Şimdi Ara

AC: Unity Sistem Gereksinimleri!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft optimizasyon konusunda bu sefer kendini aşmış ama iyi anlamda değil...

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (Sadece 64-bit ile çalışıyor)

İşlemci:
    En Az: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz ve üstü
    Tavsiye edilen: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz ve üstü

RAM:
    En Az:
    6GB ve üstü
    Tavsiye edilen: 8GB ve üstü

Ekran Kartı:
    En Az: NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD 7970 ve üstü
    Grafik RAM'i minimum 2 GB olmalı.

Tavsiye edilen: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X ve üstü
    Grafik RAM'i, 3 GB ve üstü olarak tavsiye ediliyor.

Ses Kartı: DX9.0c destekli olmalı.

Depolama Alanı: 50 GB boş sabit disk alanı gerekli.

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/

• Bu gereksinimle bu oyun satmaz minimumu fx 8350 olacak öyle mi ? Minimum R9 280X in mi olacak . Yalan haber olduğunu düşünüyorum gerçekse de ayıp ne diyeyim donanım sattırmak için...
  • burcumlop2 B kullanıcısına yanıt
    Ubisoft'un kendi blogunda yayınlandı, yani resmi gereksinimler. Ama gerçek olmayacak kadar absürtler. Bu gereksinimlerle oyunu PC'de nasıl sattıracaklar merak ediyorum.
  • evet bende az önce gördüm.

Ubisoft birkere adam gibi bir iş yap, rezalet ya bu ne böyle arkadaş.

adamlar resmen nvidia tarafında 7xx seriisini eskitme operasyonunu başlatmışlar. AMD ' de gene 290X istemiş veya üstü demiş dur daha yeni serii çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ekim 2014; 3:04:40 >
  • Ekran kartlari konusunda biraz ucmuslar ama islemcide daha fazla optimizasyon yapmlari mumkun degil gibi cunku gameplaylerden falan gordugum kadariyla ya da trailer larda cook fazla yapay zeka var hemde cok fazla var o yuzden yuk islemciye binecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc de ne önlem alırsak alalım nasıl olsa bir şekilde kırıyorlar diye çemkiriyordu adamlar. madem bunlar pc ci o zaman en iyi donanımı alsın bize ne diyerek bir nevi de nvidia amd intel ile de gizli anlaşma içindeler bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 24 Ekim 2014; 12:05:49 >
  • bu oyunu şu sistemle oynar mıyım diye gelip soranlara bunları mı göstereceğiz yahu ayıptır adamlar bize küfür eder dalga mı geçiyorsun diye.bu kadar iyi sistem gerektiren bir oyun olduğunu sanmıyorum muhtemelen hiç uğraşmadılar pc optimizasyonu için korsan kullanılıyor diye.ucuz satmayı deneyin bakalım korsan mı kullanılıyor.
  • Iyi ben kurtarmisim paçayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse sistemim yetiyor gonul rahatligi ile oynarim desem yalan olur cunku ac serisini sevmiyorum

• Boş istekler istedikleri kadar yüksek yazsınlar gtx 680 hala çok güçlü bir kart yeni nesil 600tl kartlar oynatmiyacak yani yemezler ubisoft

• Eğer bu haber gerçekse gerçekten ayıp yaptıkları.
  • oha umarım bu gereksinimlere değer bir oyun görürüz
  • Yüksek zümreye hitap eden bir oyun olacak herhalde.

• En az fx8350 tavsiye edilen fx8350 waooww

• Bizim FX 6300 ü adamdan saymamışlar.
  • Zenyxia kullanıcısına yanıt
    yalnızca bu kadar mı sistem istemişler tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde bile bu oyun takılma yapar zaten firmanın bütün oyunları optimizasyon özürlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zobu1907 -- 24 Ekim 2014; 18:21:27 >
  • 280x diyelim suna en az olmasi gereken kart yaparak psikolojiye oynuyorlar bence millet 280x'i adamdan saymasin daha kuvvetli kartlara baksin diye.oyun firmalari dusuk sistemde calisacak diye hava atar bunlar da tam tersini yapmis.bu oyun bozmamis miydi yav oyun guzel olsa neyse diyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankatree

Neyse sistemim yetiyor gonul rahatligi ile oynarim desem yalan olur cunku ac serisini sevmiyorum

Doğru diyorsun hocam 15 dakka sonra sıkıldım yeminle. Huc zevkli değil zaten fiyatlarıda yüksek hiç almam ben :) pc de herkes korsan kullandığı için gucikligina böyle yapıyorlar çokta umrumuzdaydi sanki:) ubisoft bu güven olmaz pc oyunu dedimmi.. ama gta5 oynadım cidden optimasyon iyiydi. Ps ve xbox da ama gta4 un ps xbox sürümüne bakin oyun kasiyor bildiğin:D şu durumlarda oynamamak yada fiyatının düştüğü zaman almak mantıklı diğer türlü işkence. Watch dogs millet öve öve bitiremedigi oyun Çöplükten başka birşey değil 5 kuruş vermem ben. Cod serisine laf atarlar ama cod kadar konusu ile iyi oyunlar çok az hersey grafik değil ama grafik de çok kötü olmamasi gerek grafik-konu ilişkisini bilmeleri gerek firmaların

• Donanım firmaları ile anlaşmaları var herhalde. Tabi ki de benim Phenom 955 BE bu oyunu açacaktır.
  • kart için üst modellerden korkmuyorum 680 kaldırır bunları yüksek ayarlarda ama şu vram ı bile bile yüksek isityorlar textureleri abartıp arıtıyorlar çünkü yeni kartların hepsi min 3gb vram ile geliyor sırf onları satmak için..

en iyi örnek watch dogsdu.. en baba karttan sli yap eğer kart 2gb vrama sahipse textureler very high da oyun donuyordu.

son of rome da öyle olmamıştı ama umarım bu da bunun gibi olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.