Yarbay
07 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 1702 (Bu ay: 5)
Gönderileri

barınma sorunuyla ilgili yapılmış güzel bir belgesel.


Cüneyt Özdemiryoutube
. Bidolubaskı Cüneyt Özdemir bardaklarına ulaşmak için ► https://www.bidolubaski.com/cuneytozdemir — Patreon'dan destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek Cüneyt Özdemir Katıl Butonuna basmak için ►https://www.youtube.com/channel/UCkwH... Ethereum ile destek olmak için► https://etherscan.io/address/0x5ad5e27a99b1198ef3c6b2fe3046d6c0d542bb33 Solana ile destek olmak için► https://explorer.solana.com/address/BMHLWsh3kUMPtXYQp35btHE8KRJaDRfkLLcApmdw83Zy — Türkiye, özellikle pandemi sonrası dönemde ekonomik olarak buhranlı bir dönem geçiriyor. Gıda, otomotiv gibi sektörlerde fazlasıyla hissedilse de enflasyonu gerçek anlamda görebildiğimiz alan gayrimenkul oldu. 1 yıl öncesine nazaran ortalama %150 oranında artan kira ve konut fiyatları 'barınma' gibi oldukça temel bir ihtiyaç unsurunu tehlikeye atıyor. Devlet %25 sınırı gibi çeşitli yöntemlerle bu probleme bir set çekmeye kalksa da, hem ev sahipleri hem de kiracılar ardı arkası gelmeyen bir zam sürecinin içinde. KYK yurtlarına yerleşemeyen üniversite öğrencileri, öğrenim gördükleri illere kira fiyatlarının çok yüksek, özel yurtların da çok pahalı olması sebebiyle gidememeye başladı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar artan kiralar sebebiyle kendilerini bir anda şehrin çeperlerinde bulmaya başladılar. Artan enflasyona uygun bir kira belirlemeye çalışan ev sahipleri ise belki de konutlarının en değerli olduğu zamanı yaşıyor. Cüneyt Özdemir Medya'nın yeni hikayesi; "Barınamayanlar" belgeseli, Türkiye'nin yaşadığı tüm bu alengirli süreci anlatıyor. — Tüm Videolar ► http://bit.ly/cuneytozdemirvideolar Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemiryoutube — Sosyal Medya ► http://instagram.com/cuneytozdemir http://twitter.com/cuneytozdemir — #cuneytozdemir
https://www.youtube.com/watch?v=P6DwHuWPsZM

İBB'den tüm çalışanlarına 27 bin lira promosyondünya gazetesi
İBB'den tüm çalışanlara 27 bin lira promosyon
https://www.dunya.com/ekonomi/ibbden-tum-calisanlara-27-bin-lira-promosyon-haberi-670461

buradakilere bakıyorum bilmem kaç bin içindeyim. tıp mı,yazayım,hühendislik mi,hukuk mu?

bu meslekler arasında dağlar kadar fark var. önce ne olmak istediğinize karar verin ondan sonra üniversite tercih edin.

Adam tıp okumak istiyordur da tıp a puanı tutmuyordur da diş hekimliği,eczacılık,hemşirelik falan yazar bu gayet normal. ama tıp gelmiyor mühendislik yazalım,hukuk yazalım bilmem ne yazayım demek bence anormal bir durum.


bakın ne istediğinizi bilmeden üniversite tercihi yaparsanız hayatınız boyunca sevmediğiniz bir işi yapıp mutsuz olacaksınız.

Sınavda kötü puan almış umutsuz vakalar için umut olmak için buradayım. evet düşüt puan almış olabilirsiniz ama bu dünyanın sonu değil. 2 yıllık bölüm okuyup 6 yıl tıp okuyandan daha yüksek paralar kazanma imkanı sunan meslekler var.

