Şimdi Ara

Türknet Yalın İnternet + TV paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu ayın başında geçiş yaptığım Türknet bugün arayıp yalın internetin karasal yayınların illegal izlenmesini önlemek için gibi bir şeyler zırvalayarak 50tl türknet+ 39tl dsmart (ya da öle bir şey) önerdiler.Bunu kabul etmezsem 115 tl faturamın olacağını söylediler. Benim faturam aylık 100tl ve ilk faturam kesilmedi bile. Daha 2. haftada arayıp zamdan bahsediyorlar. Dsmart ve ya her ne zımbırtı ise almayı düşünmüyorum çünkü uydu işimi görüyor. Üstelik biraz işgillendim sonradan kitleyecekler diye. Türknet tarafından arananınız oldu mu? Sitede zam haberi göremedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Dolandırıcılar inanmayın sakın faturanız değişmeyecek. @TurkNet Destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, yapılan bu aramalara itibar etmemenizi rica ederim. Bu konuda hukuki yollara başvuru yapıyoruz. Sizde bu dolandırıcılık girişimlerini polise ve savcılıklara ihbar edebilirsiniz. Sadecewww.turk.net ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılan bilgileri dikkate almanızı rica ediyoruz. Sizinle iletişime geçtiğimiz resmi numaralar için de turk.net/destek adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Anladım, hızlı cevap için teşekkür ediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geçen hafta bende türknet bağlattım. bu hafta 2 kere 0212 990 00 24 numarasından arandım. 139tl olan faturamı eğer tv eklenirse 109tl ye düşeceğinii tv içinde taahhüt vermem gerektiğini söylediler.

• dogus87 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size yapılan arama TurkNet'e ait değildir. Bu şekilde bir kampanyamız bulunmamaktadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.