Şimdi Ara

YAŞIM 17 VE HALA SAKAL YOK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17 yaşındayım lise son sınıfa geçtim ve hala sakal yok. Pek fazla takmıyorum ama bir erkeğe sakal güzel imaj veriyor. Daha bu yaz yeni yeni minik tüyler çıktı. Bıyık bölgesinde 15-20 tane belli olmayan tüy, çenede ve yanlarda 10-15 tane tüy var. Dokununca ben hissediyorum ama başkasının uzaktan görmesi imkansız. Ulan bakıyorum ortaokul bebelerin de tüylü tüylü kızanlar, birde bana bakıyorum temiz,pak bir vatandaş. Ulan ben mi çok yetersizim yoksa onlar mı hormonlu. Boyum 178 ve uzamaya devam ediyorum zaten 9. sınıftan 12. sınıfa kadar 20 cm falan arttım. Acaba hala gelişmekte olduğum için olabilir mi?

• Her insan aynı değil bazılarında geç çıkar. Fazla kafaya takma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben lise 2'ye geçtim Allah izin verirse ekim'de 16 olacağım benimde abartılı bıyık çıkıyor ama sakal çıkmıyor az bir şey tüy çıkıyor veya 1 2 kıl o da kötü durmasın diye cımbızla çekiyorum. Sizde isterseniz çabuk çıkması için bi kaç kez kazıyın o tüyleri pişman olmayın daha gür çıkacaktır diye umut ediyorum. Bazıları yalan diyor ama yalan olsaydı diğer kıllar niye bu kadar kısa sürede uzuyor önceden onlarda böyle değildi jilet vurmadan önce bence kazıyın tüylerinizi.
  • Ayda 1 düzenli alıyorum jiletle hafif hafif arttı işte
  • Sakalların da bıyığın da kaşların ortasında çıkan kılların da Allah belasını versin! Sen gürleşmiş sakalları yazın bu sıcağında yapış yapış terleyerek almanın ne kadar zevksiz bir olay olduğunu biliyor musun? Şükrü şükür...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu sitede buna benzer bi konu görmüştüm sarımsaklı bi karışım sürünce iyi geliyormuş galiba bi nette ararsan iyi olur.
  • Amaaan dert ettiğin şeye bak bro.Sakal nasıl olsa çıkacak olan bir şey.Şuan sakal karizmasından mahrum kapsamda bi 5 sene sonra sakalın çıkacak.Mesela benim 6. Sınıftayken bıyığım,7. sınıftayken sakalım çıktı şu an bir hafta tıraş olmayınca IŞID militanına dönüyorum.Şuan avantaj ama bi 5 yıl sonra herkesin sakalı çıkacak zaten.Bunun avantajı yok olup gidecek.Ama benim boyum 1.69.18 yaşındayım daha da uzamaz:/.Senin boyun uzun mesela şükret bence durumuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala uzuyo hatta ben bi ara boyu cok dert ediyordum. 9 dayken 1.58 di simdi 1.78 daha da uzamaz bence ya babam 173 zaten annemde 160 civarlari.

• Benim de yaş da aynı, durum da.. Ama ben memnunum, kesmek zorunda falan değilim, rahat yani. İlerde zaten çıkar inşaallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat Tarçın

Benim de yaş da aynı, durum da.. Ama ben memnunum, kesmek zorunda falan değilim, rahat yani. İlerde zaten çıkar inşaallah.

Boydan hafif kurtarıyoruz da, sakal olmayınca çocuk gibi duruyorum. Sesim de borazan mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintsComming

quote:

Benim de yaş da aynı, durum da.. Ama ben memnunum, kesmek zorunda falan değilim, rahat yani. İlerde zaten çıkar inşaallah.

Boydan hafif kurtarıyoruz da, sakal olmayınca çocuk gibi duruyorum. Sesim de borazan mübarek.

Üniversitede de çok sıkıntı edersen, çıkmazsa jilet vurarsın istersen ama bence dokunma hiç, rahat ol sen, bizim arkadaşların sakalı çıkıyo da ne oluyo sanki.

• quote:

quote:

quote:

Üniversitede de çok sıkıntı edersen, çıkmazsa jilet vurarsın istersen ama bence dokunma hiç, rahat ol sen, bizim arkadaşların sakalı çıkıyo da ne oluyo sanki.

Hem baby face erkekler daha cool dimi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hem baby face erkekler daha cool dimi

Olabilirçok işim yok o tip şeylerle

• Yaş 19 ve daha hala sakal yok diyebilirim çenede ve kenarlarda çok hafif var ve takıyorum hiç. Alıştım artık bu duruma Herşey olacağına varır boşver ne zaman çıkması gerekiyorsa çıksın

• Benim yaş 21 hic sakal yok Allah başka dert vermesin

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Amin

• bnce çıkmasın bnde 17 yasındayım bnde tug var sakal namına bir sey yok babam ve amcam 15 yasından vurmuş hergun tras oluyor askerde bile zorluk çekmiyecegim hergun tras olmakla hafta 2 sefer tras olmak nerde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.