Şimdi Ara

Kafaya alınan darbe ve uyku

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
52.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğlen saat 4 gibi kafamın üst kısmını duvara vurmuştum (8 saat falan oldu vuralı)herhangi bir bulantı,sürekli bir ağrı ve baş dönmesi yok ama uykum geldi uyuyayım mı genelde bu tip durumlarda 2-3 saat içinde uyumamak gerekir diye biliyorum doğru mu biliyorum, bilgisi olan ?

• vur yat bişi olmaz
  • anlattığın gibi bir belirti yoksa ciddi bir şey yoktur. geçen sene ben ddükkanda gece çalışırken takılıp kafamı kirişe vurdum. bayılmışım. arkadaşlar ayıltmaya çalıştı. kustum. doktora götürdfüler ama sarhoş gibiyim ayakta duramıyorrum hatta sarhoş sanıp doktorlar ilgilenmesi, üst başta iş kıyafeti olunca tomografi çektiler. ertesi gün kalktığımda dengem hala bozuktu ben böyle vurunca ölmediysem sana hiç bişey olmaz

• şimdi uyuyayım mı ? yarın ne olur ne olmaz bi doktora görünmeyi düşünüyorum zaten
  • yok mu bilgisi fikri olan ?
  • Uyursan bir sey olmaz sabah kalktiginda vurdugun yerin sistigini ve acidigini hissedeceksin o kadar hadi iyi uykular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mickeyFaa

yok mu bilgisi fikri olan ?

Yat gitsin, 8 saat boyunca bir şey olmadıysa bundan sonra olmaz zaten. Bir sorun olsaydı zaten 8 saat içinde hissederdin.

• uyursan ölürsün

• Bilemem beyin hasar görmüş olabilir, istersen yat ama sabah kalklamaz isen beddua etme sakın bana.
  • sen uyursan herkez ölür !!!!111!!!1!!
  • Beyin kanaması riski olduğu için uyuyunca gidebilirsin ama 8 saat diyosun yat gitsin.

• Lan ben saka yapmistim niye ciddiye aliyorsun Ama arka sokaklarda bi adam kafasina darbe almisti sonra sabaha uyanamamisti hatta olayi husnu coban cozmustu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.