3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkede neden kimse ben gemi kaptanı olacağım demiyor? halbuki maaşları çok iyi.

oruç tutanlar 16 saat sigara içmeden durabiliyorsa geriye kalan 8 saatte pek ala durabilirler. yeterki istesinler.

her ay sigaraya vereeğiniz 700tl parayla da sağlık sektörü hisse senedi fonu falan alın.

15 Mart 2022 tarihi itibariyle 10bin TL sermaye ile başladığım uzun vadeli temettü yatırımım. Hisselerin ortak özelliği ihracatçı şirketler olmaları ,sadece enerjisa ve ismen istisnadır. 2035 yılına kadar maaşımın %30 ile yeni her ay ekleme yapacağım. elime geçen ekstra para,temettü ödemesi falan olursa onlarla da eklemeler yapacağım.Uzun Vadeli Temettü Yatırımı Günlüğüm

not: Büyük borsa ve hisse düşüşleri alım fırsatı olarak değerlendirilecek.

uzun vadeli Temettü yatırımcılığında Fiyat bazlı değil lot bazlı düşünmek gerektiği için sadece lot sayılarını yazıyorum.


Fidanı diktik şimdi her gün onu sulamasını ,gübrelemesini ve bakımını yapacağım.

gün gelecek koca bir ağaç olacak ve meyveler verecek.

Uzun Vadeli Temettü Yatırımı Günlüğüm

“İnsan, en çok vakit geçirdiği 5 kişinin ortalamasıdır.” deniyor.


bu durumda benim durum çok vahim. etrafımdaki insanları düşününce acilen radikal kararlar alıp iş yerimi hatta yaşadığım şehri değiştirmem gerek.

Türkiye de 7 milyon Bireysel emeklilik sistemine dahil kişi varmış ama bunların en az 5 milyonu BES e kesilen parasının nereye gittiğini hangi fonda işletildiğini bilmiyor. ve bu BES fonlarını istediğinde yılda 6 defa değiştirebileceğini bilmiyor.

fon değişikliği hakkında bilgi isteyen varsa yardımcı olabilirim.

DEEPFAKE İnsanları Kandırmaya Başladı!

Bebar Bilimyoutube
VİDEO METNİ VE YARARLANDIĞIM KAYNAKLAR: https://bebarbilim.net ► Bebar Bilim'e Destek Olun!: https://bit.ly/36ASr9R Patreon'dan destek olmak için ► https://www.patreon.com/bebarbilim ► BebarScience (İngilizce Kanal): https://bit.ly/2R0gIkT ► BebarWissen (Almanca Kanal): https://bit.ly/34y3UGz ► BebarBilim Discord Sunucusu: https://discord.gg/WQpEvQ4 İçerikler ayrıca "aklingolgesi.com"'da: https://www.aklingolgesi.com/brand/bebar-bilim/ bebar bilim'i sosyal medyadan da takip edin: Instagram ► https://www.instagram.com/bebarbilim/ Twitter ► https://twitter.com/BebarBilim Facebook ► https://www.facebook.com/bebarbilim Tüm Videolar ► https://bit.ly/2zVVMS1 Yeni videoları kaçırmamak için ► https://bit.ly/2FkZR8e Oynatma listeleri: Klasik Fizikten Kuantum Fiziğine ► https://bit.ly/337BSDJ Dünyayı Değiştirecek Teknolojiler ► https://bit.ly/2q2Lxul Psikoloji ► https://bit.ly/34xfFNh Teknoloji ve Gelecek ► https://bit.ly/2R3twXY Eğitim ► https://bit.ly/34J32Pa
https://www.youtube.com/watch?v=O8bMMygOQLA
Hakkında
Konum: Artvin, Merkez
Forum İmzası:
''Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur.
Başkaları korktuğunda aç gözlü ol.''
Warren Buffet
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
TV
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Casper
Fotoğraf Ekipmanları
Sony a6000
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
SanDisk ultra ıı 240gb
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Zyxel vdsl
Beyaz Eşya
Beko
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Mesaj Sayısı: 5.233
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24.099
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 228.790 (Bu ay: 2.962)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 69.799 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.