Şimdi Ara

Ekran kartı tamiri yapan yer tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
8
Favori
6.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi hangi ekran kartı tamiri yapan firmayı araştırsam hep memnun olmayan yüksek bir kesim var ekran kartı tamir ettiripte memnun kaldığınız yer varsa yardımcı olabilir misiniz ?

• Valla hocam ben 2-3 ay sadece kartı verebilecek firma araştırdım hepsini öğrendim artık ne olduklarını. Şuan piyasada Profix ve Enigma'dan başka güvenilir adam yok. Aslında bir tane daha var ama onu bilerek önermiyorum çünkü biraz egoist bir insan prensibim gereği 2GB ve altı kartları yapmıyorum demişti bana onun da youtube kanalı var oradan görmüştüm onu sırf tavırları yüzünden muhattap olmamıştım daha. İsmini vermediğim kişi ile birlikte Profix ve Enigma dediğimiz kişiler aslında arkadaşlar birbirlerini tanıyan hepsi de birbirlerini öneren kişiler.

Enigma dediğim arkadaşların kanalı bu ;

Bu da Profix ;

youtube
    NOTEBOOK VE MACBOOK ONARIM SERVİSİ PROFESYONEL ONARIM ÇÖZÜMLERİ KADIKÖY / İSTANBUL WhatsApp: 0541 430 98 79 www.profixelektronik.com www.profixelektronik.net
    https://www.youtube.com/c/ProfixElektronik/videos

İkisiyle de görüş benim kartıma Enigma 50₺ daha ucuz fiyat vermişti. Hangisiyle anlaşırsan ver kartını yapsınlar. 3 ay da garanti veriyorlar yaptıkları iş için. Diğerlerini salla hepsi çakal sürüsü. Özellikle de Ensa'dan uzak durun. Onun da youtube kanalı var Ercan Salurlu diye tam üçkağıtçı :)

• Kart yaptırmadım ancak youtube da teknik takip isimli bir kanal var adam işinin ehli gibi videolarını bir izleyin dilerseniz iletişime geçip oraya yollayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Kart yaptırmadım ancak youtube da teknik takip isimli bir kanal var adam işinin ehli gibi videolarını bir izleyin dilerseniz iletişime geçip oraya yollayın.

https://forum.donanimhaber.com/ensa-bilgisayar-teknik-takip-guvenilir-mi--148600093 yorumları okursanız demek istediğimi anlayacaksınız :) @Sunstorms

• Yanlış anlaşılma olmasın amacım herhangi bir firmayı kötülemek ya da karalamak değil yapılmış olan yorumlardan yola çıkarak söylüyorum

• burak7179 B kullanıcısına yanıt

Yukarda sizinde söylediğiniz gibi hakkında şikayet olmayan servis yok maalesef en güvenilir olarak bilinen servisler içinde aynı tarzda binlerce yorum mevcut ! Çünkü ülkemizde tam profesyonel ekipmanlarla ve okullu elemanlarla iş yapan işletme sayısı oldukça az...

Tamir ettirmeyi denemek riske girmek yada yeni kart almak size kalmış kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Yukarda sizinde söylediğiniz gibi hakkında şikayet olmayan servis yok maalesef en güvenilir olarak bilinen servisler içinde aynı tarzda binlerce yorum mevcut ! Çünkü ülkemizde tam profesyonel ekipmanlarla ve okullu elemanlarla iş yapan işletme sayısı oldukça az...

Tamir ettirmeyi denemek riske girmek yada yeni kart almak size kalmış kolay gelsin.

@Sunstorms bi tek bu Profix Elektronik firmasıyla ilgili bir şey bulamadım bu firmanın da youtube kanalı var

• burak7179 B kullanıcısına yanıt

Herkesi mutlu etmek cidden zordur bir yollayın bakalım umarım sonuç iyi olur.Ekran kartı tamiri yapan yer tavsiyesi 

• Bakalım belki bu konuda tecrübeli 1-2 arkadaş yazarsa daha rahat bulabilirim

• Profix ve enigma var şuanda güvenilir. Enigma zaten ensa'dan yani teknik takip isimli yerden gelen bozuk diye itelenen kartları tamir edip ayağa kaldıran firma bu arada. Bu ikisini öneririm ben. Benimde kartım arızalı ben elden vermek istediğim için sanırım Profix'e vereceğim. Çünkü Profix daha yakın araç ile hemen gidip gelebilirim. Enigma bayağı uzak bana araç ile gitsem bile gidiş geliş uzun sürecek. Elden vermek istiyorum çünkü sorunu net bir şekilde anlatmak istiyorum. Kargo işini sevmiyorum çünkü gidip gelmesi uzun sürüyor.

• Hocam benimde R9 290 kartım var tamire vericem profix düşünüyorum siz verdiniz mi kartınızı oraya

• crazyserkan3 kullanıcısına yanıt

Hocam ben daha vermedim nasip olmadı 1-2 ay içinde vereceğim kartı iş güç yoğunluk derken fırsat kalmadı kartı vermeye.

• Teknokta Bilişim RX5700 RX580 izmir ekran kartı tamiri tavsiye

Ekran kartı tamiri yapan yer tavsiyesiteknokta bilişim |
    Bilgisayar Teknik Servis - Teknokta Bilişim
    https://teknoktabilisim.com/bilgisayar-teknik-servis-hizmetleri

• baya olmuş ama bana da lazım sağlam bir tamirci siz ne yaptınız?

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Hocam ben vermedim tamirciye. Yalan söylemeye gerek yok. Şansımı deneyeyim dedim kartı en ince ayrıntısına dikkat ederek nazik bir şekilde fırınlama işlemi yaptım evde aşağı yukarı 5-6 ay oldu hala sorunsuz kullanıyorum kartımı o kadar oyun oynadım bitirdim hala da girer oynarım yani en ufak bir sorun yaşamadım. Hatta boşta 29 derece de oyun oynarken de en son 60 dereceleri gördüm daha da üstüne çıkmıyor kart yeri geliyor 60 derece bile olmuyor şuan memnunum. Şu da var tamirciye verecek olsaydım Profix'e verecektim kartı. Aralıksız 2 ay boyunca Forza Horizon 4 oynadım bir kere bile sorun çıkmadı bir sorun olsa bu oyunda belli ederdi kendini çünkü karta aşırı yüklenen bir oyun. Daha niceleri ile denedim paşa paşa çalışıyor bakalım umarım böyle devam eder.

• tamam merak ettim verdin de sonuç ne diyeEkran kartı tamiri yapan yer tavsiyesi fırınlama sakat iş şansına sağlam çıkabiliyor umarım uzun süre gider kartınEkran kartı tamiri yapan yer tavsiyesi benim sapphire r7 250x o kadar süper kart olmasa da günlük kullanımda yetiyordu psu bozulunca oda görüntüyü kesti 2 fandan biri dönüyor sadece fırınlık iş mi bilmiyorumEkran kartı tamiri yapan yer tavsiyesi 

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Profix ile iletişime geç o zaman.

• bakalım forumda alt linktekini tavsiye ettiler yazdım cevap bekliyorum

Ekran Kartı Tamiri (Garantili) | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.