiniz için işlem yapılır. Farklı binadan kendi dairenize kablo çekimi yapılmaz. Ekip arkadaşlarım detaylı adres kontrolü yaparak size ulaşacaklar. 👍
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt

neredeyse her gün ümit onala yazıyorum hiç yardımcı olmuyorlar.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

sabit telefon derken nerden kablo çekecekler o süreç nasıl oluyor

• Ev telefonu al port açılacaktır fazla tantanaya gerek yok.

• SupervisorFatih kullanıcısına yanıt

cahilliğimden soruyorum kusura bakmayın altyapı evime bağlanmadan port açılsa internet olur mu ki?

• rality R kullanıcısına yanıt

Olur. En kötü adsl den bağlarlar yine bağlarlar. Sonra vdsl e geçersin

• peki ev telefonuna ayrı internet aboneliğine ayrı para mı ödeyeceğim hangi firmada ev telefonu var bide arayınca ne diyeyim ev telefonu açtırtıcam mı diyeyim sadece

Güldürennet altyapı sorguda ne çıkıyor?

• Altyapısız eve yan binadan internet çekmek?

Telekom ilçe müd. gidin, sabit ev telefonu bağlatacağım deyin. İnternet hizmetide almak istiyorum deyin. Arkadaşların dediği gibi tel bağlanınca adsl veya vdsl kullanırsınız. Tele ayrı fatura kesilse de, birkaç ay sonra neti yalına çevirir, teli kapatırsınız.

• hocam bana zaten 10 mbps internette yeter şuan 16 mbps uydudan alıyorum ping çok oluyor ama reşit değilim telefondan ailemin üzerine yaptırsam oluyormu?

Olur.

• telekom fiyatları fazla tuzlu başka ev telefonu yapan firma varmı?

Tuzlu olsun, tuzu olmazsa tadı olmaz. 

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

Altyapı sahibi Telekom, hat çekmeden nasıl olacak.

Birde Türksat'a danışın, belki kendi altyapısı ve Telekom altyapıdan sonuç çıkar.

• turkcell de mevcutmu bu onlar yaparmı ama burda altyapısı yok gerçi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.