Şimdi Ara

5.20 ile kaza yaptım. Bu araç tamir edilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçinde eşim ve 1 yaşında bebeğimle bu araçtan ufak sıyrıklarla çıktık.
    110 km hızla giderken ani direksiyon kırıp kontrolümü kaybettim.
    Araç yolun kenarında 4 metre yükseklikten düştü takla attı.
    Umarım kimsenin başına gelmez.
    Sizce ne yapmalıyım. Kaskom yoktu malesef. Daha doğrusu onay bekliyordum ödeme için.
    Çok üzgünüm ve psikolojim kötü.

4 gün sonra edit: Şu an daha iyiyim daha sakinim. Araç 1 saniyeden az bir zamanda sola çekip sonra DSC ile yola aldı ama tabi refleksim sola girdiği an sağa çekme isteği uyandırdı. Ani sağa kırdım sonra sağ sol sağ sol şeklinde 10 saniye kadar uğraştım.

Araç arkaya döndü yola aldı spini durdurdu anca geri geri su kanalına uçtuk. A sütunu tarafına yani benim üzerime olacak şekilde 80 km civarı hızla vurduk. Yarım takla attık ve 15 metre kadar sürüklenmeye devam ettik.

En son ters olarak durduk.

Hiç dokunmasam yola almıştı ama bunu o an düşünemedim malesef.
    5.20 ile kaza yaptım. Bu araç tamir edilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtsaykopat -- 25 Haziran 2017; 12:53:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bmw ne kadar saglammis vay be.Gecmis olsun hocam.

• Tamir etmeye kalkmayın bile derim astarı yüzünden pahalıya gelir.. Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike Tyson

Bmw ne kadar saglammis vay be.Gecmis olsun hocam.

Sağlam mı değil mi bilmiyorum ama arkada eşim emniyet kemeri takmıyordu. İçerisinde yumuşak materyal olması iyi yönde etkiledi diye düşünüyorum. Çok fazla sağa sola vurduk vücudumuzu ve kafamızı ama çok şükür iyiyiz. Bebeğimde hiç sıyrık bile yok en büyük tesellimiz.

• Allah beterlerinden korusun geçmiş olsun Hocam.Malum sitede çıtır hasarlı,foruma göre pert.

• quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Allah beterlerinden korusun geçmiş olsun Hocam.Malum sitede çıtır hasarlı,foruma göre pert.

Yaptırırsam kesinlikle bilgi vermeden satmam ama. Kabin sağlam bu arada. Çok şaşırdım sonra fotoğrafı görünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

Allah beterlerinden korusun geçmiş olsun Hocam.Malum sitede çıtır hasarlı,foruma göre pert.

Yaptırırsam kesinlikle bilgi vermeden satmam ama. Kabin sağlam bu arada. Çok şaşırdım sonra fotoğrafı görünce.

Dogrudur Hocam.Sağlam araç.Takla kazalarinda ufak tefek siyriklar ile kurtulmaniz yuksek.Bilgi verin kesinlikle.Boyle basina gelipte insanlik disi davranislar yapan var.Geçmiş olsun.

• Yazık olmuş E39 a.Ama size zarar gelmemiş Allah a şükür.

Bence bu halde hurdaya çıkartıp satın derim.

• Gecmis olsun sukur ki basiniza is gelmemis. Yaptirmak yerine hurdaya cikarip satmak daha mantikli gorunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

• Hocam bu araba yapilmaz ki..
    Gecmis olsun , cana gelcegine mala gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -O-N-U-R- -- 23 Haziran 2017; 2:12:53 >
  • hocam kazanın şokuyla konuyu açmışsınız iki hafta sonra bu araba toplanır mı oha diye kendin dersin.
  • hocam geçmiş olsun
  • Kasko olmaması sıkıntı, geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun çok rahat toplanır , eskisi gibi olmaz ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArslanF

Geçmiş olsun çok rahat toplanır , eskisi gibi olmaz ama.

Yarın yaklaşık masraf çıkarılacak bakalım. Sizin tahmininiz nedir?

• Merhaba,

Öncelikle çok geçmiş olsun. Araç toplanacak olsa da kesinlikle toplamam ben olsam. Bu araç ile defteri kapatıp hurda halinde satar geçerim, fotoğrafına bile bakmam. Dün bende bi kaza atlattım ki Allah büyük. Dikkat edelim dostlar..

Kazasız belasız sürüşler.

• aracın ana hatları büyük deforma olmuş. Yan direk, tavan kuşakları, tavan omuz bölgesi gitmiş. Asıl aracın platformu yani tabanın durumu belli değil. Mesela A sutününü pompa vurup düzeltecekler, üst sacınıda geldiği kadar düzeltip sonra macunu basacaklar. A sütununu yenisi ile değiştirmek bile size 5 binden başlar ki yenisini bulasınız.. yapacak adam gidip hurdacıdan kesip montajlayacak. Sonraki kazada puf. kuş serisinden hallice.
    sadece Dış karoseri parçaları hasar görmüş olsa düşünülür ancak bu araçtan artık hayır gelmez. Düşünmeyin bile. satın hurdacıya bu şekilde gitsin.
    Canınıza birşey gelmemiş araç önemli değil
  • Hocam psikolojiniz hiç kötü olmasın hicbirinizde yara bere yokmus, giden arabanin yerine yenisi daha iyisi gelir insallah ya sizlere birsey olsaydi.

• Çok geçmiş olsun.

Araç toplanamaz diye birşey yok. Vaktiniz ve bilginiz varsa kendiniz organize edebilirsiniz.Yoksa bu haliyle hasarlı araç olarak malum ilan sitesine koyup teklif toplayıp satarsınız. Vasıta bölümünde Hasarlı Araçlar bölümü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mp_ -- 23 Haziran 2017; 3:14:31 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.