Şimdi Ara

27 yaşındayım hiç bir baltaya sap olamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
8
Favori
12.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 27 yaşındayım yüksekokul artı aöf işletme mezunuyum. Seyyar satıcılık yapıyorum. İş bulamadım. Hiç sevgilim de olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 3 yil sonra ki halim.Bende 2 yillik myo mezunuyum ordan 4 yila tamamlamak icin aof isletme gectim tek ders kaldi hayatimda hic calismadim hayatin calisarak gececegini dusunmuyorum.1 kez sevgilim oldu.Tuzum biraz kuru calismasam tek basima yasayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 3 Ocak 2020; 13:36:52 >
  • Seyyar olarak ne satıyorsunuz?
  • Sebze meyve gıda kuruyemiş vb.

• yani kar marjı düşük şeyler satıyorsunuz? şimdi diyelim dom 20kg domatesi halden 3tl ye alsanız 5tl ye satsanı, net karınız 40TL
    daha çok kazandıran işler kovalamanız gerek.
  • günlük net karınız ne kadar oluyor ortalama? aylık net kazancınız 3000tl yi geçiyorsa sorun yok,ama altındaysa yeni girişimler peşinde olmalısınız.
    siz işletme mezunusunuz,iktisat,muhasebe,işletme yönetimi dersleri aldınız. keşke bir de girişimcilik dersi zorumlu olsa
    çoğu kişi girişimci ruhtan yoksun.
  • izin alıp da mı satıyorsun izin almadan belgesiz falan bu işe girilir mi ?
  • dışarıdan söylemesi kolay dersin belki ama enseyi karartmaya gerek yok.

kendine bir hedef koy. en basitinden günde 4 saat ayır, 2 ay içinde rusçayı çatpat sök. turizm her sene rekorda,üstelik okumuşsun. yapabilirsin.
  • Okumak filan boş iş, herkes okudu, okuyor, Farklı birşey üreten, bulan para kazanıyor

• Sayın genç iş adamları bursada açılacak olan araba faprikasında çalışım bu elektrüklü arabanın ustası bayisi servisi yok yaşadığınız yerde bir tane servis neden açamayasınız. Bu arabayı normal bir sanayi götürüp bakımı yapılamaz , çünkü üstadı çırağı kalfası servisi yokk , bir servisini açıp yedek ve bakım işi neden yapılmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: rukaplan

dışarıdan söylemesi kolay dersin belki ama enseyi karartmaya gerek yok.

kendine bir hedef koy. en basitinden günde 4 saat ayır, 2 ay içinde rusçayı çatpat sök. turizm her sene rekorda,üstelik okumuşsun. yapabilirsin.
    Mantikli bir yöntem hocam takdire şayan
    Ayrica bu yöntemle karı kız da düsürebiliriz demi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anca masraflar çıkıyor, yediğim içtiğim kâr kalıyor. Öyle büyük bir sermayemde yok malesef

• Ne arar bende servis sermayesi hocam ? Hem ilk önce firma kendi servislerini kurar sonra özelde çoğalır.

• @asosyal yaratik

Şuan izinsiz hocam, bir dönem vergiye tabi oldum gerçek usulde deftere tabi tutuldum. Her ay kdv, muhtasar ve poşet ve stopaj beyannamesi verdi muhasebeci artı mart aylarında gelir vergisi.

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    elektrikli araç tamiri,benzinli araç tamiri gibi değildir.
    çoğu aksamlar elektrikle ilgili olduğu için. mekatronik, elektrik-elektronik mezunları bu tamir işinden anlar.

elektrikli araç teknisyenliği bu bölümde kendini yetiştirip geliştiren gelecekte iyi paralar kazanır.
  • Sıkma canını 27 yaş henüz herşey için erken. Bende 3 yıl önce 27'ydim ve işim eşim yoktu mezun olduktan sonra alanımda iş bulamakta çok sıkıntılar çektim. 3 yıl içinde hem evlendim, hem güzel bi iş sahibi oldum hemde çocuğum olacak şimdi. 35 yaş üstü bile bu sıkıntıları çekiyor bu devirde, öyle çok tanıdığım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 3 Ocak 2020; 15:41:24 >
  • er kişinin sermayesi para değil,akıldır ve bilgidir.

şimdi sen seyyar olarak meyve sebze,kuru yemiş satıyorsun değil mi? o vakit işleri büyüt,mesela semt pazarlarında da tezgah aç.
    sonra seyyar olarak sattığın şeyleri gittigidiyor'da da satışa koy. böylece 7/24 satış yapma imkanın olur. internetten domates,yeşil sebze satamazsın,ama kargoda bozulmayacak ürünlerden satabilirsin. patates,ceviz,fındık,kuru üzüm v.s

örnek.https://www.gittigidiyor.com/supermarket/3-kg-kaman-cevizi-ince-kabuklu-ceviz_pdp_500470014

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Mantikli bir yöntem hocam takdire şayan
    Ayrica bu yöntemle karı kız da düsürebiliriz demi hocam?

Alıntıları Göster
    Düzenli sex için evlenmek lazım tabi bunun içinde gelir gerekiyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.